Android Uygulama İstekleri

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Merhaba benim şöyle bir istegim var daha önce bir x10 kullanıcısı arkadaşımın custom rom unda denk gelmiştim.Sizi arayan numaralar ibaresiyle alınan sms lerdeki numaraları rehber deki isimlerle otomatik karşılaştırıp mesaj içeriginin numara yazan bölümün hemen yanına numara sahibi eger rehberde ekli biri ise ismini yazıyor.Böyle bir uygulama mevcutmu veyavhutta hazırlana bilirmi.

bu olayın romla ilgisi yok rehberinizin google sekronizasyonu açık olursa sizdede o isimler görünür.

desert-eagle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
google senkronizasyonuyla turkcell in gönderdigi mesajların arasında nasıl bir bag varki.Benim bahsim mesaj içerigi(sms) nin içinde yazan sizi arayan numaralar

15:33 05xx xxx xx xx (ali alioğlu) ==> ibaresi

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
ayarlar-hesaplar ve senkr. girip arka plan veri trafiği ve otomatik senkr. açıp sonrada alttaki listelenmiş hesaplardan google hesabınıza girip kişileri senkrole etmesine izin verip telefonu kapatıp kendi numaranızı arayıp olayı denemek zor olmasa gerek.

yasin0252

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar sizden küçük bi ricam var. Benim market erişimim yok malesef şu anda bende tivibu cepin 1.0 sürümü mevcut giriş yapamıyorum çünkü 1.1 sürümüne yükseltmem gerekiyor 1.1 sürümüde sadece markette mevcut market erişimi olan bi arkadaş bunu indirip bi yere upload etse sonra linki buraya koysa çok şey istemiş olur muyum acaba??..

İndirilmesi gereken tivibunun linki

https://market.android.com/details?...251bGwsMSwxLDEsImNvbS50dG5ldC50aXZpYnVjZXAiXQ..

Teşekkürler..

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
5 dk ya yüklerim

--- Mesaj Güncellendi ---

Arkadaşlar sizden küçük bi ricam var. Benim market erişimim yok malesef şu anda bende tivibu cepin 1.0 sürümü mevcut giriş yapamıyorum çünkü 1.1 sürümüne yükseltmem gerekiyor 1.1 sürümüde sadece markette mevcut market erişimi olan bi arkadaş bunu indirip bi yere upload etse sonra linki buraya koysa çok şey istemiş olur muyum acaba??..

İndirilmesi gereken tivibunun linki

https://market.android.com/details?...251bGwsMSwxLDEsImNvbS50dG5ldC50aXZpYnVjZXAiXQ..

Teşekkürler..

http://forum.shiftdelete.net/android-uygulamalar/239310-tivibu-cep-1-1-android-uygulamasi.html

yasin0252

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yükledim çok teşekkürler çok saol..

desert-eagle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ayarlar-hesaplar ve senkr. girip arka plan veri trafiği ve otomatik senkr. açıp sonrada alttaki listelenmiş hesaplardan google hesabınıza girip kişileri senkrole etmesine izin verip telefonu kapatıp kendi numaranızı arayıp olayı denemek zor olmasa gerek.

aynen dediğinizi yaptım ama sonuç aynı fark yok mesaj içeriginde sadece telefon numarası var kime ait oldugunu yazmıyor.

tufanbeyli1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fm bandından yayın yapan radyoları dinleyebileceiğim (internet bağlantısınız) bir android uygulaması var mı?Paylaşırsanız sevinirim

tufanbeyli1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonum lg p350 android 2.2 froyo kurtarır mı acep

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşlar şöyle bi uygulama var mı?..

Benim telefonun kendi hafızası dolduğu için program yüklemekte zorlaıyorum şimdi öyle bi program olmalıkii harici sd karta taşınamayan programları zorla taşıyabilen bi program var mı böyle bi uygulama??...

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441

Benim telefonun kendi hafızası dolduğu için program yüklemekte zorlaıyorum şimdi öyle bi program olmalıkii harici sd karta taşınamayan programları zorla taşıyabilen bi program var mı böyle bi uygulama??...

Telefon modeli nedir?

Y!LM@Z

Müdavim
Reaksiyon puanı
45

Bu programı deneyebilirsin ancak şunu hatırlarmakta fayda var böyle bir işlemi yapabilmek için öncelikle cihazın rootlu olması gerekiyor.

_DroidSail Super App2SD

img.php

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201

Bu programı deneyebilirsin ancak şunu hatırlarmakta fayda var böyle bir işlemi yapabilmek için öncelikle cihazın rootlu olması gerekiyor.

_DroidSail Super App2SD

img.php

yada

http://forum.shiftdelete.net/android/235860-sd-karta-tasinamayan-uygulamalarin-cozumu.html

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Çözdüysen mesele yok :) Geçmiş olsun. Orta seviye telefon sahibi android kullanıcılarının ortak problemi bu hafıza meselesi.

ersyn61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kendi yaptığım bir uygulama var.
Yaptığım uygulamayı indirip kullanmanızı rica edicem. Program ne işe yarıyor diceksiniz.Kısaca açıklayayım:
Uygulama internet bağlantısı gerektirir.

Eğitim ve Oyun modu olarak ikiye ayrılıyor.

EĞİTİM MODU:

40 tane dilde yazdığınız kelimeleri dinleyebiliyosunuz.Bunların 20 sinde (türkiyede bu sayı 20) ek olarak sizde duyduğunuzu

söyleyebiliyorsunuz ve program size % kaç doğru söylediğinizi geri bildiriyor.Bu sayede telaffuzunu geliştirebilirsiniz.

OYUN MODU :

oyun modunda iki oyun mevcut.Biri hangman(adamasmaca) : bu oyunda 3 tane zorluk seviyesi var.Şansa kelime gelicek karşınıza ve telaffuz ediceksiniz

söylediğiniz telaffuza göre adam asmaca oyununu oynucaksınız.

diğer mod ise : arkadaşınızla birlikte TEK TELEFONDA 2 OYUNCU oynucaksınız.İki kişide duyduklarını söyleyecek ve sonuç ekranı açılıcak ikinizinde % si yazılacak ve kupa kaldırıcaksınız.Bu sonuç ekranının ekran görüntüsünü sağ altta olan tuşa basarak FACEBOOK,TWITTER,GMAIL,BLUETOOTH.. ta paylaşabilirsiniz.

UYGULAMAYA MENU EKLEDIM. UYGULAMA AÇIKKEN MENU YE BASARSANIZ KARŞINIZA KULLANIŞLI BİR MENU AÇILACAKTIR.BURDAN KULLANIM KLAVUZU,KALVYE DİLİ DEĞİŞTİRME FEED BACK(BANA BURDAN MAİL ATIN LÜTFEN GÖRÜŞŞERİNİZİ) ,SHARE (PAYLAŞABİLİRSİNİZ UYGULAMAYI İSTEDİĞİNİZ BİR ORTAMDA)

https://market.android.com/details?i...projesi.donem1

Uygulamanın adı : PRONUNCIATION CONTROLLER FREE

İSTEDİĞİ İZİNLER
Sd karta yazma isteği : çünkü ekran görüntüsünü istediğinizde telefona kaydedip face de paylaşma olduğundan(challenge mode içinde) bu izin gerekli
İnternete bağlanma isteği : çünkü dinleyeceğiniz ses için gerekli.

Dikkat edin uygulamanın versiyonu 3.0.9 dir.
Lütfen bu arkadaşınıza (bana
biggrin.png
) destek çıkın
smile.png
7aiSP7v-6EJ2359TBbiLf8SmjtL11x7GQNGEF4QjDBZN641Sh2vj0FRZXN-pfxhEckU=h230
VMNm5QR7NOri_G7pw0qwwLwLXbD6xTLA1kQWMmEbVhu16W8BYKhvV4stXYKjsJwKeWhF=h230
bI3qH8UtqhX8Kw1lbKLdjBW7brtFYh6FfI-WyZxLvF-Qu0-MhS79O1Ma2lIvfXW5wfw=h230
CdxQEIBvqLF3skKLXRWI9D9NQh-nfZSEyB6_kR5JAbMtjy5Z-zEVEZDFpwqwhOT3t58-=h230
v7rTlxwSd2NK0wMtiWzREDBzizuBCzwUeuvWZShXQudAdJfQaLZteByi4KM3wYgOnwgh=h230

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Androidin kendi alarm uygulaması, alarm çalmaya başlayınca bir dakika sonra susuyor. Çok dakik biri olmama rağmen uyku sersemi nasıl bir piskolojiyse "bir dakika sonra susacan zaten, ne bağırıp duruyon..." gibi söylemlerimi tamamladıktan sonra tekrar uykuya dalıyorum. Benim uyanabilmem için elektrikli battaniye ile ısıtılmış yataktan kalkıp, sabahın popo donduran soğuğunu yemem lazım. E telefon da bir dakika çalıp susunca, kahvaltı yapamadan, bazen de çorabın tekini giymeden işe gitmek zorunda kalıyorum. Çok mu uzattım ne :)

Velhasıl bana, ben yataktan kalkıp onu susturana kadar susmayacak bir alarm uygulaması gerekli. Bilen beri gelsin, altın teşekkürü kapsın :p

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] başbelanız Kurşun Kalem tarafından bekleniyorsunuz efem. bkz. bir üst mesaj :)

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Hmm... Benim matematiğim bayağı zayıftır. Telefonu kırdırmayın bir de bana :D
Neyse deneyelim bakalım, çok teşekkür ederim ikinize de... Bu arada REDFOKS insan bi "estafurullah" falan der. Hemen kabul etmişin baş belası olduğumu bakıyorum da :D

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Hmm... Benim matematiğim bayağı zayıftır. Telefonu kırdırmayın bir de bana :D
Neyse deneyelim bakalım, çok teşekkür ederim ikinize de... Bu arada REDFOKS insan bi "estafurullah" falan der. Hemen kabul etmişin baş belası olduğumu bakıyorum da :D

yok yahu ne demek bakmayın başım biraz kalabalıkta pek bakamıyorum foruma :) misafirlerim var önümde 3 tane pc var format atıp yazılım yüklüyorum o açıdan :D

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
yok yahu ne demek bakmayın başım biraz kalabalıkta pek bakamıyorum foruma :) misafirlerim var önümde 3 tane pc var format atıp yazılım yüklüyorum o açıdan :D

Eyvallah, şaka takılıyorum, zaten baş belası olduğum herkesçe malum :p
Bu arada uygulamayı denedim gerçekten harikaymış. Namaz için test ettim sabahleyin, unutmuşum, niye susmuyor bu diyerekten kalkınca uyanmış oldum zaten. 7+7=? sordu. Bildim :D Seçenekler arasında telefonu hızlıca sallama falan da var. Gerçekten kesin çözümlü bir uygulama. Aynı dertten muzdaripler için öneririm...

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] yine ben :) Rootlu telefon için, telefonun orjinal romuyla gelen uygulamaları kaldırabilecek bir apk manager aranmaktayım.