Android Uygulama İstekleri

Bu konuyu okuyanlar

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Müzik dinlemek ve düzenlemek için önerdiğiniz program var mı?
Winamp Türkiye'de desteklenmiyormuş.
Real Player Beta'da.Beta kullanmak istemiyorum.Zaten sorunları varmış.(yavaşlatma vs)
Birkaç uygulama daha var ama özel izinler(TELEFON DURUMUNU VE KIMLIĞINI OKU,BILINEN HESAPLARI KEŞFET gibi)istediği için onları da yüklemek istemedim.

Şunu buldum ama bundaki yorumlarda da ücretli üyelikten bahsedilmiş.

redoano

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bana da bir program önerin a dostlar :O
Ayfon'da kullandığımız telefon içinde arama yapan bir program hala bulamadım.
Golauncher'da ana ekrandayken "seçenekler" tuşuna sürekli basınca arama yapıyor ama o da çok yavaş.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Müzik dinlemek ve düzenlemek için önerdiğiniz program var mı?
Winamp Türkiye'de desteklenmiyormuş.
Real Player Beta'da.Beta kullanmak istemiyorum.Zaten sorunları varmış.(yavaşlatma vs)
Birkaç uygulama daha var ama özel izinler(TELEFON DURUMUNU VE KIMLIĞINI OKU,BILINEN HESAPLARI KEŞFET gibi)istediği için onları da yüklemek istemedim.

Şunu buldum ama bundaki yorumlarda da ücretli üyelikten bahsedilmiş.

Power AMP denedin mi ?

https://market.android.com/details?...sMSwxLDEwOSwiY29tLm1heG1wei5hdWRpb3BsYXllciJd

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

Golauncher'da ana ekrandayken "seçenekler" tuşuna sürekli basınca arama yapıyor ama o da çok yavaş.

Arama yapan bir uygulama derken ?

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12

en alttaki fiziksel tuşlardaki büyüteç yani arama simgesine bastığın zaman çıkan aramaya gir. özellikler tuşuna bas (en soldaki) ve oradan arama ayarları > aranabilir ögeler kısmından iphone'daki gibi hangi bölümlerden arama yapmak istediğini seç. arama yaptığın zaman mesajlardan da, rehberden de, programlardan da sonuçlar çıkacaktır.

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=34608]Darknes$[/MENTION] hocam teşekkürler
Trial sürümde herhangi bir kisitlama var mi?

redoano

Asistan
Reaksiyon puanı
4
en alttaki fiziksel tuşlardaki büyüteç yani arama simgesine bastığın zaman çıkan aramaya gir. özellikler tuşuna bas (en soldaki) ve oradan arama ayarları > aranabilir ögeler kısmından iphone'daki gibi hangi bölümlerden arama yapmak istediğini seç. arama yaptığın zaman mesajlardan da, rehberden de, programlardan da sonuçlar çıkacaktır.
İşte budur aradığım. Çok teşekkür ettim ;)

Y!LM@Z

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Oyun ve program kaldırırken sadece simgesi değilde klasörüyle birlikte kaldıran bir uygulama mevcut mu?
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] [MENTION=81020]POWER[/MENTION] [MENTION=101322]serkan94[/MENTION] [MENTION=52555]by efsane[/MENTION]

Örneğin filan oyunu kaldırıyorum ama oyunun sadece simgesi gidiyor dosyaları ise hala telefonun içinde duruyor ve gereksiz yer kaplıyor

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Oyun ve program kaldırırken sadece simgesi değilde klasörüyle birlikte kaldıran bir uygulama mevcut mu?
@REDFOKS @POWER @serkan94 @by efsane

Örneğin filan oyunu kaldırıyorum ama oyunun sadece simgesi gidiyor dosyaları ise hala telefonun içinde duruyor ve gereksiz yer kaplıyor

Şimdiye kadar denk gelmedi ama vardır belkide detaylı bir araştırmak lazım.

gecekusu12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@REDFOKS @POWER @serkan94 @by efsane

Ks Uninstaller diye bir uygulama var ordan tamamen kaldırabilirsin bir dene istersen bu siteden direk indirme yapabiliyorsun. http://www.uygulamaplatformu.com/ks-uninstaller-uygulama-kaldirma.html

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar önerebileceğiniz .rar .zip açma programı var mı?

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Dün xperia x8 aldım. İlk defa dokunmatik kullanıyorum. Adaptasyon sorunu fazla yaşamadım ama şu klavyeyle mesaj yazmak tam bir eziyet benim için. Android için sayısal klavye var mıdır arkadaşlar?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Dün xperia x8 aldım. İlk defa dokunmatik kullanıyorum. Adaptasyon sorunu fazla yaşamadım ama şu klavyeyle mesaj yazmak tam bir eziyet benim için. Android için sayısal klavye var mıdır arkadaşlar?

O özellik zaten vardır onun klavye ayarlarında "ayarlar - dil klavye - uluslararası klavye - klavye ayarları -telefon tuş takımı" olarak seçmeniz yeterli olacaktır

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
O özellik zaten vardır onun klavye ayarlarında "ayarlar - dil klavye - uluslararası klavye - klavye ayarları -telefon tuş takımı" olarak seçmeniz yeterli olacaktır
Klavye dil ayarlarında 3 seçenek mevcut: Yerel ayarı seç, varsayılan giriş, kullanıcı sözlüğü. Hiç birinde dediğin ayarlar yok malesef. Şimdi sen diyeceksin ki "e ben sana güncel bir telefon almanı önerdim, işte böyle kalırsın" :D
Android 2.2 sanırım bu...

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Eyvallah. Uygulamayı indirdim fakat nereden bunu varsayılan olarak ayarlıyoruz. İndi yüklendi ama nerede :)

ayarlar - dil klavye- Turkish for GO Keyboard seçili olsun sonra her hangi bir metin boşluğunda basılı tutun ve giriş yöntemini değiştir diyerek Turkish for GO Keyboard seçin

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
ayarlar - dil klavye- Turkish for GO Keyboard seçili olsun sonra her hangi bir metin boşluğunda basılı tutun ve giriş yöntemini değiştir diyerek Turkish for GO Keyboard seçin

Red başını ağrıttım ama seçeneklerde çıkmadı. Hala o üç seçenek var başka yok. Uygulamalarda yüklenmiş görünüyor fakat piyasada yok...

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Red başını ağrıttım ama seçeneklerde çıkmadı. Hala o üç seçenek var başka yok. Uygulamalarda yüklenmiş görünüyor fakat piyasada yok...

go luncherde yok sistemindede o yüzden neyse onu boş ver şu uygulamayı yükle

https://market.android.com/details?id=net.cdeguet.smartkeyboardtrial

ayarlar - dil klavye uygulamayı tıkla altında klavye ayarları var sonra ona tıkla dili türkçe seç sonra bir altta genel ayarlar var orada poridraid mod var onu t9 olarak seç sonra her hangi bir metin boşluğunda basılı tutun ve giriş yöntemini değiştir diyerek bu klavyeyi seçin

son olarakta klavyenin üstündeki t9 tuşunu tıklayıp yeşil olan ışığı pasif yapın olay bitmiştir :)

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
[MENTION=115737]Kurşun Kalem[/MENTION]

go keyboard' u yüklemeden Turkish for go keyboard'u yüklersen gözükmez tabi klavye :)

go keyboard esas program. turkish for keyboard ise sadece türkçe dil pakedi. sen bir de go keyboard'u yükle ondan sonra klavye ve dil seçeneklerinde görürsün.

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
@Kurşun Kalem

go keyboard' u yüklemeden Turkish for go keyboard'u yüklersen gözükmez tabi klavye :)

go keyboard esas program. turkish for keyboard ise sadece türkçe dil pakedi. sen bir de go keyboard'u yükle ondan sonra klavye ve dil seçeneklerinde görürsün.

Şimdi acemilik var ya üstümüzde, Red'de sağolsun bunu dikkate alarak balık tutmayı öğretmeden direk balık vermeyi tercih etmiş, soramadım ben de :) Sonraki verdiğinden hallettim olayı... Kullandıkça, içine girdikçe, kurcaladıkça profu olur çıkarım inşallah. Bilgisayarı da böyle öğrenmiştim, problem yok :D

SEYF

Asistan
Reaksiyon puanı
3

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Şu xperia x8 için froyo güncellemesini adam akıllı anlatabilecek bir hayır sever yok mudur aramızda. En stabil rom hangisi, nasıl yüklenir (resme falan gerek yok aslında, adım adım işte şunu indirin şunu şöyle yapın gibisinden), Türkçe midir, orjinal versiyona nasıl dönülür vs. gibi konularda güzel bir anlatım yapabilecek arkadaşa benden bir adet gönül plaketi :) İnternette var evet ama güvenemiyorum, hafiften de tırsıyorum. Yok SDN'den başka güvenilecek yer. Olur mu abi? :)

desert-eagle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba benim şöyle bir istegim var daha önce bir x10 kullanıcısı arkadaşımın custom rom unda denk gelmiştim.Sizi arayan numaralar ibaresiyle alınan sms lerdeki numaraları rehber deki isimlerle otomatik karşılaştırıp mesaj içeriginin numara yazan bölümün hemen yanına numara sahibi eger rehberde ekli biri ise ismini yazıyor.Böyle bir uygulama mevcutmu veyavhutta hazırlana bilirmi.

Son mesajlar