Android Uygulama İstekleri

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Build.prop editlemen lazım herhalde.

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Güzel bi kilit ekranı önerisi olan var mıdır ? Mümkünse görsellik açısından başarılı olsun :)

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Bunu yükledim ama girip tamama basınca uygulama kapanıyor. Bununla ilgili bilginiz var mıdır?

Maalesef bir bilgim yok onunla ilgili :( Bende ( s3 4.3 ) sorunsuz çalışıyor. Belki sürümle ilgili olabilir. Verdiğim xda linkinde çözüm olabilir bu arada :)

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Maalesef bir bilgim yok onunla ilgili :( Bende ( s3 4.3 ) sorunsuz çalışıyor. Belki sürümle ilgili olabilir. Verdiğim xda linkinde çözüm olabilir bu arada :)
Araştırdım ama bi çözüm bulamadım. Neyse sağlık olsun fizy kullanmaya başladım gayet güzel bence :)

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
PIN ile şifreleme kullanıyorum ama girince kilit otomatik açılsın istiyorum ? (4.1.2 Root) Böyle bi uygulama var mı bu görevi yapıcak veya Xposed modülü

avrilem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Socal hub for note 2 Telefonum note 2.daha once galaxy wonder de social hub vardı ve cok kullanisliydi.facebook ve tweeter uygulamalarini yüklemeden buradan kontrol edebiliyordum.bu uygulamayi yukledim ancak nedense calismadi.bu uygulama benzeri bir apk dosyasi istiyorum.piyasadaki cogu uygulamayi denedim ancak tam bir randuman vermedi.kalite bir sey istiyorum

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Merhaba arkadaşlar Apex Launcher kullanırken davranış ayarlarında çift tıklama ile menü açma gibi özellikler yapabiliyordum ama şimdi Touchwiz Ana sayfası kullanıyorum ve bu özellikleri yapabilecek bi uygulama aıyorum bilen var mı ?

BahricanTpTn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
En iyi ucretsiz dns degistirici uygulama soylermisiniz youtube icin ??

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
runtastic pedometre gibi gps istemeyen, noom pedometre gibi de hem mail hem o mailin şifresini istemeyen masum bir pedometre - adımsayar programı var mı?

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Merhaba Cm11 kullanıyorum ve klavyesi hoşuma gitmiyor. Xperia Klavyeside denedim ama bi süre sonra oda hoşuma gitmedi. Kelime tahmin özellği iyi olan güzel bir klavye önerisi olan var mı ? :) :D

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Merhaba Cm11 kullanıyorum ve klavyesi hoşuma gitmiyor. Xperia Klavyeside denedim ama bi süre sonra oda hoşuma gitmedi. Kelime tahmin özellği iyi olan güzel bir klavye önerisi olan var mı ? :) :D

Xperia klavye görüp görebileceğin en kaliteli en iyi klavyedir. Kelime tahmin özelliği harika ayrıca. Neresini sevmedin merak ettim? :)