Soru Android telefonlara Bluetooth ile hem kulaklık hem akıllı saat nasıl bağlanır?

kozmix

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Android telefonlara Bluetooth ile hem kulaklık hem akıllı saat nasıl bağlanır? Birini bağlıyorum, birinin bağlantısı kopuyor. Nasıl çözeceğimi anlamadım. Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen moderatör:
Çözüm
Android telefonlara Bluetooth ile hem kulaklık hem akıllı saat nasıl bağlanır? Birini bağlıyorum, birinin bağlantısı kopuyor. Nasıl çözeceğimi anlamadım. Yardım edebilir misiniz?
Saatin zaten bir uygulaması olmalı, eğer uygulama ile eşleştirirseniz Bluetooth menüsünde bağlantı kopmuş gibi görünse de aslında bağlıdır. Cihazların marka modelleri nedir hocam?

vigilantemre

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
1,924
Saatin zaten bir uygulaması olmalı, eğer uygulama ile eşleştirirseniz Bluetooth menüsünde bağlantı kopmuş gibi görünse de aslında bağlıdır. Cihazların marka modelleri nedir hocam?

Çözüm

kozmix

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Tamam hallettim dediğiniz gibiymiş gerçekten . Kulaklığı bağlayınca bluetooth menüsünde kulaklık bağlı gorünüyor sadece ama saatin uygulamasında saatde bağlı görünüyor.