Android Telefon Önerisi İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Gökbörü26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Esenlikler. Arkadaşlar bu zamana kadar hiç Android kullanmadım 7, 8 senedir Apple cihazlarını kullandım. Allah'a şükür maddi gücümüz çok iyiydi. Yanlış yönetimden dolayı iş yerimizi batırdık (Her şey Allah'tan).

Konumuza dönersek; en fazla 1.750 TL ye çıkabilirim ama 1.500 TL segmentinde olursa daha iyi olur.
Sosyal hesap olarak şu anda sadece Facebook kullanıyorum. Oyun pek oynamam can sıkıntısında bazen Candy Crush, Dream League Soccer oynarım günde en fazla 2, 3 kere. Telefonla çok fazla konuşurum 2, 3 saatten aşağı pek düşmez, sürekli Sms, Whatsapp kullanmak zorundayım işim gereği. Şarj benim için çok önemli 10, 12 saat gitmeli (Apple'dan vazgeçme sebebim şarj ve fiyat) ve telefon kasmayacak, kasarsa sinirden kırmışlığım vardır. :)

Mİ 5 gibi cihazlar önermeyin güvenim yok internet üzerinden satılan hiç bir ürüne. Lenovo P2 aklıma yattı ama anlamadığım için sizlere danışmak istedim. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim. Esen kalın.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
P2 en iyi tercih olur sizin ihtiyaçlarınıza göre.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Yazıyı okuyunca insanın aklına p2 geliyor ama donanım olarak orta seviye bir cihaz hani kasarsa insan neden kastı diyemez.

Gökbörü26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yazıyı okuyunca insanın aklına p2 geliyor ama donanım olarak orta seviye bir cihaz hani kasarsa insan neden kastı diyemez.

Kasma olayını şöyle söyleyim bir şeye tıkladığımda açılması lazım donup kaldığında yada internette gezerken takılırsa sıkıntı işte.

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
3 telefon var bu fiyat segmentine uygun hepte yazıyorum en geç herhalde ekim sonu çıkıcak cihazlar Zenfone 3 Huawei nova plus lenovo p2 bunların hepsi aynı işlemci hemen hemen aynı donanım sunuyor zenfone 3 kamera donanımıyla öne çıkıyor bence lenovo p2 bataryasıyla huawei nova plus ise iyi donanıma sahip alternatif model olabilir kötü cihazlar değildir ama test edilip görmekte fayda var

Gökbörü26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
3 telefon var bu fiyat segmentine uygun hepte yazıyorum en geç herhalde ekim sonu çıkıcak cihazlar Zenfone 3 Huawei nova plus lenovo p2 bunların hepsi aynı işlemci hemen hemen aynı donanım sunuyor zenfone 3 kamera donanımıyla öne çıkıyor bence lenovo p2 bataryasıyla huawei nova plus ise iyi donanıma sahip alternatif model olabilir kötü cihazlar değildir ama test edilip görmekte fayda var

Zenfone ve nova plus şarj süresi nasıl olur sizce ?

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
bu videoda bir test yapmışlar iyi bir pil süresi sunuyor