Soru Android Tablet vs iPad ? - Hangisini tercih ederdiniz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Herkese selamlar, uzun zamandır bu konuyla alakalı forumda kafası karışık olan çok kişi gördüm. Siz bir tablet alacak olsanız hangi işletim sistemini tercih ederdiniz?

Ben tablet dünyasında açık ara iOS'un tercih edilmesinin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum :)

tablet vs.jpg

TheTruthHurts

Profesör
İşletim sistemi benim için farketmez. Tabletten beklediğim şey güçlü olması ve dev gibi olmaması.

Bunu yapan da sadece Apple ve Huawei. Huaweinin modelleri ya Türkiye’de yok,ya da GMS’li değil. Bundan dolayı benim tek seçeceğim marka (şu anlık) Apple olur.

İpad 2,İpad 6 ve İpad mini 5 kullandım. Hepsinden de çok memnundum/memnunum. Şu an bunu mini 5’ten yazıyorum.

SonicDash

Profesör
Samsung tablet kullanıyorum, hızı güzel fakat bataryasının yavaş yavaş öldüğünü hissedebiliyorum. Onun için bir sonraki tercihim iPad'den yana olacaktır.

TheTruthHurts

Profesör
Birde şunu eklemeyi unuttum: Tabletlerde Apple,rakiplerine kıyasla (çoğunlukla) daha iyi fiyat/performans’a sahip tabletler üretiyor.

TheTruthHurts

Profesör
Samsung Tab 3 lite dünyanın en dandik tabletidir ama en çok satan da odur :D ipad tek geçerim.
Tab 2 kullanmışlığım var. Tam çöptü. Oyun oynarken parmağıma işkence çektiriyordu. Sonra ipad 2 almıştım ve onu 6 yıl kullanmıştım. 2015’te de hediye olarak tab 3 lite gelmişti. O da tab 2 gibi çöptü.

Meyvuz0561

Asistan
Ipad tabiiki öğrenci kampanyasından air3 almayı düşünüyorum yanında airpods veriyor onuda sahibindende satarım artık.