Android sürüm güncellemesi nasıl yapılır?

Android sürüm güncellemesi nasıl yapılır?

• Sıkıntı çıkmaz aga.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

SlmOgr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben A5 (2016) kullanıyorum. Telefonum sürümü 5.1.1 malesef güncelleme gelmiyor telefona ve bu nedenle bir çok sorun ile karşılaşıyorum. Telefonuma nasıl nogat güncellemesi yapabilirim sizce. Lütfen yardımcı olun bana. Kesin bir çözüm varsa bilmek isterim.
Teşekkür ederim...

Screenshot_2017-11-21-23-55-14.png

Son düzenleyen moderatör:

umito

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar ben A5 (2016) kullanıyorum. Telefonum sürümü 5.1.1 malesef güncelleme gelmiyor telefona ve bu nedenle bir çok sorun ile karşılaşıyorum. Telefonuma nasıl nogat güncellemesi yapabilirim sizce. Lütfen yardımcı olun bana. Kesin bir çözüm varsa bilmek isterim.
Teşekkür ederim...
Android 6 geldi bildiğim kadarı ile a5 e nugat daha gelmemiştir

Reaksiyon puanı
34
Kardeşim nougat'ı bilmem ama her telefon son android sürümü almaz çünkü telefon kasar yavaşlar uyumsuzdur yani. Örenk olarak ben lg g3 kullanıyorum ve sürümü 6.0, 8.0'ı alamam çünkü uyumsuz ve telefon onu kaldırmaz. Şöyle düşün 1gb ramli windows xp bilgisyara windows 10 kurmak gibi :)

SlmOgr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim nougat'ı bilmem ama her telefon son android sürümü almaz çünkü telefon kasar yavaşlar uyumsuzdur yani. Örenk olarak ben lg g3 kullanıyorum ve sürümü 6.0, 8.0'ı alamam çünkü uyumsuz ve telefon onu kaldırmaz. Şöyle düşün 1gb ramli windows xp bilgisyara windows 10 kurmak gibi :)
Bende biliyorum ama 6.0 güncellemesi de gelmedi. Ayrıca SDN, A5 (2016) için nogat gedi diye haber yapmıştı.