Android cihazda donma

Sizin tabletinide de aynı sorun varmı ?

• Ayni sorun benim cihazımda var

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ayni sorun benim cihazımda yok

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Bu konuyu okuyanlar

COS_Legender

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eskiden android tabletim'im 500mb ram'ı ile hiç takılmadan kullanabiliyordum ,uzun bir süre hiç kullanmadım cihazı açtığımda kasmalar vardı ve bu kasmalardan kurtulmak için birçok yüntem denedim;
1-Format(HardReset ile yapıldı)
2-Cihazdaki Dalvik belleği temizledim(root ile LuckyPatcher özelliği kullandım)
3Cihazı açıp içine baktım 1 gıdım toz yoktu

Cihazı Kullanmayı bıraktım ,1 sene sonra yeğenimin tabletinde de aynı hatayı gördüm ve onun tablet 1GB idi ayrıca 400mb boşta duruyordu .Sıkıntının sebebini bilen varmı ??

Cihaz modeli: MID tab 9.7inc (modeli hakkında hiçbir fikrim yok zaten elime geçtiğinde unlocked rom yüklüydü bir yerden hediye olarak kazanmıştım ,içindeki sistem tamamen MID'e ait )

NOT:eskiden hiç kasmıyodu

ilginiz için teşekkürler .....

Mustafaumut

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Virus olabilir ama acip kapattiktan sonra olmasi bu ihtimali hem artiriyor hem azaltiyor bircok birus kapatip actiktan sonra daha aktif hala geliyor format atma bu ihtimali meredeyse sifirliyor ama yinede ihtimal var cunku virus kalici hasar vermis olabilir cihaza bide dusurmusde olabilirsin

COS_Legender

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Virus olabilir ama acip kapattiktan sonra olmasi bu ihtimali hem artiriyor hem azaltiyor bircok birus kapatip actiktan sonra daha aktif hala geliyor format atma bu ihtimali meredeyse sifirliyor ama yinede ihtimal var cunku virus kalici hasar vermis olabilir cihaza bide dusurmusde olabilirsin
Hmm söylediklerinin tümünü doğru anladıysam açıp-kapama sonrası devreye girdiğini söylüyosun fakat ben cihazı her zaman kapalı şarj ettim,tek fark uzun bir süre kullanmamış olmam :/ yinede tavsiyen için saol