Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Bu konuyu okuyanlar

emirgorur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hu6uvuqy.jpg
qaseze3u.jpg

#SOMA

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bunlar da benden :)

6JwQTfj.png

TcyG5wJ.jpg

Resimler büyük çıktı :( Küçültmenin yolu yok galiba.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Abi benim abimde'de Optimus G var ilk seri bazen ses sorunu oluyor.Bu arada o kadar istiyordun nasıl buldun telefonu gerçi Z1C alacağım ama?

Sahsen z1cye tercih ederim en beğendiğim yeri ekranıydı ve romsuz temayı direk değiştirme olanagıydı acayip hızlı ve cok güzel özellikleri var sıkıntı ise arka kasanın cıtırdaması o kadar

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Buda benim bitanem aşkım canım gülüm bal peteğim :

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Pil göstergesi için ayrı program indirdin mi

Yoo CM11'in yanında gelen özelliklerden biri. istersem içindeki 52 yazan yazıyı kaldırabiliyorum sadece çember şeklindede olabiliyor. Normal pil şeklindede oluyor normal pil şeklini yatayda yapabiliyorum bir sürü seçenekler var saymakla bitmez :)

TARIK KFY

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yoo CM11'in yanında gelen özelliklerden biri. istersem içindeki 52 yazan yazıyı kaldırabiliyorum sadece çember şeklindede olabiliyor. Normal pil şeklindede oluyor normal pil şeklini yatayda yapabiliyorum bir sürü seçenekler var saymakla bitmez :)
La bende niye yok :closedeyes:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bende sayısal olarak göstermiyor sadece cubuk var :(