Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Yolmaya çalışıyor ama ezdirtmem kendimi dimdik ayaktayim :D

cnkpnr58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
u6azyvad.jpg

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Miui kurmayalı uzun zaman oldu. G2 ye var ancak çöp. Nexus 5 i satmayaydım dedim bir an.
Nexuslara ve daha bircok modele resmi sitesinde resmi sürüm cikiyor tabi sadece ingilizce ama yine resmi sitenin forumunda multilanguage versiyonları da çıkıyor mükemmel bir türkçeyle. Yanlış hatırlamıyorsam g2 icinde vardi ama tabi gerisini bilemem.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Nexuslara ve daha bircok modele resmi sitesinde resmi sürüm cikiyor tabi sadece ingilizce ama yine resmi sitenin forumunda multilanguage versiyonları da çıkıyor mükemmel bir türkçeyle. Yanlış hatırlamıyorsam g2 icinde vardi ama tabi gerisini bilemem.
Mobilim, fazla kurcalayamadım doğrusu. Aradım sitesinde bulamadım. Özelden yardımcı olma şansın var mı?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Mobilim, fazla kurcalayamadım doğrusu. Aradım sitesinde bulamadım. Özelden yardımcı olma şansın var mı?
Buyur adamim son surumde d820 gördüm g2 oysa eger var. Hemde kitkat

versiyonuxiaomi.eu/community/forums/miui-weekly-rom-releases.103/

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Buyur adamim son surumde d820 gördüm g2 oysa eger var. Hemde kitkat versiyonuxiaomi.eu/community/forums/miui-weekly-rom-releases.103/
Sağ olasın bro, köyde beleş wifi bulduğum an gömçürüyorum romu.

Zaten Xda'daki bu, ama yeni versiyonu kuramadım KitKat'ta, yeni versiyonu bayağı met ediyorlar.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Şu tam ortadaki herneyse güzele benziyor. Acaba nasıl yaptınız .

Atom launcher eklentisi. Atom launcher ı indirin. google play'e atom launcher black mechaniz theme yazın temayı indirin ve ayarlardan uygulayın. ayrıca dediğiniz ortadaki şey hareketli dönüp duruyor :D

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Atom launcher eklentisi. Atom launcher ı indirin. google play'e atom launcher black mechaniz theme yazın temayı indirin ve ayarlardan uygulayın. ayrıca dediğiniz ortadaki şey hareketli dönüp duruyor :D

Çok saolun hocam teşekkür ederim.

BerkcanTaşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam merhaba şu sağ üst köşede 108K/s yazan program nedir ve saat widgetını + dduvar kağıdını paylaşabilir misin sana zahmet :)
şimdiden teşekkürler

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kardeş yine ben :D şu albüm uygulamasını nasıl yükledin benim telefonum note3 ama galerisinden ve müzik çalarından memnun değilim. sonynin albüm ve walkman uygulamasını nasıl yüklerim. tel rootsuz yeni olduğu için kıyamıyorum

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81