Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
vujy5avu.jpg

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Ben z2 launcherı kurdum da sizde ki bildirimleri sayı İle gösteren şeyi (facebook Uygulamasında olan şeyi) nasll yapabilirim? :)

Onu özellikle yapmadım. Ki o zaten launcherın özelliği nasıl olmadı ki olması lazım? :)

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Onu özellikle yapmadım. Ki o zaten launcherın özelliği nasıl olmadı ki olması lazım? :)

Aslında launcherı oluyormu olmuyor bilmiyorum. Ben belki birşey kurmak gerekiyordur diye düşündüm. Bi deneyim en iyisi

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
3agupuja.jpg

Bu sony uygulamaları bi harika dostum :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Exdialer hoverchat ikilisi muthis yillarca samsung iskence cektirmis bu arada su an gordugum en stabil launcher da apex tavsiye ederim

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar s4 minide launcher kurunca ve ram i temizleyince launcher gidiyor. Ayrıca uygulamadan çıkmak içim home tuşuna basınca 2-3 tane ana sayfa gösteriyor. Hiç kullanışlı değil. Çözümü varmıdır. Rootsuz ve rom suz bir çözüm???

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Arkadaşlar s4 minide launcher kurunca ve ram i temizleyince launcher gidiyor. Ayrıca uygulamadan çıkmak içim home tuşuna basınca 2-3 tane ana sayfa gösteriyor. Hiç kullanışlı değil. Çözümü varmıdır. Rootsuz ve rom suz bir çözüm???

telefonu kapatıp aç sonra ayarlar uygulamalara gel menüye bas köşeden tüm varsayılanı temizle ye bas. sonra home tuşuna bas ekrana gelen seçeneklerden istedğin launcher a tıkla ve her zaman bölümüne bas düzelmesi lazım

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
telefonu kapatıp aç sonra ayarlar uygulamalara gel menüye bas köşeden tüm varsayılanı temizle ye bas. sonra home tuşuna bas ekrana gelen seçeneklerden istedğin launcher a tıkla ve her zaman bölümüne bas düzelmesi lazım
son bi sorum daha var ram temizleme olayıda çözülecek mi bundan sonra

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
ExDialer bendede hızlı açılıyor samsung'a göre gerçi CM11 kurdum ama yinede Exdialer kullanıyorum çok iyi :D :)