Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
kullanıcı adınız WraithRaw mı ?
GBoard bence iyi SwiftKey indirdim alışamadım bir de tahmin özelliği klavyede en ayar olduğum şeydir ben GBoard'u kendime göre ayarladım yukarıya sayıları koydum klavye kenarlıkları ekledim ve tahmin özelliğini kapattım fıstık gibi de oldu
ben duvar kağıtlarını zedge'den indiriyorum şuanda ana ekran duvar kağıdım ise Mİ Note 2'nin stock duvar kağıtlarından birini kullanıyorum

İlgili resim

Evet hocam, bu arada ben de Gboard'a geçeceğim:)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Evet hocam, bu arada ben de Gboard'a geçeceğim:)
Bende başta GBoard'a alışamadım SwiftKey indirdim kullanayım dedim bana karışık geldi SwiftKey'i sildim GBoard'a döndüm ayarlarına girdim sayıları ekledim klavye kenarlıkları ekledim en son ise tahmin özelliğini kapattım şuanda acayip memnunum diyebilirim

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Bende başta GBoard'a alışamadım SwiftKey indirdim kullanayım dedim bana karışık geldi SwiftKey'i sildim GBoard'a döndüm ayarlarına girdim sayıları ekledim klavye kenarlıkları ekledim en son ise tahmin özelliğini kapattım şuanda acayip memnunum diyebilirim

Arkan plandaki kullanımı ve artık sıkıldığımdan dolayı Swiftkey'i sildim, şuanlık gboardlayım:)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Son düzenleme:

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Google arama çubuğunun altta sabit olması benim gıcığıma gidiyor
Pixel Launcher'in (sanırsam 2. olan) kendi şeyi, Android'den IOS'a geçerken geçtiğimde Android'e dönersem eski uygulamalarımı vs daha rahat yüklerim diye hafıza kartına APK'larını almıştım ve iyiki de yapmışım, kurdum (benim hoşuma gidiyor).
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eski mesajları okurken buldum, Nereden nereye gelmiş bu OS.

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Launcherler telefonu zorlar mı acaba?Kasma donma olur mu?
Screenshot_2020-01-21-11-09-27-748_lockscreen.jpg

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-21-11-09-35-538_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-01-21-11-09-35-538_com.miui.home.jpg
    55.4 KB · Görüntüleme: 133

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Launcherlerin amacına göre değişir kimi launcherler çok sade olur ve telefonu hızlandırır kimi de aşırıya gider yavaşlatabilir fakat değişmeyen tek şey hiçbiri de pil dostu değil.
Pilimi tehlikeye atmaya hiç hevesli değilim açıkçası.MIUI gayet tatmin edici bence...

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bazıları hissettirmiyor pek ama yine de pile etkisi oluyor.Bu biraz da yapılan özelleştirilmenin durumuna bağlı bence.
Şuan bende Tab S2 gibi çok güncel (!) bir cihaz var kullandığım Android cihaz olarak ve pilinin iyi gittiğine inanıyorum Poco Launcher ile, eski telefonum olan GM 4G'de pil su gibi akıp gidiyordu, Google Now'u kullanmak zorunda kalılyordum (ROM atarak çözmüştüm) ondan dolayı.