Andoridde gps özelliği nasıl

Bu konuyu okuyanlar

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Merhaba arkadaşlar. Arabamız için gps aleti almak yerine telefon almayı düşündük. Acaba android işletim sistemli cihazlar navigasyon cihazları kadar başarılımı. Ücretsiz mi kullanıyor yoksa internet erişimi sağlıyor mu. Sesli yönlendirme mevcutmu. navigasyon mu alınmalı yoksa telefonmu. mesela samsung galaxy ace bizim işimiz görür mü ?

özgün87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ekran boyutu sorun olmazsa galaxy ace işinizi görür. iGo myway programını yükleyip gerekli dosyaları da hafıza kartınıza atarsanız herhangi bir navigasyon cihazı gibi kullanabilirsiniz.

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Söylediniz programı android markette bulamadım

özgün87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Android markette yok bu program çeşitli forumlarda bulabilirsiniz ücretli olarak da satılmıyor zaten apk dosyasını indirip kurun diğer dosyaları da igo klasörü altında sd karta atın.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43

indirebilirsiniz.

ilk programı açışta zor buluyor fakat sonrasında internet bağlantısı olmadan rahatça navigasyon u kullanabilirsiniz

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar. Arabamız için gps aleti almak yerine telefon almayı düşündük. Acaba android işletim sistemli cihazlar navigasyon cihazları kadar başarılımı. Ücretsiz mi kullanıyor yoksa internet erişimi sağlıyor mu. Sesli yönlendirme mevcutmu. navigasyon mu alınmalı yoksa telefonmu. mesela samsung galaxy ace bizim işimiz görür mü ?

acikcasi samsung yazilim konusuna da donanim konusuna da ayri bir onem veriyor,samsung acede a-gps destegi var ve gps gayet iyi calisiyor, gps yazilimi olarak sygic aura veya co pilot isinizi gorur,sygic poiler bakimindan daha tatmin edici sonuclar veriyor ve haritalar daha yeni,

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
şunu söyleyim bende navitech navigasyon var bunların özelliği gps sinyanlinden bağlanırsınız.ama android sistemlerde çoğu a-gps yani internet bağlantısı gerektirir.bildiğim kadarıyla pek nadir telefonda gps bulunuyor.cepte sadece google ın programını denedim zaten beta diyor ve alakasız 300 -500 metre uzağını gösteriyor.mesela bende navigasyonda igo yüklü cebede ücretli yükleniyor fakat pahalıydı yazılım galiba.ben pek tavsiye etmem.navigasyon her yönden avantaj benim aldığım 149 lira idi ve süper işime yaradı şehir dışında.ayrıca fm transmitter olarak kullanılıyor,içine 2 gb müzik resim atabiliyorsun,bunu arabada hoparlörden sesi alıyorsun.oyunlar var,epey özellik var sınırsız güncelleme harita için.benim fikrim navigayon al.yine de iyice araştır derim ona göre karar ver

HarunT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şunu söyleyim bende navitech navigasyon var bunların özelliği gps sinyanlinden bağlanırsınız.ama android sistemlerde çoğu a-gps yani internet bağlantısı gerektirir.bildiğim kadarıyla pek nadir telefonda gps bulunuyor.cepte sadece google ın programını denedim zaten beta diyor ve alakasız 300 -500 metre uzağını gösteriyor.mesela bende navigasyonda igo yüklü cebede ücretli yükleniyor fakat pahalıydı yazılım galiba.ben pek tavsiye etmem.navigasyon her yönden avantaj benim aldığım 149 lira idi ve süper işime yaradı şehir dışında.ayrıca fm transmitter olarak kullanılıyor,içine 2 gb müzik resim atabiliyorsun,bunu arabada hoparlörden sesi alıyorsun.oyunlar var,epey özellik var sınırsız güncelleme harita için.benim fikrim navigayon al.yine de iyice araştır derim ona göre karar ver
Hocam bildiğime göre a-gps ,gps in mobil cihazlar için geliştirilmiş versiyonu ve iki şekilde (internet ile veya internet desteksiz) çalışabiliyor.İnternet desteği ile daha hızlı uyduya bağlanır.Ama eğer ki gps programının kendisi internet istiyorsa o başka tabi :)

Son mesajlar