Anakart yazılımını yükleyemiyorum

virgül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Bilgisayarım vista 32 bit ve ben bunu yükselttim windows 7 64 bit'e ekran kartı yazılımını başarıyla yükledim ama anakart bana sorun çıkardı.
oYpkrq.png

Sonra baktımki anakart cd'sinin içerisine sadece vista ile xp destekliyormuş. Bende anakart modeline bakayım internetten indireyim dedim fakat anakart modeli bilinmiyor.
31MqoO.png

Anakartın modeline bakmak için kullandığım yazılım aida32 sizlere sorumda şu olucak anakart modelini neden göremiyorum ? Şimdiden herkeze teşekkür ediyorum

apotaha

Asistan
Reaksiyon puanı
1
driver checker uygulaması da bulup yazılımı indirir ancak ucretlidir normalde :S
sen ne yapacağınu biliyosun :)

virgül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slim drıvers indir o bulur
teşekkürler :) sağolun

driver checker uygulaması da bulup yazılımı indirir ancak ucretlidir normalde :S
sen ne yapacağınu biliyosun :)
yardımlarınız için teşekkürler fakat sistemim eski olduğundan internetle olucak iş değil ben eski işletim sistemim olan vistaya geri döndüm ve vista 64 bit yükleyeceğim yardımlarınız için tekrar teşekkür ediyorum :)

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
@virgül vistaya dönme win7 zaten otomatik yüklemesi lazım anakart dıverını aygıt yöneticisinde eksik gözüken drıver varmı?

virgül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@virgül vistaya dönme win7 zaten otomatik yüklemesi lazım anakart dıverını aygıt yöneticisinde eksik gözüken drıver varmı?
Eksik görünenler arkadaşların önerdiği yazılımlarla çıktı fakat vga driver yok google'da araştırdım bulamadım elimdeki kaynakta sadece vista ve xp destekliyor (eski bilgisayar olduğu için)