Anadolu Ajansına seçim göndermesi

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450
O zaman solcu editör varsa sağcı editör de olacak. Ya tarafsız ya da iki taraftan haber yapmalılar. Ek olarak Didem bazı konularda Algı yaratmaya da çalışıyor.
Arkadaşın kafası karışık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haber değeri ne bunun? Her tweet altına bu tarz ters yorumlar gelebiliyor o zaman onları da haber yapın.
Kendisi için haber değeri taşıyorsa bazı kitlelerinde merakını çekiyorsa burada boşa konuşuyorsunuz

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Harbi efsane laf çarpış. Fahri muhalefet ödülü verilmeli bu adama hatta en yakın zamanda muhalefet partilerinden milletvekili yapılmalı. Bu kadar güzel bir cevap veremeyen insanlar görsünde örnek alsın. Milletçe alkışlıyoruz diyorum...

Reaksiyon puanı
8,024
Kendisi için haber değeri taşıyorsa bazı kitlelerinde merakını çekiyorsa burada boşa konuşuyorsunuz
Editör dedi kesin doğrudur diye hemen savunma pozisyonuna geçmeyin azcık kendiniz de düşünün.

Kim bu şahıs? Önemi ne bu şahsın? Emekli asker mi, eski siyasetçi mi, sosyolog mu, kim? Ne özelliği var da haber değeri taşıyor? Sırf x bir kuruluşun, y kişinin twitinin altına cevap yazmak haber değeri taşıyorsa ben size çok daha haber değeri taşıyan twitler bulurum üstelik de öyle adı sanı bilinmedik ne idüğü belirsiz kişilerden değil, emekli askerlerden tarihçi-yazarlardan vs.
Aaa demeyin öyle Anadolu Ajansını kim kötülerse editörümüz için haber değeri bende birazdan Tweet atacağım umarım konu açılır...

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450
Editör dedi kesin doğrudur diye hemen savunma pozisyonuna geçmeyin azcık kendiniz de düşünün.

Aaa demeyin öyle Anadolu Ajansını kim kötülerse editörümüz için haber değeri bende birazdan Tweet atacağım umarım konu açılır...
Benim için haber değeri var ?

HABAR

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Acaba ben de şöyle bir konu mu açsam? Sonuçta editörler dedi ki, okumayıp geçebilirsiniz, sizin için haber değeri taşıyan bir şeyi paylaşmak serbest.

Konu:

[Güncel] Anadolu Ajansına seçim göndermesi​

konusunu açan Didem Ergin'e, "haklı bir gönderme" diye yanıt geldi. Ciddi bir haber değeri taşıyor, hatta haber sitelerine de vermek lazım bu yazdıklarımı.

Reaksiyon puanı
8,024
Acaba ben de şöyle bir konu mu açsam? Sonuçta editörler dedi ki, okumayıp geçebilirsiniz, sizin için haber değeri taşıyan bir şeyi paylaşmak serbest.

Konu:

[Güncel] Anadolu Ajansına seçim göndermesi​

konusunu açan Didem Ergin'e, "haklı bir gönderme" diye yanıt geldi. Ciddi bir haber değeri taşıyor, hatta haber sitelerine de vermek lazım bu yazdıklarımı.
Eğer siz böyle bir konu açarsanız muhtemelen konu silinir.