Anadolu Ajansına seçim göndermesi

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
El9WV9cWMAIqHlm.jpg

Reaksiyon puanı
8,008
Haber değeri ne bunun? Her tweet altına bu tarz ters yorumlar gelebiliyor o zaman onları da haber yapın.

Reaksiyon puanı
8,008
Her şeyden şikayetçisiniz :) Okuyun geçin. Demek ki bana göre değeri var ve paylaşmışım değil mi?
Her haberiniz hükümete karşı veya hükümet ile yakınlığı bilinen kurum/kuruluşların kötü yanlarını paylaşmak olduğu için her gönderinizde şikayet var. Bu haber için bir şey demem ama diğer haberlerinizde tarafsız şekilde haber yapsanız her şey iyi olacak.

HABAR

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Twite yorum yapan kişinin haklı olması bile konunun haber niteliği taşımadığı gerçeğini değiştirmiyor.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Moderatorler ve içerik ekibi taraflı haber yapabilir. Ne var bunda neden apolitik olacaklar? Sürekli insanların açtığı konuların altında aynı muhabbet. Rahatsız oluyorsan git yada okuma. Türk siyasetini senmi kurtaracaksın?

Reaksiyon puanı
8,008
Moderatorler ve içerik ekibi taraflı haber yapabilir. Ne var bunda neden apolitik olacaklar? Sürekli insanların açtığı konuların altında aynı muhabbet. Rahatsız oluyorsan git yada okuma. Türk siyasetini senmi kurtaracaksın?
O zaman solcu editör varsa sağcı editör de olacak. Ya tarafsız ya da iki taraftan haber yapmalılar. Ek olarak Didem bazı konularda Algı yaratmaya da çalışıyor.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
O zaman solcu editör varsa sağcı editör de olacak. Ya tarafsız ya da iki taraftan haber yapmalılar. Ek olarak Didem bazı konularda Algı yaratmaya da çalışıyor.
Yok öyle bir dava. Kimse algı peşinde değil sosyal medyada dönen konu ne ise o yansıtılır. Sağcı solcu meselesinde editör olmanıza gerek yok. Zaten bu insanlar gönüllü yapıyor bu işi. Siz sağ tarafın hafif bastığını düşünüyorsanız buyrun sizde konu açın. Bknz özkan k diye bir üye var. Aksama kadar adamcağız her yere yetişmeye çalışıyor üzülüyorum aslında ona bir destekçi gerek.

Reaksiyon puanı
8,008
Yok öyle bir dava. Kimse algı peşinde değil sosyal medyada dönen konu ne ise o yansıtılır. Sağcı solcu meselesinde editör olmanıza gerek yok. Zaten bu insanlar gönüllü yapıyor bu işi. Siz sağ tarafın hafif bastığını düşünüyorsanız buyrun sizde konu açın. Bknz özkan k diye bir üye var. Aksama kadar adamcağız her yere yetişmeye çalışıyor üzülüyorum aslında ona bir destekçi gerek.
Siyaset ile işim olmaz. Ben herhangi bir parti tutmuyorum icraatlerine vaatlerine göre oy vereceğim seçimde de.

Fakat foruma girip bir partinin reklamını görmek hiç hoşuma gitmiyor.

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Eline sağlık. Kendimi anlatmaya çalışmaktan yoruldum

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Samet :hearteyes: :hearteyes:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Konu, Gündem (Dünya/Türkiye) bölümünde arkadaşlar. Her haberi, siyasete bağlamayalım.

Dip not:
Bu forumda sadece belirli bir siyasi görüşün konularına yer verilmiyor. Forum kurallarına uyulduğu taktirde, her kullanıcı istediği konuyu açabilir, konuya bağlı kalmak şartıyla görüşünü konu içinde paylaşabilme özgürlüğüne sahiptir.

Reaksiyon puanı
8,008
Ülkenin en büyük şehrinin yönetimini belirleyen seçimle fenerbahçe bekleri senin için aynı değeri taşıyor olabilir ama bizim için değil demek ki...
Konu ile alakasız zaten. Atılan tweete karşı yanıt gelmiş Didem hanım için bu da haber değeri taşıyabilir o yüzden attım.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Bunu söyleyebiliyorsanız ben daha da bir şey demiyorum. Sanırım aynı kategoriyi takip etmiyoruz. Daha da ne siyaset ne haber forumuna girmem , girmeyeceğim de.
Yalnız, yaptığım yorumun bir kısmını alıntılamışsınız. Bir konu açtınız ve engellendiniz mi? Konunuz mu silindi? Yaptığınız yorum mu onaylanmadı? Olay tam olarak nedir?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Burası forum resmi bir haber sitesi değil bu kadar büyütmeye gerek yok ister moderatör ister admin isterse normal üye, herkesin konu açma özgürlüğü var bunu bir moderatör değil de üye açsaydı ne diyecektiniz? Taraflı üye olmasın tarafsız üye olsun mu? Bu kadar büyütmeye gerek yok isteyen istediği haberi paylaşabilir sizde farklı bir haber paylaşın kimse size paylaşmayın demiyor.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Kim bu şahıs? Önemi ne bu şahsın? Emekli asker mi, eski siyasetçi mi, sosyolog mu, kim? Ne özelliği var da haber değeri taşıyor? Sırf x bir kuruluşun, y kişinin twitinin altına cevap yazmak haber değeri taşıyorsa ben size çok daha haber değeri taşıyan twitler bulurum üstelik de öyle adı sanı bilinmedik ne idüğü belirsiz kişilerden değil, emekli askerlerden tarihçi-yazarlardan vs.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,390
Hakketten ya. Elin amerikasının texasını öğreniyoruz şak diye. İstanbul seçimlerinde adamlar yoklar. Bu kadar olur.
ABDde oyların mektup yoluyla gönderilebildiğini ve seçimlerin bizim ülkemizdeki gibi bir günde yapılıp birkaç günde sonuçlanmadığını hatırlatmak isterim. En basit örnek ile Al Gore'un mu yoksa George W. Bush'un kazandığını belirlemek 36 gün sürmüştür. Ve eyaletlerin oy sonucuna göre seçiciler kurulundaki temsilciler belirlenecek yani ülke genelinde hangi adayın diğerinden fazla oy aldığının önemi yok. Önemli olan eyaletlerin seçiciler kurulundaki sayısı belirlenmiş temsilci sayısındaki çoğunluğu sağlamak. Hillary Clinton %48,2 65.853,516 Donald Trump %46,1 62.984,825 oy aldı fakat Trump seçiciler kurulunda 227'ye 304 üstünlükle başkan oldu.

Son düzenleme: