Amerika'dan PS4 getirtmek

Bu konuyu okuyanlar

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
518
Arkadaşlar merhaba. Benim arkadaşım bu Pazar Amerika'ya gidecek. Hazır oraya gitmişken bana bir PS4 pro getirmesini söyledim. Fakat aklımda birkaç soru var.
1- Cihazın Sony Türkiye garantili olması için ne yapmam lazım ? Pasaporta işlemek yada kutuyu açıp getirmek vs
2- Cihaz Türkçe olur mu ? İngilizce kullanmakla sıkıntım yokta alacağım her oyunu çalıştırabilir miyim ?

Lütfen bu konu hakkında bilgi sahibi olan yada benim yapmaya çalıştığımı önceden yapan kişiler cevap verirse sevinirim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Her oyun çalışır ve Türkçe kullanılabilir ama TR garantili olmaz. Sony, global garanti sunuyorsa ancak o şekilde yararlanabilirsiniz.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
518
Peki ben pasaporta kayıt olayını duymuştum bir yerden. Öyle bir şey sadece telefonlar için geçerli değil mi ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Peki ben pasaporta kayıt olayını duymuştum bir yerden. Öyle bir şey sadece telefonlar için geçerli değil mi ?
Telefon olayı farklıdır. Pasaporta kayıt telefonu burada kullanabilmek için var. Yine garantiden feragat ediliyor. Diğer ürünlerde buna gerek yok.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
518
Anlaşıldı. Sony garantili cihaz almam için 600 tl daha fazla ödemem lazım yani. Yaşadığımız ülkeye bak hele =). Çok teşekkürler ilgilendiğin için...

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Anlaşıldı. Sony garantili cihaz almam için 600 tl daha fazla ödemem lazım yani. Yaşadığımız ülkeye bak hele =). Çok teşekkürler ilgilendiğin için...
Ne zaman bir teknolojik alet almaya kalksam, bilgisayar başında ağzımı açıp gözümü yumuyorum :) Haklısınız ancak yapacak bir şey yok.