İnan Kıraç Son Sözü Söyledi..

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
px.gif
polat_inankirac.jpg

İNAN KIRAÇ SON SÖZÜ SÖYLEDİ.. "POLAT YA GİDECEK, YA GİDECEK"
Galatasaray Eğitim Vakfı başkanı ve Camianın ağır topu, İnan Kıraç canlı bağlandığı Telegol proğramında çok çok önemli açıklamalar yaparak, Adnan Polat'ın kendi rızası ile gitmesinin gerektiğini yoksa, kötü olacağını söyledi. Başkanlık için ÜNAL AYSAL etrafında bir yönetim kurulu oluşturulduğunu söyleyen KIRAÇ, Adnan Polat bırakmazsa, Mali ve İdari Genel kurulda ibra edilmeyeceğini, ibra edilse bile

HARCAMA YETKİSİNİN GENEL KURULDA olacağını ve POLAT'ın adım atsa Genel kuruldan izin alması gerekeceğini açıkladı. POLAT'ın yuhalandığını, ağır sözlerle eleştirildiğini buna rağmen görevde kalmaya çalıştığını belirten Kıraç "Bu söylenenlerin bir tanesi bana söylense bir dakika durmazdım" dedi. Son maça 5200 taraftarın geldiğni BİN KİŞİDEN BİR KİŞİNİN BİLE MAÇA GELMEDİĞİNİ SÖYLEYEN Kıraç "25 milyon taraftarı olan bir kulübün BİNDE BİRİ bile gelmemiş.. Ağlayanlar var. Bağıranlar var. Küsenler var.. Taraftarlıktan kopanlar var.. Ben Galatasaray'ı tarihinde bu kadar dipte, bu kadar başarısız ve bu kadar kararsız görmemiştim. İŞTE İNAN KIRAÇ DARBESİNİN ÜLTİMATONU..

İNAN KIRAÇ

Biliyorsunuz, Galatasaray içinde sporun göbeğinde değilim. Ama bir devre vazife aldım.
Bu devrede nasıl çalışılırdı , bugün gördüklerimle en basit şekilde mukayese ettiğimde çok buyük farklılık var.

Bizden fikir almaya çalışsalardı. Yanlız İnan Kıraç değil, pek çok İnan kıraç var. Hepimiz aynı derdi paylaştığımız için yardım etmeye çalışırdık

Galatasaray bugün artık kurumsallaşmış yapının içinde değil. Çalışmayan bir idare heyeti ile işleri götürmek kolay değil diye düşünüyorum.

Bugünkü Hürriyet de şunu gördüm 36 milyon euroyu biz 4 oyuncuya vermişiz.. Aşağı yukarı 130 milyon TL.. Acaba bunu tek kişi mi harcamalı mıydı.. Grup mu karar vermeliydi. Takımın ihtiyacı düşünüldü mü. Galatasaray ruhu denilen bir ruh vardır.

Bugün Galatasaray içinde herkes kendi kendine hareket eden kopuk ve beraberliği bitmiş bir yapı.. Bu böyle gidemez. Ve bunu değiştirmek mecburiyetindeyiz.

27 Mart Pazar günü yapılacak Mali kongrede birbirlerine küs zor karar alabilen, bir yönetim kurulu ile girilmemelidir diye düşünüyorum.

Büyük bir ihtimalle İdari ve Mali kongrede ibra edilmeyeceğini düşünüyorum. Yaptığım temasları anlatacağım.

Ben hala ibra edilmemelerini çok yanlış buluyorum. Ama bu idare heyeti ile birlikte olmak da aynı derecede yanlış. Eğer kalmak isterlerse, bir önerge ile YÖNETİM KURULUNUN BÜTÜN YETKİLERİNİ GENEL KURUL ALABİLİR..

İdarede kaldığın süre içinde, her şeyini gelip Genel Kurula anlatacaksın demektir ki, bu tam bir bürokrasi ve felakettir.

Bu kadar parayı harcayan bir ekip, yeni yapısı içinde YÜZ MİLYON DOLAR ı konuşuyor. Ve deniliyor ki, Galatasaray bu krediyi alabilir.. Bankalara kıymetlerinizi verir alırsınız, onda da başarısız olursa Galatasaray'ın durumu ne olur..

Galatasarayla şunu yapmak mecburiyetindeyiz. Bunu başkan Adnan Polat da böyle düşünüyordu başında.. Yapacağımız bütün yatırımları satmayarak
onların gelirleri ile G.Saray kulübü devam etmeliydi..

Polat ve ekibi hem yoruldu. Hem kırıldı.. Yani artık bu işi hevesle götüreceğine de inanmıyorum. Kendisine yapılan reaksiyonlar artık meydanda..

Şimdi ne yapılabilir.
Ben şunları yaptım..
Şu kişilerle konuşmam oldu..

Bir tanesi geçen sefer Adnan Polat tan geçerli reyi alan Adnan Öztürk ile konuştum.. SEN BU İŞE TALİP MİSİN diye sordum
İnan abi beraber olabilir isek, buna bir çare bulabiliriz dedim..

Faruk Süren ile görüştüm sevdiğim biridir ama AIG de siyah beyaz kadar ayrı düştük. Onunla da görüştüm. böyle bir ekip içinde onların altında çalışabilir misin dedim.. EVET dedi..

Tabi başkan bulmamız lazımda. Bulacağımız tek kişi vardı o da ÜNAL AYSAL dır..
AIG sorunlarını çözen, bütün sorunlarımızı bitiren kişidir. Ünal Aysal gerektiyse maddi yardımcı yapacak güçtedir. Artı sorunun en büyük kısmı sportif şirketlerdir.

Sportif şirketler ne yapacaktır. Halka açık şirketlerdir. Kapitallerinde eksiklik var mıdır. Ne zaman dan itibaren temettü dağıtabilecektir. Bütün fizibilitelerinin yapılmış olması lazımdır. Bütün borcu toplayıp ortaya koyup bunu da nasıl ödeyeceğimiz ortaya çıkacaktır.

Dolayısıyle şunu söylemek istiyorum. ARTIK HADİSEYİ UZATMAMAK LAZIM.. Eğer hadise uzar ve bir sene daha kaybedersek Galatasaray çok yaralanmış, sistemi yıkılmış bir yapı olacaktır.

Şunları bilmenizi isterim. Bazı ricalarda bulunacağım. Galatasaray lisesinin kuruluş tarihi 1481.. tam 530 sene.. Galatasaray spor kulübünün kuruluş tarihi 1905.. 106 sene.. 25 milyona yakın kulüp taraftarımız var. Dünyada tanınan bir kurumuz. Markayız. Vakıfları, üniversitesi işbirliği kurulu olan, görüşen tartışan bir yapıdır. Adnan Polat bu toplantıların ya bir tanesine katılmıştır ya da katılmamıştır..

Artık bazı konularda profesyonel kişiler olması gerekmektedir. O profesyonel kişilerle bu hareket oluşacaktır. Şirketler içinde bulunan Galatasaraylılar gerekli denetlemeleri yapacaktır.

Mesela Adnan Sezgin 'e senin bütçen 14 milyondur bunu harcayacaksın deyip kontrol etmek durumundadır. Yoksa Galatasaray yok olur.

Adnan Polat ın söylediği sözlerin çoğunluğunu üzerime aldım ama kırılmadım. Zaten sinirli.. Galatasaray kulübü Galatasaray lisesinden çıkan bir kurum. Galatasaray 'ın başına birşey gelirse, bütün mal varlığı EĞİTİM VAKFINA KALIR. Dolayısı ile Adnan Polat kızgınlığı ile kaleme almış..

İnan Kıraç olarak Galatasaray kulübünün sorunlarını çözmek ve bilmek durumunda değilim. Ta ki benden yardım istenene kadar.. Geliyorlar soruyorlar konuşuyoruz ve müştereken yapmaya çalışıyoruz. Galatasaray postanesine müze yapılması gibi konuları konuşuyoruz. Bunları konuştuk ama sonra öbür konulara geldik.

Şimdi size şöyle söyliyeyim. Çok da üzüldüğüm şey bu.. Dün Hagi maçta yuhalandı. Çok üzüldüm. O Türkiye'de dört sene Galatasaray'a zaferden zafere koşturdu kupaları aldı ve Galatasaray'ı marka yaptı. Bu istifa seslerini haketmedi..

Mesela eksi kaptanlarımızdan Bülent Korkmaz, Hasan şaş bunları , Galatasaray'a hizmet edenlerin hepsini dışarı attık. Bu bize tamamen ters..

Eğer yanlışlıkla kongreye kadar gidilirse BÜYÜK KISITLAMALAR gelecektir. ŞU ŞU ŞU RAKAMI HARCAYAMAZSINIZ, TRANSFERLERİ YAPAMAZSINIZ diye Genel kurul kısıtlama getirir. hoca getirmek için bir sene bekler..

Adnan Polat'a BIRAK diyeceğim. Ama üç gündür hasta olduğum için yatıyorum. Kendisinden randevu alacağım ve bütün bunları söyleyeceğim. Hem de kendi aramızda görüşmemiz gereken konuları ileteceğim. Bunları toplum önünde söylemem yanlış olur..

İnan Kıraç vakıf ile uğraşan vakfına ciddi yardımlarda bulunan birisi ama yardım konusunda yine Ünal'la tabi konuşuruz her konuyu,

Tüzüğe baktığınız vakit, ibra konusunda herşey yapılabilir. Ama bu Galatasaray ı küskünleştirir. Böyle bir şeyi yapmamak lazım. Kendisini görmüyorum. Zavallı sağlığı bozulacak diye korkuyorum..

Niye ÜNAL ÜNSAL, çünkü şirket idare etmiş, organizasyonun ne şekilde yapılabileceğini , oralara nasıl adam alınabileceğini bilen bir insan.
Hayata sıfırdan başlayan biri.. O öyle biridir ki her kademeyi kendisi geçtiği için kendisi bilen adamdır.
Futbol şubesi diyelim. Buraya doğru bir ismi almalıdır. Doktor da alacaktır. Onlarla birlikte her gün olan, dost olan başka biri devreye girecektir. Abiler bu işi yüklenecektir.

Mühim olan takımın aynı heyecan ve ruh içinde hareket edilmelidir. Şu an için Ünal Aysal en uygun adayıdır. Ali Dürüst de çok iyi biri ama profesyonel hayat içinde değil.
Şu an Faruk Süren de biryerde olacaktır ama Ünal Aysal'ın altında çalışmayı kabul etmiştir.
Buradaki hadise Galatasaray'ın gerek şirket, gerek dernek olarak doğru yapılanmasını ve kontrol sistemlerini kurmak ve Galatasaray ın başanı bu gibi hallerin gelmemesini sağlamak..

Galatasaray'ın günlük işlerinde olmayacağım. Çünkü Galatasaray Egitim Vakfı başkanlığını yürütmek durumundayım Dolayısı ile her konuda, buna hoca konusu da dahil her konuyu konuşacaklardır.

Mesela ARDA konusu. Arda sakat. Arda'nın Yapacağı yanlışlıklar olabilir O'na birilerinin sahip çıkması lazım. Zavallı o da başıboş kalmış.. Kimse derdin ne dememiş. Sorgulamamış. Vakit ayırmamışlar. Benim tek şeyim bu aileyi kurabilmek..

Adnan Polat sportif olarak başarısızdır bu başarısızlık ve tarz Galatasaray'a yakışmamıştır..

Ben Adnan Polat'a söylenenlerden bir tanesi bana söylenmiş olsa BİR DAKİKA DURMAZDIM. Yuhalanıyor artık. Söylenmeyen yapılmayan kalmadı. Galatasaray'ı da küstürdü. Son maça 5200 kişi gelmiş..

25 milyon taraftarı olan bir kulübün BİNDE BİRİ bile gelmemiş.. Ağlayanlar var. BAğıranlar var. Küsenler var.. Kopanlar var..

Ben Galatasaray'ı tarihinde bu kadar dipte, bu kadar başarısız ve bu kadar kararsız görmemiştim..

Düşünebiliyor musunuz, yönetim kurulunda 6 kişi başka yerde 5 kişi başka yerde konuşup karar alıyorlar. Allah bilir yönetim kurulu karar defterine bile işlemiyorlar..

Mehmet Helvacı ile konuşmadım. Kimler alır bilmiyorum. Mehmet Helvacı hukuki sorunları bilen adamdır. Kendisi bu çarkın içine girer yada girmez kendi kararı. Girmese bile onda ne bilgiler varsa alınır ve kendisi verir..

İmza toplama konusunda İNAN KIRAÇ olarak atmadım. Ben bir başkanımı imza ile göndermek istemiyorum. İmzaların 2000 i geçtiğini biliyorum. ORtada bu imzalarda sorun çıkartır. Denilebilir ki, sizler bu imzaları noter huzurunda atmadınız. Dolayısı ile bunları saymıyoruz derler. Noter huzurunda atılmalı.. Bunlar yanlış. İnsanları birbirine düşman etmemek lazım..

Bu yönetim kurulu ve başkan Galatasaray'a yakışmıyor.
Galatasaray'ın borcunun 400-500 milyon tl civarı olduğun söyleniyor.
Birde biliyorsunuz SPK işimiz var. Değer düşmüzse oralara kapital koyma durumunuz var. Bunun için hazırlık yapılması lazım. Nedir ne yapılacaktır onlara bakacağız.
Ünal Aysal aldığı 27 milyona aldığı hisseleri faiz almadan sattı. İyi bir Galatasaraylı..

http://www.turkspor.net/default.asp?o=1&id=63820

---------- Post added at 00:59 ---------- Previous post was at 00:42 ----------

px.gif
isincelebi.jpg

DERİN G.SARAY'DA DEV RESTLEŞME. IŞIN ÇELEBİ , "İNAN KIRAÇ BENİM ÇAPIMI ÇOK İYİ BİLİR" dedi. SERT BAŞLADI AMA GERİ ADIM ATTI.
İnan Kıraç'ın ÜLTİMATON'undan sonra canlı yayına bağlanan Galatasaray 2.başkanı IŞIN ÇELEBİ "20 YIL ÖNCEKİ ANLAYIŞLA YÖNETİLEMEZ" diyerek ÜNAL AYSAL'ı kastederek YENİ ABROMOVİÇ'ler yaratmaya G.Saray'ın ihtiyacı yok" dedi. ASY ARENA AÇILIŞINDAN SONRA, yani 15 Ocak sonrasında, her türlü engellerle karşılaştığını belirterek konuşmasına öfke dolu başlayan ÇELEBİ "15 OCAKTAN SONRA HAKEMLER TALİMAT ALARAK MAÇLARIMIZA ÇIKTILAR BÜROKRASİ DE DE ÖNÜMÜZ KESİLİYOR" dedi.. Ancak daha sonra geri adım attı ve KIZGINLIKLA SÖYLEDİM dedi.. İŞTE ÇELEBİ'nin ÖNCE ÖFKELİ SONRA GERİ ADIM ATARAK KATILDIĞI YAYINDA SÖYLEDİKLERİ.

İnan Kıraç'ı çok dikkatli dinledim. İnan kıraç beni çok

iyi tanır.. Çapımı ve kişiliğimi bilir. Çok olayların

içinde birbirlerimizi yakından tanıdık.
Galatasaray'ın yapılacak çok işleri var. Bu işler ciddi

kurumsallaşmayı ve önünde yapılacağı işleri bilmek

gerekir.
Galatasaray'ın paraya ihtiyacı yok. Galatasaray'ın

kurumsallaşmaya ihtiyacı var.
Galatasaray 20 yıl önceki anlayışla yönetilemez. Yeni

Abromoviçler yaratılamaz.
Galatasaray'ın gelirine göre borç oranı yüzde 60 lar

düzeyinde..
Galatasaray stadını 2006 yılında yerin altından

çıkarttı. Galatasaray birleşmeyi gerçekleştirdi. Ama

bitmedi.
Dört aşamadan oluşur.
birinci aşamasını yaptık. 70 milyon dolar konsorsiyum

yaptık ve Qvt ile hisseleri aldık TEKNİK İFLAS dediğimiz

budur. Çok ciddi finansal bilgileri bilerek yapmak

lazım..
Bunlar böyle konuşarak yapılamaz.
Riva için 200 milyon dolar üzerinde teklifler aldı.
Galatasaray'ın para sorunu yok.
Galatasaray'ı İYİ ADAMLARIN YÖNETMESİNE ihtiyacı var.
Galatasaray'ın KURUMSAL YÖNETİM VE YAPISAL DEĞİŞİMİNİ

GERÇEKLEŞTİRMEK LAZIM.
Her üç ayda bir tüzük değişikliği sonucu divana A da Z

ye rapor sunan bir hale geldik.
Bizim yanlışlarımız ve hatalarımız yok mu.. Elbette var.

Futbolda çok başarılıyız. Galatasarayda 16 bin üye var 6

bini aidatını ödedi. Kararı bu üyeler vermeli.
Bütün bankalarda kara listedeydik ve kanuni takipteydik.
şimdi bütün bunları sağlıklı bir yapıya oturtacağız.
İnan bey istiyorsa, biz gelelim yapılanları ve yapılacak

olanları anlatalım.
Herkes birbirini çapını bildiği için herkes benim

mesajımı alıyor.
Galatasaray'ın yönetim kurulundaki problem aşılabilecek

bir problemdir.
oturulur konuşulur ve çözüm bulunur.
Galatasaray ın futbolda ameliyat yapılması gereker.

Futbol benim sorumluluk alanımda değil. Ama kurumsal

yapı stad ve riva benim yönettiğim işler.
İnan Bey, Faruk Süren ve Ünal Aysal'a bilgi vereyim.

Onlara kaynakları anlatayım.
Öyle Galatasraay'ın dışardan gelecek paraya ihtiyacı
yok.

Ben her adaya saygı duyarım. Ama Galatasaray'ın hangi noktaya geldiğini bilmeleri lazım. Ben kendilerinden randevu isteyeceğim ve her türlü bilgiyi vereceğim ve Galatasaray'ın nasıl gelir yarattığını anlatacağım. UEFA kriterlerine uygun hale geliyor. Şahıslara değil, kurumlara borçlanması gerekir. Ünal Aysal'ın yüz milyon dolar getirmesi çözüm değil buna ihtiyaç da yok.

Bütün tartışmalar 16 ocakta başladı 16 ocaktan beri çok zor durulmdayız.
Bu hakemlerin her maçta özel talimat almış gibi davranmaları karşılaştığımız zorluklardan bir tanesi.
Ocak'tan itibaren bürokrasi ve hakemlerden çok büyük zorluklarla karşılaştık.
Galatasaray'ın bölünüp parçalanması Galatasaray'ı sıkıntıya sokar ..
16 bin Galatasaray üyesine sesleniyorum. Birlik ve beraberlik içinde olalım.
Galatasaay'ın yolunu kesmek isteyen Federasyonu şikayet ediyorum.

Ocak ayından bu yana bakın ne kadar büyük sıkıntı yaşadığımızı ben arkadaşlarımla birlikte biliyorum
Federasyonu 25 milyon taraftara şikayet ediyorum. Dünkü maçta bunu gördük..

Sayın Başbakanımızın ve TOKİ başkanımızın bu stad için çok büyük emeği var ve müteşekkirim. Ama Bürokrasi bazı problemlerimizi çözmüyor.

Hagi ile sezon sonuna kadar devam edeceğiz. ÖYle karar aldık. Yanlış anlamalara neden olacak şeyler kızgınlıkla söylenmiş olabilir.

HAKEMLER, TALİMAT ALIYORLAR. 16 OCAK'TAN SONRA G.SARAY ALEYHİNE ÇALIŞIYORLAR dedi. Çakar TALİMAT ALDIKLARINI NEREDEN BİLİYORSUNUZ sorusu karşısında ÇELEBİ ÇARK ETTİ.

konuşmaların sonunda kızgınlıkla söyledim diyen IŞIN ÇELEBİ çark etti..
Sadece bürokratik olarak engelleniyoruz dedi..

Camiayı birlik beraberliğe davet eden IŞın Çelebİ Erman Toroğlu'nun SAYIN ÇELEBİ, SİZ 25 MİLYON TARAFTARI VE 16 BİN KONGRE ÜYESİNİ BİRLİK BERABERLİĞE DAVET EDİYORSUNUZ AMA SİZ 16 KİŞİ BİRBİRİNİZİ YİYORSUNUZ yorumu karışsında kelimenin tam anlamı ile KEM KÜM etti ve İŞTE BİZ DE BUNU SÖYLÜYORUZ. BİRLİK OLMALIYIZ DİYORUZ. MALİ İDARİ GENEL KURULDA BUNA KARAR VERİLECEK diyerek, kızgın ve öfkeli başladığı konuşmanın sonunda dolaylı olarak İNAN KIRAÇ'a hak vererek yayından ayrıldı.

http://www.turkspor.net/default.asp?o=1&id=63821

---------- Post added at 01:17 ---------- Previous post was at 00:59 ----------

px.gif
ali_hashas.jpg

"İSTİFA EDENLER YÜREKSİZLERDİR. BİZ BIRAKIP GİDECEK KADAR YÜREKSİZ İNSANLAR DEĞİLİZ. G.SARAY'I ARTIK GÜNDEMDEN DÜŞÜRÜN" Galatasaray'da yönetim istifaya davet edildiğinde, ağır yenilgilerde MEHMET HELVACI çıkar konuşurdu. Ancak şimdi konuşacak tek adam kaldı artık ALİ HAŞHAŞ konuşuyor. Ancak HAŞHAŞ'ın konuşmaları TEZ OLACAK KADAR GARİP.. "Neden bu hale geldik. Bize nazar mı değdi. Basın neden G.Saray'ı yazıyor. G.Saray'ı gündemden düşürün" diyen HAŞHAŞ, Hagi'nin ERKEKÇE KARŞIMA ÇIKSINLAR sözünü de üzerine alınmadı.. Taraftarın İSTİFA sesleri karşısında İSTİFA SÖZ KONUSUMU sorusuna SEÇİLMİŞ İNSANLAR BIRAKIP GİDİYORSA , YÜREKSİZLERDİR, BİZ DE O YÜREK VAR, SONUNA KADAR GİDECEĞİZ diyerek İSTİFA eden herkesi YÜREKSİZ olarak niteledi. İŞTE HAŞHAŞ'ın TELEGOL CANLI YAYININDA SÖYLEDİKLERİ..

Bugün taraftarımızın İSTİFA taraftarları vardı. Çok tahammül ettiler ama artık daha fazla tahammül edemediler. Son zamanlarda olanlardan sonra İSTİFA çağrısı yaptılar. Buna rağmen takım futbol oynamaya çalıştı.

Galatasaray her işi halletti ama futbolda sıkıntı yaşıyor.
Şimdi ne yapmamız lazım diye düşünürken, İSTİFA sesleri ile karşılaştık. Baskı altında oynadı futbolcularımız ve bunun için doğru dürüst top oynayamadılar.

biz bu baskıdan kurtulmalıyız. Galatasaray'ı gündemden düşürmeliyiz. Galatasaray dünya kulubü oldu.
Galatasaray artık ciddi işlere eğildi.
Bunun için Galatasaray'ın konuşulmaması lazım. Rahatlamamız lazım.

Ben Hagi'nin neler söylediğini dinleyemedim. Biz dört aydır baskı altındayız. Stadın keyfini çıkartamıyoruz.

En büyük güçler birliktelikler. Herkes arkanızda olmalı..
Galatasaray aristokrasinin içinde olduğu bir kulüp..

Niye bu duruma düştü anlayamadık..
Sonuçta bu herkesin psikolojisini bozuyor.
Ben Galatasaray'ın gündemden düşmesini , medyada konuşulmamasını istiyorum.

Taraftara hiç birşey söylemiyorum. Tahammül edemedik. Tahammül etseydik biz uçmuştuk..

Ben genelde herkese sesleniyorum. Galatasaray'ı gündemden düşürün.

Polat artık büyük mesaisini Futbola harcayacağını söyledi. Tahammül edelim. Çok fazla büyüdük, nazara geldik..

Yönetim kurulu Hagi için karar verirse , yüreklidir Hagi'yi karşısına alır konuşur.

Dünyanın en büyük kulübü neden bu hale düştü anlayamıyorum. Yanlış transferler, futboldaki başarısızlık bunlar ikinci derecede önemli.

Galatasaray tam bu noktaya gelmiş, nedir bu baskı.. Galatasaray'ı buradan kurtarmak gerekir.

Niye bu hale geldik acaba diye kendi kendime düşünüyorum..

Yönetim içinde sıkıntı yaşadık. bu sıkıntıları halledemedik. Camiamızdan baskı altına alındık. Her gün neden medyadayız..

Galatasaray'ın iyi taraflarını bıraktık Topun çizgiyi geçirmediğini konuşmaya başladık.

Dünyanın her tarafında seçilmiş insanlar bırakıp gidiyorsa YÜREKSİZLER demektir. Bizde o yürek var ve SONUNA KADAR GİDECEĞİZ.

İçimizde kriz yok.. Kriz dışardan geliyor. Yüreğimizi ve cesaretimizi koyduk.. Baskı altında ALLAHAISMARLADIK demeyiz..

http://www.turkspor.net/default.asp?o=1&id=63814

Son mesajlar