Soru Amerika'da üniversite okumak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Linuxla ilgili konularda da çok görülen bir durum. Birisi "Linux nasıl kurabilirim?" diye soruyor. Kaç kişi Linux kurmaktan vazgeçirmeye çalışıyor: Linux çöp... Linux'ta oyun oynayamazsın... Linux'ta photoshop yok vs. vs. Bu forumda belki o kadar yoktur ama internette kaç kere rastladım.

Bir genç ABD'ye gidip tahsil almayı hedeflemiş, konuyla ilgili soru soruyor. Birisi çıkıyor ABD kötü diyor, diğeri çıkıyor ABD seni ne yapsın diyor, birisi Japonya'ya git diyor. Sanki soru şu: Beni ABD'ye gönderecekler ama ben gitmek istemiyorum. Ne yapsam da ABD'ye gitmesem? Verilen cevaplar bu yönde.
Linux hafif bir işletim sistemidir ve paketleri kendiniz kurmanız gerekir iyi bir işletim sistemidir içlerinde kötüsü de olsa. Ben arkadaşa tavsiye vermek için yazdım çünkü bütçesi kısıtlı ama kendisi bilir.

nagaracuga

Doçent
Reaksiyon puanı
493
Sanki soru şu: Beni ABD'ye gönderecekler ama ben gitmek istemiyorum. Ne yapsam da ABD'ye gitmesem? Verilen cevaplar bu yönde.
Birisi "Beni ABD'ye gönderecekler ama ben gitmek istemiyorum." şeklinde başlık açsaydı şöyle cevaplar gelebilirdi: "manyak mısın olm", "beni gönderseler 1 dk. bile düşünmem", "senin yerine beni göndersinler", "o kadar insan gitmek istiyor, sen niye istemiyorsun".

Son mesajlar