AMD Phenom ile Röportaj!

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
AMD'nin Spider platformunun temeli olan, doğal dört çekirdekli Phenom işlemci ailesinin bir üyesiyle kısa da olsa, bir söyleşi yapma fırsatımız oldu. İlk izlenimler burada.

Her ne kadar aşağıdaki videoda göreceğiniz gibi kendisi konuşmayı pek sevmese de, kendisini tanımanız açısından önemli bir röportaj videosu olduğunu düşünüyoruz. AMD'nin uzun süredir üzerine çalıştığı Phenom işlemcilerini, önce Avrupa'daki sunumunu ve ilk testlerini yerinde yapan ShiftDelete.Net, şimdide kendi test merkezinde bir Phenom işlemciyi ağırlıyor.

İzleyin

[flash=400,345]http://www.metacafe.com/fplayer/936785/no_english_title.swf[/flash]​

Yazan ve yöneten: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
süpersiniz abi :D :D :D :D

konuşmadıgın her dakika içerde bir bacağını kıracaklar desenize abi belki konuşur :D :D

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Hmm on beş buçuk saat boyunca işlemci bacağı kırmakla uğraşacak birisini bulursanız deneriz :D (orada 940 tane bacak var da :D)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
Berkin Bozdoğan dedi ki:
Hmm on beş buçuk saat boyunca işlemci bacağı kırmakla uğraşacak birisini bulursanız deneriz :D (orada 940 tane bacak var da :D)

8 bacak var dedin o_O ben onları kastetmiştim :*

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Onlar örümceğin bacağı, işlemcinin bacaklarını düşündüm ben bir an. :p

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
videoyu şimdi izledim :) ellerine sağlık berkin hocam. phenom'un türkiye'ye ilk kez gelmesinin yanı sıra işlemci ile yapılan röportaj da sanırım dünyada bir ilk :) eline sağlık.

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Eh o kadar meczup var da müşahade altına alınacak derecede bir ben varım sanırım.

Test aşamalarını forumdaki donanım bölümünde günlük gibi yayınlamak istiyorum. Hatta yayınlıyorum. Buraya da bağlantı veririm.

Hafta sonum kartla testle geçecek sanırım. Herkese kolay gelsin.

speedfreak

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Çok güzel olmuş röportaj. :D
Bu arada phenom çok yakışıklıymış :p yeni anakarta çok güzel gider :#

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Kendisini bir sokete oturttum ve şu an bir miktar kararlılık testi yaptırıyorum. Ayrıntıları Donanım haberleri bölümüne yazıyorum. :)

Hatta Burada