AMD Phenom ile Röportaj!

AMD'nin Spider platformunun temeli olan, doğal dört çekirdekli Phenom işlemci ailesinin bir üyesiyle kısa da olsa, bir söyleşi yapma fırsatımız oldu. İlk izlenimler burada.

Her ne kadar aşağıdaki videoda göreceğiniz gibi kendisi konuşmayı pek sevmese de, kendisini tanımanız açısından önemli bir röportaj videosu olduğunu düşünüyoruz. AMD'nin uzun süredir üzerine çalıştığı Phenom işlemcilerini, önce Avrupa'daki sunumunu ve ilk testlerini yerinde yapan ShiftDelete.Net, şimdide kendi test merkezinde bir Phenom işlemciyi ağırlıyor.

İzleyin

[flash=400,345]http://www.metacafe.com/fplayer/936785/no_english_title.swf[/flash]​

Yazan ve yöneten: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net
 

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
süpersiniz abi :D :D :D :D

konuşmadıgın her dakika içerde bir bacağını kıracaklar desenize abi belki konuşur :D :D
 
Hmm on beş buçuk saat boyunca işlemci bacağı kırmakla uğraşacak birisini bulursanız deneriz :D (orada 940 tane bacak var da :D)
 

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
Berkin Bozdoğan dedi ki:
Hmm on beş buçuk saat boyunca işlemci bacağı kırmakla uğraşacak birisini bulursanız deneriz :D (orada 940 tane bacak var da :D)

8 bacak var dedin o_O ben onları kastetmiştim :*

 

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
videoyu şimdi izledim :) ellerine sağlık berkin hocam. phenom'un türkiye'ye ilk kez gelmesinin yanı sıra işlemci ile yapılan röportaj da sanırım dünyada bir ilk :) eline sağlık.
 
Eh o kadar meczup var da müşahade altına alınacak derecede bir ben varım sanırım.

Test aşamalarını forumdaki donanım bölümünde günlük gibi yayınlamak istiyorum. Hatta yayınlıyorum. Buraya da bağlantı veririm.

Hafta sonum kartla testle geçecek sanırım. Herkese kolay gelsin.
 
Üst