Yardım AMD Ekran Kartı Kendini siliyor

Bu konuyu okuyanlar

michikaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba Amd ryzen 7 4800 h ekran kartım var. Ben bunu güncelledikten 1 2 gün sonra radeon uygulamasını açmaya çalıştığımda radeon software ve sürücü sürümleri uyuşmuyor hatası alıyorum amdnin kendi uygulamasını kullanarak ve sürücüyü elle güncellemeyi denedim ama hep aynısı oldu. bu hatayı aldıktan sonrada 2 3 kere mavi ekran verdi oyun oynarken.

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Merhaba Amd ryzen 7 4800 h ekran kartım var. Ben bunu güncelledikten 1 2 gün sonra radeon uygulamasını açmaya çalıştığımda radeon software ve sürücü sürümleri uyuşmuyor hatası alıyorum amdnin kendi uygulamasını kullanarak ve sürücüyü elle güncellemeyi denedim ama hep aynısı oldu. bu hatayı aldıktan sonrada 2 3 kere mavi ekran verdi oyun oynarken.
Öncelikle dediğiniz parça ekran kartı değil APU işlemcidir. APU ne demek dersen de İngilizce açılımı Accelerated Processor Unit diye geçiyor. Sorunun cevabı ne yazık ki bende bulunmuyor. @Berk ve @ThorJ sana bu konuda en iyi yardımcı olabilecek kişilerdir. Sabah gördüklerinde cevap verirler. Onları beklemeni öneririm.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
DDU ile sürücüyü silin, en baştan yükleyin. Sürücüler karışmış.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Alperen gerekli yorumu yapmış.

DDU ile mevcut sürücüleri silin çünkü mavi ekran almanızın sebebi de sürücülerin bıraktığı kalıntılar olabilir. Sildikten sonra WHQL sürümü tekrardan kurun.