Amazon prime Ödeme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Ozan Kayıkçı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar. 15 eylül tarihinde amazon prime ın Türkiye'ye gelmesi ile birlikte prime üyesi olmaya çalışıyorum. ama kart bilgilerimi doğru girmem ve internet bankacılığı açık olmasına rağmen hem mastercard hem de visa kartlarım ile ödeme yapamamaktayım. Ödeme aracınız doğrulanamadı hatası alıyorum. Benim gibi aynı şekilde bir kaç kişi de mastercard ile ödeme sorunu yaşadı.(Not:30 günlük deneme süresini aktifleştirmeye çalışıyoruz.)

hasan2471

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aynı sorunu bende mastercardla yaşıyorum çözemedim bir türlü. Eğer çözebilirsen buraya da yazabilirsen çok makbule geçer.
EDİT: VISA ile denedim oldu internet bankacılığı açık olmamasına rağmen.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Sanal Kart olusturup deneyin birde

Son düzenleme:

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Bazı kartlar farklı güvenlik ilkeleri ile hareket ettiği için internet bankacılığı açık olsa da ödeme gerçekleştirmeye biliyor.
Müşteri hizmetleri ile görüşmeyi deneyin.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
SanalKart Olusturup sadece ihtiyacınız kadar parayı hesabınızdan sanal karta transfer edip internet alışverişi için kullanabilirsiniz böylece hesabınızdan ne fazla para çekilir ne birşey sadece sizin sanal cartınıza ne kadar para yüklediyseniz o kadar kullanılır

Ozan Kayıkçı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynı sorunu bende mastercardla yaşıyorum çözemedim bir türlü. Eğer çözebilirsen buraya da yazabilirsen çok makbule geçer.
EDİT: VISA ile denedim oldu internet bankacılığı açık olmamasına rağmen.
mastercard ile olan sorunu çözemedim ama visa olanı bu sefer farklı ev adresi girerek denedim o şekilde kabul etti.

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Nası prime netflixden iyimi

Ozan Kayıkçı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yardım eden herkes teşekkür ederim. mastercard sorunu devam etmekte. visa için ise ev adresim olarak farklı bir adres girdim ve kabul etti. (hata olarak ödeme aracınız kabul edilemedi hatası alıyordum yine) (Not: önceki adres bilgilerim de eksiksiz ve doğruydu) . sorunun böyle bir çözümü olması biraz garibime gitti açıkçası.

yaltunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Tam olarak ne işe yarıyor arkadaşlar
Alışveriş için vs mi

barisreyis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Müşteri hizmetlerinden bilgi alman daha yararlı olacak kardeşim ben de aynı sorunu yaşadım sonra saldım

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Hocam bende mastercard ile denemiştim dün olmadı ancak bugün başarılı şekilde ödendi.

Son mesajlar