Soru Amazon prime Ödeme sorunu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Merhabalar. 15 eylül tarihinde amazon prime ın Türkiye'ye gelmesi ile birlikte prime üyesi olmaya çalışıyorum. ama kart bilgilerimi doğru girmem ve internet bankacılığı açık olmasına rağmen hem mastercard hem de visa kartlarım ile ödeme yapamamaktayım. Ödeme aracınız doğrulanamadı hatası alıyorum. Benim gibi aynı şekilde bir kaç kişi de mastercard ile ödeme sorunu yaşadı.(Not:30 günlük deneme süresini aktifleştirmeye çalışıyoruz.)

hasan2471

Üyecik
Aynı sorunu bende mastercardla yaşıyorum çözemedim bir türlü. Eğer çözebilirsen buraya da yazabilirsen çok makbule geçer.
EDİT: VISA ile denedim oldu internet bankacılığı açık olmamasına rağmen.

The Judge

bmbozbey
Yönetici
Moderatör
Bazı kartlar farklı güvenlik ilkeleri ile hareket ettiği için internet bankacılığı açık olsa da ödeme gerçekleştirmeye biliyor.
Müşteri hizmetleri ile görüşmeyi deneyin.

SanalKart Olusturup sadece ihtiyacınız kadar parayı hesabınızdan sanal karta transfer edip internet alışverişi için kullanabilirsiniz böylece hesabınızdan ne fazla para çekilir ne birşey sadece sizin sanal cartınıza ne kadar para yüklediyseniz o kadar kullanılır

Aynı sorunu bende mastercardla yaşıyorum çözemedim bir türlü. Eğer çözebilirsen buraya da yazabilirsen çok makbule geçer.
EDİT: VISA ile denedim oldu internet bankacılığı açık olmamasına rağmen.
mastercard ile olan sorunu çözemedim ama visa olanı bu sefer farklı ev adresi girerek denedim o şekilde kabul etti.

Yardım eden herkes teşekkür ederim. mastercard sorunu devam etmekte. visa için ise ev adresim olarak farklı bir adres girdim ve kabul etti. (hata olarak ödeme aracınız kabul edilemedi hatası alıyordum yine) (Not: önceki adres bilgilerim de eksiksiz ve doğruydu) . sorunun böyle bir çözümü olması biraz garibime gitti açıkçası.

Son mesajlar