Amazon para iadesi

Bu konuyu okuyanlar

reytto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Amazondan JBL 460 bt kulaklık aldım kulaklikta dip ses sıkıntısı oldugu icin
İade etme istiyorum paparayla aldığım için sadece paparaya iade edilebiloyor bir sikinti cikarmi merak ediyorum hic papara karta para iadesi alan varmi eğer varsa yardımcı olabilir mi ?

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Amazondan JBL 460 bt kulaklık aldım kulaklikta dip ses sıkıntısı oldugu icin
İade etme istiyorum paparayla aldığım için sadece paparaya iade edilebiloyor bir sikinti cikarmi merak ediyorum hic papara karta para iadesi alan varmi eğer varsa yardımcı olabilir mi ?
Selam, paparaya iadede hiçbir sıkıntı çıkmaz daha önce amazondan papara kartıma iade aldım, fakat kulaklığı geri alırlar mı bilmiyorum. Hijyen olarak sıkıntı çıkarabilirler.

reytto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Konuyu güncellemiş olayım para iadesi yapılabiliyormuş.Hiç bir sıkıntı çıkmadı kulaklık konusunda da hijyeni bahane etmediler.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Konuyu güncellemiş olayım para iadesi yapılabiliyormuş.Hiç bir sıkıntı çıkmadı kulaklık konusunda da hijyeni bahane etmediler.
Satıcı amazoncomtr olarak kendileri olunca koşulsuz 30 gün iade hakkı vardı. Şu an pandemiden dolayı uzatılmış olabilir. Ama ürünü açıp kullansanız bile zarar verilmemişse alıyorlar. Ben geçen hafta Honor Magicwatch 2 aldım bir hafta denedim beğenmeyince iade ettim paramı ödeme yaptığım kartıma geri aldım.