Always on Display Sorunu S7 Edge

Bu konuyu okuyanlar

oguzbeyi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S7 Edge telefonumda "Always on Display" ekranı kapalı ve siyah renkte görünmesi gerekirken kahverengi ışık yanıyor. Özellikle karanlık ortamda çok belli oluyor ekran ışığı açık kalmış gibi görünüyor.
Yani sadece saat olması gereken ekranda saat ve arka planda belli belirsiz kahverengi ışık var. Yardımcı olun lütfen

Reaksiyon puanı
5,172
S7 Edge telefonumda "Always on Display" ekranı kapalı ve siyah renkte görünmesi gerekirken kahverengi ışık yanıyor. Özellikle karanlık ortamda çok belli oluyor ekran ışığı açık kalmış gibi görünüyor.
Yani sadece saat olması gereken ekranda saat ve arka planda belli belirsiz kahverengi ışık var. Yardımcı olun lütfen
tema olabilir. Durumu resimle destekler misiniz lütfen

oguzbeyi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Internetten nilgün fotoğrafı. Aynı şekilde görünüyor ekranım. Her şeyi denedim temayı sıfırladım. Ama aynı. Tek yapmadığım şey telefonu sıfırlamak

Ekli dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    4.6 KB · Görüntüleme: 656
Reaksiyon puanı
5,172
Internetten nilgün fotoğrafı. Aynı şekilde görünüyor ekranım. Her şeyi denedim temayı sıfırladım. Ama aynı. Tek yapmadığım şey telefonu sıfırlamak
Bu durum arkadaşın başınada gelmişti. Ve çözümü 2 ay sonraki güncellemede buldu. Onun dışında marketten indirdiği aodlerde bu sorunu yaşamadığıama telefonunda dozeye girmediğini söyledi