Alternatif Abdullah Gül Anketi

Abdullah Gül Neden Cumhurbaşkanı Olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    84

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caglar88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben gül'ün cumhurbaşkanı olmasını istemiyorum :mad:

Yönetici: Başlık anlaşılır hâle getirildi. Anketten doğrudan saldırı içerikli bir madde çıkarıldı; oraya verilmiş oylar Kızılay'a bağışlandı.

sez_in84

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben de istemiyorum. Aslaaaaa. Allah bu tip insanlardan sakındırsın bizi...

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Cevap veriyorum: e abicim delirdim :D :D Ben hiçbiri diyorum neden böyle taraflı anketler yapıyosunuz.Bende şöyle bi anket açayım o zaman:
Kime oy verdiniz:
a-akpye oy verdim
b-chpye oy vermedim

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Selamlar,

gokhans19 dedi ki:
Cevap veriyorum: e abicim delirdim :D :D Ben hiçbiri diyorum neden böyle taraflı anketler yapıyosunuz.Bende şöyle bi anket açayım o zaman:
Kime oy verdiniz:
a-akpye oy verdim
b-chpye oy vermedim

Açacağınız ankette bir seçeneğin matematiksel değili diğerini vermiyor. :) Yani buradaki anket kadar taraflı değil.

Açıkçası saçma buluyorum ama açılmaması için de teknik bir engel görünmüyor.

Güzel günler,

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
objektif bi anket değil... çekememezlik kokuyor... ama tabiki yayınlansın... ;)

caglar88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
taraflımı kimin taraf tuttuğu belli!!! ayrıca beyenmeğen ankete katılmak zorunda değil saygılar

DaY_WalkeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Abdullah GÜL son devrece sevdiğim bir siyasetçidir.Kendisinin cumhurbaşkasını olmasını canı gönülden isterim. Seçeneklere bakınca şaşırdım.Akp iktidara geldi diye cumhuriyet gidiyormu???.

caglar88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım önce araştır bir bu adam ne demiş ayrıca rteyide araştır aşağıdaki videoya bak ayrıca bu adam gül 1995 yılında cumhuriyetin sonu geldi demiş "yeşil devrim" demiş sen ğer atatürk karşıtıysan tabi sevmen doğal
http://www.youtube.com/watch?v=nKrrqzfB09M

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bu ne be Böyle be ! Site Son zamanlarda televizyon Programalarına Döndü, bu tarz Mesajlara yazı yazmaktan bıktım artık. Ortamı gerecek Farklı Fikir İnsanları Kavgaya teşvik edecek Başlıkların bu site de olmassı bıktırdı. Yönetimde ki Arkdaşların Forum kurallarına yenei madde eklemelerinin zamanı bence gelmiştir...

caglar88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sana yorum yaz diye bişey diyen yok beyenmiyorsan kanal değiştirirsin güzel kardeşim

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Olay beğenip beğenmeme değil, Senin Gibi İnsanların bu sitede Tartışma-Kavga Çıkarmaya Yönelik Art niyetli Mesajlarınızdan rahatsız oluyorum. Ne hakkınız var burdaki İnsanları birbiri ile kavga ettirmeye? burası Bilişim forumu, Zaten hala şaşıyorum bir Seçim ayağına açılan yüzlerce başlık başlıklara bakınca karşıt görüşlü insanlaraın çatışması Yönetimin bu konu hakkında hala bir Düzenlemesi yok. tamam Özgürlükse Özgürlük ancak bunu suistimal Ediyorlar. yeter be

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bu konu o kadar uzun ve cetrefilli bir konu ki abi , bizler ülke olarak her zaman birşeye körü körüne bağlı kalmayı sevmişiz.Su zamana kadar biz Cumhuriyetciyiz diyen insanlardan ne gördük Allah aşkına ?Alın buyrun deniz baykal ve çetesi , adamların devlet meseleleri ile yakından uzaktan alakaları yok varı yogu türkiye iş bankasını yemek ve bu durumla ilgili örnekler çoğaltılabilir.Rica ediyorum laik misin müslüman mısın kavgasını bırakın önemli olan düşüncesi ülkemizi daha ileriye götürmek olan insanlara yol verin, destek olmayacaksanız köstekte olmayın,Ulu Önderin kemikleri sızlıyor kabrinde ... Bu benim görüşümdür beni bağlar,ve kimseylede siyasi konularda tartışmaya giymem. Herkese Saygılar ...

caglar88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
burası birincisi konu dışı ikincisi forum yöneticileri olaya müdahale ederlerdi 3...rahatsız oluyorsan girmeyeceksin konuya tamam

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ya seni muhattap alan yok, benim Sözüm yönetime Sen Kendi Çapında Propaganda devam edebilirsin O küçük beyninde ki Küçük hayal Dünyanda...

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
:D İşte Seviyeniz , bu yüzden ben Alçalamıyorum kusura bakma | konuya son mesajımdır.

ibnisina1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cevap veriyorum seçimden önce de böyle alternatif anketler yapılmıştı. hatta chp bir üniversitede 1. çıkmış. chp baş sayfadan vermişti. sonuç belli. ben ce çağdaşlaşmanın önünde baş örtüsü değil. başörtüsünü 'neden olduğunu anlayamadağım'kabullenmek istemeyen vatandaşlarımız olduğu düşüncesindeyim. İnsanlar abdullah gül ün cumhurbaşkanı olmasını istemeyebilir. ama her ağlayana meme ve yaoyuncak verilmez ki. demokrasiyi içimize sindirmemiz lazım. hoş alternatifli günler.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Konu ileriye dönük hakaretli mesajlara ve forum kurallarını ihlale dönüşeceği düşünülerek KİLİT' lenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...