Alper Potuk Fenerbahçe'de!

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Biz Türk olduğumuz için vergi ödüyoz, başka ülkelere vizeyi zor alıyoz, akaryakıt pahalı vs. Alper Potuk ise 1 buçuk milyon ederken Türk olduğu için 6 buçuk milyon ediyo. nerde adalet :))

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bazı yorumlarda Sezer Öztürk'ün durumuna düşeceği yazılmış. Sezer çok zor sakatlıklar geçirdi kendini zor toparladı. Toparlayana kadar zaten takım kadrosu oturmuştu bu yüzden de yedek kaldı. Normalde çok yeteneklidir ancak bu sebepler oyuncuyu zor duruma düşürdü. Aynı durum her futbolcu için geçerlidir. Alperinde aynı duruma düşmeyeceği ne malum ama takımımıza yoğun maç temposunda yararlı olacağı kesin.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
şu an ligimizde oynayan selçuk inan hariç hiçbir futbolcu 10milyon euro etmez,etmemelidir.yabancı kontenjanı diye bir saçmalığı sürdürüyorsunuz işte sonra böyle savaşlar çıkıyor parlayan futbolcunun başında kavga çıkıyor olayı bu şekilde çirkinleştirmeye gerek yoktu 10 gün önce talip değiliz deyip sonra anlaşan kulübün elinden futbolcu almak en temiz tabiriyle ayıptır umarım hayırlısı olur ama fenere giden oyuncunun başına hayır geldiği de malesef görülmemiştir futbolcu harcama makinasına giren alper umarım sağ salim o makinadan çıkabilir.

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Türk futboluna Salih Uçan, Beykan Şimşek ve Recep Niyaz'ı kazandıran bir kulüpte Alper Potuk'a hiç birşey olmaz. :)

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Türk futboluna Salih Uçan, Beykan Şimşek ve Recep Niyaz'ı kazandıran bir kulüpte Alper Potuk'a hiç birşey olmaz. :)

Beykan ve Recep nerede kaç maç oynadılar salih de henüz kazanılmış olarak görülecek aşamada değil ben de çok isterim hepsinin iyi olmasını salih memleketimden çıkan futbolcu inşallah iyi yerlere gelir ama şu an daha sizin bahsettiğiniz durumda değiller örnekler yanlış.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
:D kendileri alsaydı.metiyeler dizeceklerdi.şimdi mundar moduna geçtiler.evet evet futbolcu filan değil.3.lig topcusu.haklısınız.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Çok para, yazık olmuş o paraya bence.. Ben sevmiyordum kendisini.. Ama takım için iyi olacaksa hayırlı olsun.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Çok para, yazık olmuş o paraya bence.. Ben sevmiyordum kendisini.. Ama takım için iyi olacaksa hayırlı olsun.

doğru söylüyorsun.İşte bu nalet yabancı sınırlaması yüzünden.seneye dahada düşecek.mecbursun yani.Drogba bile söylüyor.ülkede başarı için yabancı sınırlamasının kakması şart.suat kılıç'da oynatacak Türk futbolcu bulamayız diyor.kardeşim altyapı destek vermezsin.sporcu yetişmesi için bir caba göstermezsiniz.birde engel oluyorlar.bu kafayla gidilirse 100 yılda 1 uefa kupası.100 yılda bir yarı final oynarsın.zaten milli takımın durumu ortada 50 yılda bir dünya kupasına gidersin.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Bu transferi hiç beğenmedim. Umarım iyi işler yapar da ödediğimiz fahiş fiyata değer..

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Hersey olacagina varir. Fenerbahce'ye hayirli ugurlu olsun.

levent26

Asistan
Reaksiyon puanı
1
valla futbolcu almak göndermek kolayda şu halil ünal ı nasıl göndercez onu merak ediyorum..başkanı seven yada destekleyen varda benim mi haberim yok?

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Alper G.Saray'a gelmek istiyor!

tsn_haber_detay.asp

Galatasaray Yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Alper Potuk konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Alper Potuk konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte Albayrak'ın açıklamaları :

Biz Eskişehirspor kulübü ile iyi ilişkilere sahibiz. Öyle ki geçtiğimiz sezon bizden Necati'yi istediklerinde hiçbir zorluk çıkartmadan kendilerine gereken kolaylığı gösterdik. Sonrasında ilişkilerimiz de devam etti. Geçtiğimiz günlerde ben Alper ile de Halil Ünal ile de görüştüm ve iki gün önce de para konusunda da ödeme planı konusunda da Başkanımız ile Halil Ünal el sıkıştılar. Sonra ne oldu bilmiyoruz ama dün gece bir anda bu durum ortaya çıktı. Alper ile görüştüm ve kendisi zaten Galatasaraylı olduğunu ve Fenerbahçe'ye gitmek istemediğini söyledi. Son maçta edilen hakaretler ve geçen sezon transfer döneminde kendisine yapılan muamele yüzünden zaten rahatsız. Sıkıntı Eskişehir yönetiminden kaynaklanıyor. Bekleyip göreceğiz. Ben dün gece görüştüğümde 7.5 milyon euro teklif edildiğini söylediler. Biz bu rakamı vermeyeceğimizi söyledik"

http://turkfutbol.com/detay.asp?id=12031

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Alper G.Saray'a gelmek istiyor!

tsn_haber_detay.asp

Galatasaray Yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Alper Potuk konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Alper Potuk konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte Albayrak'ın açıklamaları :

Biz Eskişehirspor kulübü ile iyi ilişkilere sahibiz. Öyle ki geçtiğimiz sezon bizden Necati'yi istediklerinde hiçbir zorluk çıkartmadan kendilerine gereken kolaylığı gösterdik. Sonrasında ilişkilerimiz de devam etti. Geçtiğimiz günlerde ben Alper ile de Halil Ünal ile de görüştüm ve iki gün önce de para konusunda da ödeme planı konusunda da Başkanımız ile Halil Ünal el sıkıştılar. Sonra ne oldu bilmiyoruz ama dün gece bir anda bu durum ortaya çıktı. Alper ile görüştüm ve kendisi zaten Galatasaraylı olduğunu ve Fenerbahçe'ye gitmek istemediğini söyledi. Son maçta edilen hakaretler ve geçen sezon transfer döneminde kendisine yapılan muamele yüzünden zaten rahatsız. Sıkıntı Eskişehir yönetiminden kaynaklanıyor. Bekleyip göreceğiz. Ben dün gece görüştüğümde 7.5 milyon euro teklif edildiğini söylediler. Biz bu rakamı vermeyeceğimizi söyledik"

http://turkfutbol.com/detay.asp?id=12031
Alper potuk "FENERBAHÇE'de gerisi sadece ortamı kızıştırmak....

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Alper potuk "FENERBAHÇE'de gerisi sadece ortamı kızıştırmak....

şakamısın hocam,

3 gün önce resmi açıklama ile ilgilenmiyoruz dediğin adamın kulubüne, rakibin anlaştıktan sonra son dakikada,
yüksek rakam teklif edip kulubü ile anlaşmak ortamı kızıştırmak değilde,
anlaştığı şartlar da olacaksa olabileceğini söylemek , artırım talebine itiraz ettiklerini mi soylemek ortamı kızıştırmak ??

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
şakamısın hocam,

3 gün önce resmi açıklama ile ilgilenmiyoruz dediğin adamın kulubüne, rakibin anlaştıktan sonra son dakikada,
yüksek rakam teklif edip kulubü ile anlaşmak ortamı kızıştırmak değilde,
anlaştığı şartlar da olacaksa olabileceğini söylemek , artırım talebine itiraz ettiklerini mi soylemek ortamı kızıştırmak ??
Bak büyüksün abi diyorum saygıdan dolayı abi alper potuk kimde ? fenerbahçe'De öyle yada böyle tamam bitmiştir eğer o böyleydi şu böyleydi dersek olay'a döner konuşmalar.

Tepelii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
valla futbolcu almak göndermek kolayda şu halil ünal ı nasıl göndercez onu merak ediyorum..başkanı seven yada destekleyen varda benim mi haberim yok?

Abicim Şu Halil Gitsin Başka Bir Şey İstemem Şu Kulüpten..İliğimizi Kuruttu Yemin Ederim..Sen Tut Bu Adamı Bıde Kulupler Birliği Başkanı Yap Ayıp Ya :D

DeJong

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Orhan ve Bienvenu zaten takıma katkı sağlayan birileri değildi. Bu pazarlıkta Fenerbahçe zarar eder demesin. Bence Fenerbahçe çok güzel bi şekilde bitirmiş transferi. 6.250.000€ bence bu oyuncu için ideal rakamın biraz altında bile kalmıştır. Alper'in reklamı çok oldu belki ama ileriye top taşımada bence şu anda Türkiye'de tek. Üstüne bir de Kuyt ve Sow gibi kalite ile beraber çalışacağından daha fazla performans sergileyecektir.

BLacK+

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Orhan ve Bienvenu zaten takıma katkı sağlayan birileri değildi. Bu pazarlıkta Fenerbahçe zarar eder demesin. Bence Fenerbahçe çok güzel bi şekilde bitirmiş transferi. 6.250.000€ bence bu oyuncu için ideal rakamın biraz altında bile kalmıştır. Alper'in reklamı çok oldu belki ama ileriye top taşımada bence şu anda Türkiye'de tek. Üstüne bir de Kuyt ve Sow gibi kalite ile beraber çalışacağından daha fazla performans sergileyecektir.

Oyuncunun piyasa fiyatı zaten 4.8m€. bu bile fazla. Alper daha kendini büyük bir takımda gösteremedi bile. 7-8m€ değeri nasıl alabılır?

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bencede 6 mılyon artı 2 topcu cok malıyetlı gelmiş artı mehmet topal ve topuzu artı portekızlıyı kesemez bu bı sene yedek oynar sonra başka kulube gonderırler ....

yeni_raki

Asistan
Reaksiyon puanı
2
:) Fenerbahçe transfer masasında hiç oyuncu kaybetmedi :)

Hmm geçen sene Hamit, Ondan önceki sene Selçuk.. bunlarıda kaybetmedi !

Yazık falan olmadı, fener bence 5 para etmez iki oyuncusundan (biri yabancı) kurtuldu, yerinede kalitali bir Türk oyuncu aldı. Bence gayet karlı bir iş yaptı. Hayırlısı olsun. Fener yönetiminin söylemleri ile eylemlerinin nekadar tezat olduğu kamuoyunca ortaya çıkmış oldu. 2 gün önce ne diyorlardı iki gün sonra ne diyorlar bence bunu tartışmak gerek. Asena hepsi mübarek...

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hmm geçen sene Hamit, Ondan önceki sene Selçuk.. bunlarıda kaybetmedi !

Yazık falan olmadı, fener bence 5 para etmez iki oyuncusundan (biri yabancı) kurtuldu, yerinede kalitali bir Türk oyuncu aldı. Bence gayet karlı bir iş yaptı. Hayırlısı olsun. Fener yönetiminin söylemleri ile eylemlerinin nekadar tezat olduğu kamuoyunca ortaya çıkmış oldu. 2 gün önce ne diyorlardı iki gün sonra ne diyorlar bence bunu tartışmak gerek. Asena hepsi mübarek...
Masadan dedim hamit ile selçuk fener bir süreden sonra istemedi eğer istese sence bırakırmıydın.
tartışma yok düşüncen bu düşüncem bu hayırlı olması dlieğiyle alper potuk.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

tamam facebook ta sayfa aç örgütlenelim :D
Şikayet ederim :D :D

mchee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bencede 6 mılyon artı 2 topcu cok malıyetlı gelmiş artı mehmet topal ve topuzu artı portekızlıyı kesemez bu bı sene yedek oynar sonra başka kulube gonderırler ....

2 topçuyada 2 milyon eurodan desen oldu sana 10 milyon euro bence çok para .
evet iyi topçu ama o kadarda etmez sırf inad uğruna alındı ki daha resmiyet kazanmadı....

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Alper Potuk : Galatasaraylıyım Ve Galatasaray'da Oynamak İstiyorum. Kulübüm Fenerbahçe'nin Teklifini Kabul Etmiş Ancak Ben Fenerbahçede Oynamam .