Almeida'dan ilginç benzetme!

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Hugo Almeida, Don Balon'a Türkiye'yi tanıttı: 'Yolda yürüyorsanız size Tanrı gibi davranıyorlar. Beni kucaklamak istiyorlar, ellerimi öpmek istiyorlar.'

fft2mm525105.jpg

Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Hugo Almeida, Türkiye'de kendisine Tanrı gibi davranıldığını söyledi. İspanyol Don Balon dergisine konuşan Almeida, 'Türkiye'de futbol atmosferi nasıl?' sorusuna 'Delice. Stat içinde taraftarın şarkıları hiç bitmiyor. Yolda yürüyorsanız, size Tanrı gibi davranıyorlar. Beni kucaklamak istiyorlar, ellerimi öpmek istiyorlar. Benim için bu hala biraz garip' karşılığını verdi.
Türk futbolunu 'Çok daha fazla fiziksel temasla oynanıyor. Hakemler oldukça savunmasız. Çok fazla sert olmadıkça faul çalmıyorlar' diye tanımlayan Portekizli, 'Bu bir problem mi?' sorusuna da şu cevabı verdi:
"SCHUSTER'İ SEVİYORUM"
Beni bu çok endişelendiriyor. Schuster ile çok konuştum. Bu tür sorunları aşmak için kalitenin çok olması gerek. Burada olduğum için büyük bir sevinç duyuyorum. Muhteşem bir kulüp. Çalışma koşulları mükemmel. İdeal bir teknik direktörü var. Bernd Schuster büyük bir profesyonel. Schuster'i gerçekten seviyorum. İletişim iyi, bizimle sürekli konuşuyor. Bize nasıl hissettiğimizi soruyor.

Kaynak

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,038
Tanrı konusunda abartmış biraz... 5 maç daha gol atamazsa görürüm ben onu yolda :D

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Guiza ya sormak lazım :D

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
Güiza'nın keyfi yerinde zaten. Adam yattığı yerden 3.5 milyon alıyor. :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Adam dün bir gol attı bir tane attırdı bir tanesinin atılmasında yardımcı oldu bir tane de çok güzel top çıkardı Fernandes güzel vurdu ama kaleci son anda çıkardı... Adam daha ne yapsın!

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,038
O dünkü maçtaydı sadece. Başka bi maçta bi numarası yok... Karşılaştığımız takım da g.a.b. belediye

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Almeida Trabzon'a patlayacak inşallah. Dün de iyiydi zaten.

mutsuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence cok abartmıs. Sankı her macta Hat-Trıck yapıyo da Allah yerıne koyulacak. Eskı Almeıda belkı ama bu Almeıda Guıza'yı aratmaz...

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Birde sadece Bjk için söylemiyorum genel olarak şu yabancıların bir yerlerini kaldırmasak iyi olacak. Çünkü hepsi krallar gibi gelip tek başlarına, bir sürü sorunla terk ediyorlar ülkeyi.