Alex: 'Başkan konuşurken yüzüme bile bakmadı'

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Fenerbahçe'nin kaptanı Alexde Souza'nın sosyal mecralarda yaptığı yorumlar basına sızmaya devam ediyor...

alex-aykut22333.jpg

Fenerbahçe Kaptanı Alex, yönetimin Twitter hesabından yorum yapmasını yasakladıktan sonra, bu kez özel bir iletişim ağı olan BlackBerry Messengar'dan taraftarlarla sohbet etti ve zehir zemberek yanıtlar verdi.

Milliyet'in haberine göre, Brezilyalı yıldız, çok mutsuz olduğunu, bunun ilk nedeninin Aykut Kocaman'ın kendisiyle konuşmamasının olduğunu söyledi, "Hiçbir randevumu kabul etmiyor. Ama bunun arkasında Başkan da var" dedi. Alex, Başkan Aziz Yıldırım'la yaptıkları toplantının ayrıntılarını taraftarlara şöyle açıkladı:

"Tam 3.5 saat kulüpte kaldım. Başkan konuşurken yüzüme bakmadı, benimle konuşup konuşmadığı bile belli değildi. 2014'te futbolu Fenerbahçe'de bırakmak istediğimi söyledim, ama Başkan, bana 'Bu kadar uzun süre Fenerbahçe'de kalman olanaksız' dedi. Bunun üzerine Fenerbahçe'de kalmak için yıllık ücretimde indirim yapabileceğimi söyledim. 'Parayla bir ilgisi yok, kulübün menfaatları yüzünden seni düşünmüyoruz' diye yanıt verdiler".

Sarı-lacivertli futbolcu, Hooijdonk'la da konuştuğunda, kendisine de aynı yıldırma politikasını uyguladıklarını hatırlattığını da BB messenger platformunda açıkladı, "Kulüpteki toplantıda bana Hooijdonk ile konuşmanın yanlış olduğunu söylediler ve bu eski futbolcuyu sürekli kötülediler. Şu anda çok mutsuzum. Ne yapacağımı bilmiyorum" ifadesini kullandı.

kaynak

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Alexi aykut kocaman harcıyo çok yanlış yapıyo artk yoluna selçukla devam eder kalas oyuncusuyla :D

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Dün maçta Alex'den önce Alex'den sonra neler değişiyor Aykut da gördü ama neden hala Alex'i bitirme planı içerisindeler bilemiyorum.Takımı domine eden Alex.

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Dün maçta Alex'den önce Alex'den sonra neler değişiyor Aykut da gördü ama neden hala Alex'i bitirme planı içerisindeler bilemiyorum.Takımı domine eden Alex.

Takım Alex girdikten sonra canlandı.Golüde bulduk.İlk yarıda da Alex oynasaydı belkide sonuç böyle olmazdı.

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bir GS lı olarak Alex gibi bir oyuncuya yapılmaz bu kişiliği yeter fenerbahçede kaptan olmaya

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Real madrid bile Mesutun yerine yedek oyuncu için 35 milyon € ödüyorken bizde çoğu futbolcunun alternatifi yok sonrada sıkıntı yaşıyoruz diyorlar.
Emre gitti hala yerine birini bulamadılar orta saha da sıkıntı çekiyoruz, Fernandes'i alsak çok güzel olacak....

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bizim takımlarda neden böyle oluyorsa önce yıldız yaparlar yada yıldız gibi gösterirler sonra bir kenara atarlar hiçbirzamanda mantıklı bir sebebi olmaz Bjk,Gs,Fb yada Ts ye tüm Barca kadrosu gelse bile o takımı bile batırmayı başarır bu yönetim

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
alex takımın şu an beyni konumunda,o olmazsa görüldüğü üzere takım boş koşuyor,aykut burada yanlış yapıyor malesef