Alem bunlar yaa!

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
komik ler yaaa :)

Cf44x.jpg

Wp1uV.jpg

Alex Ferguson: "Arif futbolu bıraktı değil mi?"

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
İlk resmi bende facebook'da paylaştım. Çok hoşuma gitti :D

İkinci resim fenerlilerin yeni eğlencesi :D

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
bakarsın bir penaltıda sana yapar alex ferguson burakta baya usta eee nede olsa arifin müdavimi 2.resim güzelmiş bize eğlence çıktı

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
o degilde GS trabzonu cidden batırdı :D

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
benden de sıze bir caps:p

o degilde GS trabzonu cidden batırdı :D
nereye batırdı.zararımız bı selcuk oldu.engın baytarın halı ortada.ceyhun'un ne yaptığı bellı değil.burak transferınden de 5 mılyon eruro aldık.adam daha kadroya gıremıyor:D

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32

ck1fv.jpg
[/URL][/IMG]

nereye batırdı.zararımız bı selcuk oldu.engın baytarın halı ortada.ceyhun'un ne yaptığı bellı değil.burak transferınden de 5 mılyon eruro aldık.adam daha kadroya gıremıyor:D umut zaten bızden

Kadroya giremiyor degil cezalıydı :)

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2

nereye batırdı.zararımız bı selcuk oldu.engın baytarın halı ortada.ceyhun'un ne yaptığı bellı değil.burak transferınden de 5 mılyon eruro aldık.adam daha kadroya gıremıyor:D

her biji tıvırlo ismail

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
Ama bir bayana hiç yakışmamış.. Keza bir erkeğe yakıştığı söylenemz ama bayanlar daha naif olur..
olsun bu da hayatın cilvesi, yüzde gülümseme yaratması önemli bence. normal hayatta yapmazlar zaten.

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gülümseme bırakacak bir tarafı varmı ? bi anket aç bakalım ne kadar kişi gülümseyecek

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
gülümseme bırakacak bir tarafı varmı ? bi anket aç bakalım ne kadar kişi gülümseyecek
neyse artık nerden bakarsan öyle görürsün. ben resme güldüm, sempatik geldi. sende gıcık olmuş olabilirsin napalım aynı fikirde olmak zorunda değiliz. fikrimde kararsız da değilim (güleyim mi yoksa gülmeyeyim mi) ki anket açayım.

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
neyse artık nerden bakarsan öyle görürsün. ben resme güldüm, sempatik geldi. sende gıcık olmuş olabilirsin napalım aynı fikirde olmak zorunda değiliz. fikrimde kararsız da değilim (güleyim mi yoksa gülmeyeyim mi) ki anket açayım.
bende onu anlatmaya çalışıyorum kimse aynı fikirde değil...aç bakalım anket ne çıkacak sonuç görelim

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
bende onu anlatmaya çalışıyorum kimse aynı fikirde değil...aç bakalım anket ne çıkacak sonuç görelim
niye açayım anketi, ben karar vermekte zorluk çekmiyorum ki, merakta etmiyorum . ben ce koooooommmmmmikkkkkk.
sen komik mi değil mi diye merak ediyosan ayrı yeni konu başlığında aç anket yap. karar verirsin sonra öylemi değilmi diye burda yazarsın.

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
niye açayım anketi, ben karar vermekte zorluk çekmiyorum ki, merakta etmiyorum . ben ce koooooommmmmmikkkkkk.
sen komik mi değil mi diye merak ediyosan ayrı yeni konu başlığında aç anket yap. karar verirsin sonra öylemi değilmi diye burda yazarsın.
olur

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ne oldu senin resimlere moderatörler gülmedi komik adam [MENTION=75484]adoganses[/MENTION]

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
PzkHL.jpg

ne oldu senin resimlere moderatörler gülmedi komik adam @adoganses
bu konu başlığında inan bana resimler kadar sana da gülünüyor, katkın için teşekkürler.
burayı şahsi atışma alanına çevirme istersen özelden mesaj at. gülme istemiyorummm zaten. sana burdan yazmayacağım artık. rica ederim sende yazma. varsa foto iyi bişey paylaş.

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PzkHL.jpg

bu konu başlığında inan bana resimler kadar sana da gülünüyor, katkın için teşekkürler.
burayı şahsi atışma alanına çevirme istersen özelden mesaj at. gülme istemiyorummm zaten. sana burdan yazmayacağım artık. rica ederim sende yazma. varsa foto iyi bişey paylaş.
bizde burda muhabbet,eğlence ve gülmek için burdayız ama senin gibi saçma sapan espriri anlayışına sahip değilim göster oğlum pipini tarzında resimler yayınlayıp hahahahaha demiyorum.koymuş yumruk arasında parmak çıkarmız kızlar hahahah çok komik...madem komikti moderatör niye sildi.Bazen haklı çıkmak için boş boş konuşmak yerine susmak daha mantıklı olur bence sus milletede iyice rezil etme kendini