Aldığınızda sizi en çok mutlu eden İphone

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Apple'ın arabasını al.:D
applein hiçbişeyin almam artık okadar paraya yazuh arabasına binsem 100 km hızın üstüne çıkmayı engellerler aynı appstoredan 100 mb üstü uygulama indiremez gibi egzos patlamam olmaz benim araba android gibi olcak bizim sokağa girince pat pat pat ses çıkartcam uyansınlar banne:D

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
applein hiçbişeyin almam artık okadar paraya yazuh arabasına binsem 100 km hızın üstüne çıkmayı engellerler aynı appstoredan 100 mb üstü uygulama indiremez gibi egzos patlamam olmaz benim araba android gibi olcak bizim sokağa girince pat pat pat ses çıkartcam uyansınlar banne:D
Tamam sustum lanet olsun ya ne inat.:DŞaka bir yana iyi güldüm ya.

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Haklısın ama elden ne gelir.:rolleyes::oops:
Teknolojinin gelişmesini izlemek bak ilerde gülücek ne konular çıkıcak mesela buba bu araba kasıyo ya yenisini alak dur yazılım güncelleştirmesi vardır belki atalım olmadı root mod felan yükleriz veya jailbreak yaparız 100 km hızın üstüne çıkarız:D:D:D

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Yeme beni yeme beni.:DNeyse ben biraz çay içeceğim vb.
Cidden ben kyk alıyordum onunla alıcam dedim dur ben alıyım beğenmezsem sana veririm dedi verdi bende o telefon alana kadar s4 ümü verdim şuan telefon halen kırdığı gibi duruyor sonra s6 aldı kendine:D afiyet olsun:)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Cidden ben kyk alıyordum onunla alıcam dedim dur ben alıyım beğenmezsem sana veririm dedi verdi bende o telefon alana kadar s4 ümü verdim şuan telefon halen kırdığı gibi duruyor sonra s6 aldı kendine:D afiyet olsun:)
Gel beraber olsun.;)

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
iPhone4'den iPhone6s'e geçtiğim gün mükemmeldi :))

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
iPhone 3GS kullandığım ilk iPhone beni çok mutlu etmişti ios güncellemesine gerek yoktu sadece uygulama desteği olsa hala onu kullanıyordum şimdi :(:)

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
İlk defa dokunmatik telefonum olmuştu doğru düzgün.(Ondan önceT10 vardı bilirsiniz :) ) İkinci günü jailbreak yapmıştım :D Vay be ama şunu söyleyeyim o telefondaki müzik kalitesini lenovo p70'im den alamıyorum.Kaç senelik cihaz düşünün

furkany33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Iphone 4s hala cok beğeniyorum ve 4 le arasında çok fark vardı çağ atlamıstı benim için ozaman teknoloji.samsung filan hızına yetisemiyordu.