Albert Einstein Hocasını Mars Ettiği Nokta

Serkannd

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bunun olayın sadece yazısını okuduğumda daha etkileyici bulmuştum.

ennteresan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben bunların doğruluğundan hep şüphe ediyorum.
1- olayı einstein anısı olarak birine anlatmıştır fakat böyle bi anı hangi ortamda anlatılır neden anlatılmış olabilir? hocayı döt ettim diye anlatmışsa einsteina yakışmaz
2- olayı zaten hoca anlatmış olamaz yani ben hoca olsam anlatmazdım. hem okuldan kov hem salak yerine hem de git anlat .

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Ben bunu arapça okumuştum ama tam anlamamıştım. Eline sağlık arkadaş. Video bitince sakallı öğretmene bir de kapak yaptım :D

çağlar522

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ben bunların doğruluğundan hep şüphe ediyorum.
1- olayı einstein anısı olarak birine anlatmıştır fakat böyle bi anı hangi ortamda anlatılır neden anlatılmış olabilir? hocayı döt ettim diye anlatmışsa einsteina yakışmaz
2- olayı zaten hoca anlatmış olamaz yani ben hoca olsam anlatmazdım. hem okuldan kov hem salak yerine hem de git anlat .

1-bencede
2-sınıftaki ögrenciler ve tanık olanlar anlatmış olabilerr.:huh:

veysi dede

Asistan
Reaksiyon puanı
16
bunu çok beğendim. neden : çünkü burda Allahın varlığını isbat ediliyor, doğru olmassa bile,Allahı inkar edenlere bir cevaptır. bende bir hadiseyi anlatmak istiyorum,
üniversitede bir hoca kalkıp talebelere, çoçuklar beni, masayı,eşyaları görüyormusunuz?, talebeler bir ağızdan EVET dediler. peki Allahı görüyormusunuz? HAYIR dediler. Allah yokta onun için görüyormusunuz. ordan bir talebe ayağa kalkıyor arkadaşlarına dönüp arkadaşlar hocayı görüyormusunuz? hepsi EVET dediler, peki hocanın aklını görüyormusunuz? HAYIR dediler aklı yok ki göreceksiniz. TMPUSER kardeşimiz dediği gibi İnsanlara verilmiş Akıl sadece bi yere kadar idrak edebilir fazlasını çözmeye anlamaya mahir değildir. teşekkür ederim.

Busss

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Çok mantıklı ve anlamlı.Bakış açısı da güzel.