Alacağım Ekran Kartı Anakartıma Uyumlu Mu?

Bu konuyu okuyanlar

Cengiz344

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar kendime yeni bi ekran kartı almak istiyorum fakat bilgisayar hakkında pek bilgim olmadığı için size danışmak istedim

benim anakartın modeli bu: ECS > H61H2-MV (V1.0)

almak istediğim ekran kartı modeli ise bu: MSI GeForce GTX1060 GAMING X 6GB GDDR5 192Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı

acaba girişleri uyarmı uysa bile ne kadar bi performans verir yada anakart veya ekran kartında arıza meydana gelirmi ilerleyen zamanlarda kafama takılan sorular bunlar bilen bi arkadaşımız yardımcı olursa çok sevinirim

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Uyumlu olmasına uyumlu fakat değiştirmenizi öneririm. Takacağınız Ram'lar DDR3 olacak. GTX 1060 ekran kartı kullanıyorsunuz.

Cengiz344

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten ilerleyen zamanlarda para toparladıkca alıcam diğer parçalarıda ama simdilik diyorum ekran kartını alayımda rahatca oyun oyniyim o yüzden yani şimdi sen diyosunki ekran kartını kaldırır ama yüksek performans mı vermez dostum

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
zaten ilerleyen zamanlarda para toparladıkca alıcam diğer parçalarıda ama simdilik diyorum ekran kartını alayımda rahatca oyun oyniyim o yüzden yani şimdi sen diyosunki ekran kartını kaldırır ama yüksek performans mı vermez dostum
Aynen kaldırır ama tam performans alamazsın. Anakartı ilerleyen zamanda değiştirirsen olur ;)

Cengiz344

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamamdır dostum çok teşekkür ederim

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Uyumlu,ama tam performans alamazsın.