AKP'li başkanın fıkrası

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bu olay çok eski. Bir de özür dilenmişti sanırım. Yapılan gerçekten hem komik değil, hem de gereksizdi.

cazyyy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
troy bence başlığı değiştirmekle yanlış yapıldı. ilk başlıkta bir yanlış olduğunu sanmıyorum neden değiştirildi

yüce atamızın kurduğu cumhuriyet sisteminde seçimle başa geleceksin ondan sonrada onun hakkında atıp tutacaksın hakaret edeceksin ondan sonra çıkıp özür dileyeceksin olay kapanacak ne güzel ya

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
hepimizi yaratan Allah neden onun kurallarına uymuyoz ozaman?
dedigin sey sacma dostum ;)

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Merhaba,

Emu hafiften belden aşağı çalışmış. Biri ahiretle diğeri bugünle, bu dünyayla ilgili. Tanrısal yasalar kişinin kabulüne göre değişirken ülkenin yasaları, ülkede bulunduğunuz sürece geçerlidir ve değişmez. Böylesine sağlam bir çarpıtmaya +1 yazanlara da diyecek söz bulamıyorum.

Arkadaşlar size bir nasihat: Sevdiğiniz kişiler de hata yapar. Hatalarını kabul edip susmak veya bununtalihsiz bir oluşum olduğundan dem vurmak yerine anlamsızca "yaa ama şöyleymiş o böylemiş falan feşmekân" demeniz size birşey kazandırmaz. Bilakis, kaybettirir.

Güzel günler dilerim.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Berkincim, genellikle güzel tespitler yapmakla beraber bu konuda atladığın bir nokta var; mesele sevdiğiniz kişi meselesi değildir. Şüphen olmasın, AKP ve yandaşlarından senden daha çok uzaktayım. Hani dersin ya ben ortada dururum taraflardan kabul görmem diye; ben o konuda senden daha fazla muzdaribim; ya da memnunum da diyebilirsin. Göreceye bakar. :)

Burada konu kesinlikle birisini sevmek veya sevmemekten çok çok ötedir. AKP'ye oy verenlerin kaçı seviyordu ki Tayyip Erdoğan'ı veya onun yandaşlarını. "Peki nedir o zaman?" sorusunun cevabı çok konuşuldu ama işlerine gelmeyenler çok çarpıttılar. Bana öyle geliyor ki sen de biliyorsun ama eğlencelik olsun diye bilmezlikten geliyor gibisin. Ha? :)

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Selamlar,

Tecahül-ü arifte üstüme yoktur. :)

İşin aslı, tanımda çok derine indiğimizde hedef kitleyi kaçırmaya başlıyoruz. Benim derdim biraz da bu. O sebeple aslında yapmayacağım şekilde olayı temele indiriyorsam veya genelliyorsam, sebebi budur.

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Şiddetle bu konuşmaları yapanla beraber +1 yazanlarıda beraber kınıyorum. adam resmen sizin rahat rahat islamı ve dininizi yaşamanıza olanak tanıyan adama hakaret ediyo ama siz yine olayı başka yerlere çekiyorsunuz. özür dilesede dilemesede kesinlikle yaptığı büyük terbiyesizlik.
Boşa dememiş Atamız "Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir" diye.

turkuazz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Berkin Bozdoğan dedi ki:
Merhaba,

Emu hafiften belden aşağı çalışmış. Biri ahiretle diğeri bugünle, bu dünyayla ilgili. Tanrısal yasalar kişinin kabulüne göre değişirken ülkenin yasaları, ülkede bulunduğunuz sürece geçerlidir ve değişmez. Böylesine sağlam bir çarpıtmaya +1 yazanlara da diyecek söz bulamıyorum.

Arkadaşlar size bir nasihat: Sevdiğiniz kişiler de hata yapar. Hatalarını kabul edip susmak veya bununtalihsiz bir oluşum olduğundan dem vurmak yerine anlamsızca "yaa ama şöyleymiş o böylemiş falan feşmekân" demeniz size birşey kazandırmaz. Bilakis, kaybettirir.

Güzel günler dilerim.

Berkin arkadaşım
Moderatörler arasında cemaat ortamında yetişmemiş olan bir tek sen varsın sanırım ya da aklı ile fikri arasında hezeyanlar yaşamayan

Bu memleket türbanla boğulmaz hiçbir zaman
Her kötülük gelir başına hayırsız hükümetler tarafından ( şimdiki ve öncekiler ) ama.....
Eğitimsiz bırakılır ama.....
Fakir bırakılır ama.....
Zorda bırakılır ama.....

100 sene önce Yunanın İngilizin Fransızın İtalyanın Ermeninin ( o dönemki ayrılıkçı fikirler ile kandırılmış olanlardan bahsediyorum şimdi beraber yaşadığımız insanları tenzih ederim ) Amerikalının ve tüm dahili - harici bedbahtların o çok çok müsait dönemde yapamadığını şimdi yapabiliriz inancına kapılan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına sadece Allahtan akıl fikir vermesini diliyorum.

Birde bir mod arkadaş yazmıştı ve silinmemiş sansürlenmemişti. Sanırım bende yazsam bir şey olmaz.

Gökten kemik yağmaz.
Rahat olun

Bu ülkede insanlar gerçekten dinini yaşayabilsin diye Atatürk var.
Gerisi sadece Atatürk ve kurduğu Cumhuriyeti yıpratmaya çalışarak başka kazanımlar peşide olan yabancı güçlerin çalışmalarıdır. Bölücülüktür. Burada da ülke içindeki bu kandırılmış piyonların horuldanmalarını dinliyoruz sadece o kadar

Akp taraftarı değiliz ne diye onu savunduğumuzu söylüyorsunuz diyen arkadaşlar merak atmeyin. Akp de gider ama o çok sevdiğiniz kişi ABD den vatan topraklarına geri gelmez gelemez

Eeee ne demişler doğduğun değil doyduğun yer demişler
Hayırlar günler

Not. İsteyen üstüne alınabilir

cazyyy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Berkin Bozdoğan dedi ki:
Merhaba,

fethullahgulensevdalısı dedi ki:

berkin

Memnun olduk; biz de SDN üyeleri. Nasıl yardımcı olabiliriz? :)

Neyse, yöneticilere bildirildi. Güzel günler dilerim.
berkin arkadaşım sağolasın ağzına diline sağlık

buı fetullahgülenmidir nedir onun sevdalısı olduğunu söyleyen arkadaş bence herkesten daha zavallı. evet biz zavallıyız ancak*****************************en azından. istersen sende abd ye git de sende rahat et bizde rahat edelim

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Kişilerin şahsiyetlerine zarar vericek yorumlardan kaçınalım...

metintek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turkuazz dedi ki:
Berkin Bozdoğan dedi ki:
Merhaba,

Güzel günler dilerim.

Berkin arkadaşım
Moderatörler arasında cemaat ortamında yetişmemiş olan bir tek sen varsın sanırım ya da aklı ile fikri arasında hezeyanlar yaşamayan

Bu memleket türbanla boğulmaz hiçbir zaman
Her kötülük gelir başına hayırsız hükümetler tarafından ( şimdiki ve öncekiler ) ama.....
Eğitimsiz bırakılır ama.....
Fakir bırakılır ama.....
Zorda bırakılır ama.....

100 sene önce Yunanın İngilizin Fransızın İtalyanın Ermeninin ( o dönemki ayrılıkçı fikirler ile kandırılmış olanlardan bahsediyorum şimdi beraber yaşadığımız insanları tenzih ederim ) Amerikalının ve tüm dahili - harici bedbahtların o çok çok müsait dönemde yapamadığını şimdi yapabiliriz inancına kapılan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına sadece Allahtan akıl fikir vermesini diliyorum.

Birde bir mod arkadaş yazmıştı ve silinmemiş sansürlenmemişti. Sanırım bende yazsam bir şey olmaz.

Gökten kemik yağmaz.
Rahat olun

Bu ülkede insanlar gerçekten dinini yaşayabilsin diye Atatürk var.
Gerisi sadece Atatürk ve kurduğu Cumhuriyeti yıpratmaya çalışarak başka kazanımlar peşide olan yabancı güçlerin çalışmalarıdır. Bölücülüktür. Burada da ülke içindeki bu kandırılmış piyonların horuldanmalarını dinliyoruz sadece o kadar

Akp taraftarı değiliz ne diye onu savunduğumuzu söylüyorsunuz diyen arkadaşlar merak atmeyin. Akp de gider ama o çok sevdiğiniz kişi ABD den vatan topraklarına geri gelmez gelemez

Eeee ne demişler doğduğun değil doyduğun yer demişler
Hayırlar günler

Not. İsteyen üstüne alınabilir

güzeldi