Haber AKP ilk kez ikinci parti

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233

AKP 19 yıl sonra 1. parti konumunu kaybetti. CHP’nin oyu 25.6, AKP’nin ise yüzde 24.3. Millet İttifakı’nın oy oranı Cumhur İttifakı’nın 7.7 puan önünde...​

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
James hocam inş öyle olur vallahi ya..
Screenshot_2021-12-09-10-46-46-027_com.android.chrome.jpg

Mümkün çünkü telefonunu çıkarcı dayılar artık evdeki eşyaları kıyafetlerini satmaya başladılar, eninde sonunda cennetin yenilebilir birşey olmadığını anlayacaklar İnşAllah bin beter olurlarda dayıların deist olmasıyla bu iş son bulur İslamcılık oyunu ?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
YönEylem Araştırma şirketi ilk defa duydum adını :)

Hadi AKP'nın oy oranı düşmüştür buna inanırım ama CHP'nin oy oranı yüzde 25'i geçemez bu araştırma yanlış.

Üstüne HDP dahil olmadan Millet İttifakı Cumhurittifakının 7.7 Puan önündeymiş :D Buna kargalar bile güler. Daha Millet İttifakının adayı belli değil böyle anket mi olur ayrıca ! Bu insanlar neye oy veriyor ! Kime oy veriyor.

Son olarak Ankette yüzde 20'nin üzerinde kararsızım veya oy vermeyecem diyen var. Bu insanlar yüzde 99 AKP seçmeni ve 2 yıl içinde Kemal Kılıçdaroğlu bir saçmalık yapar ve gene AKP'ye oy verir kesin...

Son düzenleme:

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Emre beyin dediği gibi AKP gidici lakin gelen parti de uzun süre düzeltemez ülkeyi bu kadar batmışken.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
AKP zaten seçimi kazanamaz ama artık olan oldu bu ülkenin toparlanması yıllar alır.
2002'de de aynı şeyleri söylemişlerdi.. Sonra dolar 1 lira bile artmamışken, enflasyon tek haneli rakama düşmüşken isyan çıkarmaya kalktılar.
Dünyaya insansız hava aracı satan bir ülkeye dönüştük. Meyve veren ağacın taşlanması normaldir. Yeter ki içten içe kurtlar kemirmesin.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461

AKP 19 yıl sonra 1. parti konumunu kaybetti. CHP’nin oyu 25.6, AKP’nin ise yüzde 24.3. Millet İttifakı’nın oy oranı Cumhur İttifakı’nın 7.7 puan önünde...​

İnşallah AKP nin oyları dahada düşerde bunlardan kurtuluruz.Ülkede Ekonomi diye bir şey bırakmadılar.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
2002'de de aynı şeyleri söylemişlerdi.. Sonra dolar 1 lira bile artmamışken, enflasyon tek haneli rakama düşmüşken isyan çıkarmaya kalktılar.
Dünyaya insansız hava aracı satan bir ülkeye dönüştük. Meyve veren ağacın taşlanması normaldir. Yeter ki içten içe kurtlar kemirmesin.
Hala 2002 ?????

İnsansız hava aracı halkın alım gücünü yükseltmiyor yalnız, egea 410.000₺, yağ 125₺, tuvalet kağıdı 130₺, yoğurt 50₺, makarna 6₺, mazot benzin 10₺, lpg 8₺

Başlarım insanınada havasınada aracınada, boş yapmayın artık kabak tadı verdiniz

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Meyve veren ağaç ???? ülkeyi batıran,insanları salak yerine koyan bir partiyi nasıl savunabiliyorsun? AKP olurda seçimi kazanırsa bu ülke Venezuela’dan beter olur.Bir ekmeği bile rüyanda görürsün.Ama olsun sizler köprülere ve beştepedeki israf sarayına bakıp karnınızı doyurursunuz.???

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Hala 2002 ?????

İnsansız hava aracı halkın alım gücünü yükseltmiyor yalnız, egea 410.000₺, yağ 125₺, tuvalet kağıdı 130₺, yoğurt 50₺, makarna 6₺, mazot benzin 10₺, lpg 8₺

Başlarım insanınada havasınada aracınada, boş yapmayın artık kabak tadı verdiniz
Koronavirüsün bütün dünya ekonomilerine darbe yaptığı ortadayken, sadece burada sıkıntı varmış gibi algı yapmak, kabak tadının kralı. Ak Parti olmasaydı Almanların yaptığı gibi iki hastadan biri ölüme terk edilirdi. Gördük Adana sahra hastanesini(!)
Koca ABD önlük yerine çöp poşeti takarken, REİS yardım gönderdi de rahat nefes aldılar. Sen çıkmış önceki seçimde CB adayı ilan ettiği adamı bile sırtından vuranlardan medet bekliyorsun, komik ama acıyorum, gülmüyorum.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Koronavirüsün bütün dünya ekonomilerine darbe yaptığı ortadayken, sadece burada sıkıntı varmış gibi algı yapmak, kabak tadının kralı. Ak Parti olmasaydı Almanların yaptığı gibi iki hastadan biri ölüme terk edilirdi. Gördük Adana sahra hastanesini(!)
Koca ABD önlük yerine çöp poşeti takarken, REİS yardım gönderdi de rahat nefes aldılar. Sen çıkmış önceki seçimde CB adayı ilan ettiği adamı bile sırtından vuranlardan medet bekliyorsun, komik ama acıyorum, gülmüyorum.
Bizim ülkemizde ekonomiye darbe yapan Cumhurbaşkanıdır.Sabah akşam yalan söyleyip insanları aptal yerine koyan,sürekli faiz indiriminden bahseden bir şahıs varken ekonominin kötüye gitmesinde başka bir unsur arama derim.Adamlar giderayak ne kadar batırırsak batıralım kafasındalar.Ortada böyle bir durum varken bunları savunman sen ve senin gibiler için acınası durum.AKP ye oy verin,ülke batsın aç kalın,sürünün,beter olun zerre umrumda değil.Sen ve senin gibi hayatı palavra olan bir partiyi savunanlar bu rezil tabloyu sonuna kadar hak ediyor.

Son düzenleme:

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
kim yardım göndermiş, reis mi? ülkemizde daha bedava maskeyi bile herkese dağıtmayan adam, başka ülkelere yardım mı göndermiş? güldürme beni... elin suriyeli mültecisi bedava ilaç alırken, ben sgk olduğu halde para veriyorum. bu mudur senin reisinin adaleti?

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Metropoll'ün son anketine baktım geçen genelde tutturuyorlar çünkü geçen seçimde de öyle oldu eğer aday Mansur Yavaş olursa AKP'ye geçmiş olsun ama Muharrem İnce, Abdullah Gül, Ali Babacan, Kemal Kılıçdaroğlu gibi isimlerden 1 tanesi olursa AKP ile yola devam edilir :) Ekrem İmamoğlu ve Meral Akşener ise oylar ya birbirine yakın yada eşit gözüküyor.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Metropoll'ün son anketine baktım geçen genelde tutturuyorlar çünkü geçen seçimde de öyle oldu eğer aday Mansur Yavaş olursa AKP'ye geçmiş olsun ama Muharrem İnce, Abdullah Gül, Ali Babacan, Kemal Kılıçdaroğlu gibi isimlerden 1 tanesi olursa AKP ile yola devam edilir :) Ekrem İmamoğlu ve Meral Akşener ise oylar ya birbirine yakın yada eşit gözüküyor.
Aday kim olursa olsun AKP ile devam edilmemeli.Ülkenin hali ortada.Şu durumda bile bu halk AKP ye devam derse bu ülke batmaktan beter olur.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Aday kim olursa olsun AKP ile devam edilmemeli.Ülkenin hali ortada.Şu durumda bile bu halk AKP ye devam derse bu ülke batmaktan beter olur.
Evet olabilir ama anketlere göre halk öyle düşünmüyor ne kadar gerçeği yansıtıyor ilerleyen zamanlarda belli olacak.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Şu insansız hava aracı satan arkadaşa sesleniyorum. Sen ekmeği insansız hava aracıyla mı alıyorsun?