Aklım S3'ten Lumia 925'e gitti

Bu konuyu okuyanlar

semih1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. 3 ay önce sıfır s3 aldım. ilk başlarda telefon iyiydi fakat lumia 925 i gördükten sonra aklım bu telefonda kaldı. Sizce ne yapmalıyım ? caymam gerek bu sevdadan :w00t: telefan daha yeni hadi 1 sene falan geçse üzerinden düşünmeden alırdım da telefon daha 3 aylık. androidden de sıkıldık açıkcası o yüzden değiştiresim de var. bilemedim ne yapacağımı. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. iyi forumlar

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. 3 ay önce sıfır s3 aldım. ilk başlarda telefon iyiydi fakat lumia 925 i gördükten sonra aklım bu telefonda kaldı. Sizce ne yapmalıyım ? caymam gerek bu sevdadan :w00t: telefan daha yeni hadi 1 sene falan geçse üzerinden düşünmeden alırdım da telefon daha 3 aylık. androidden de sıkıldık açıkcası o yüzden değiştiresim de var. bilemedim ne yapacağımı. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. iyi forumlar
Ben S3 kullanıyor ilk çıktığı haftadan beri sadece bir kere servise gönderdim onun dışında hep kullandım ve gelen güncellemelerle de telefonuma daha da ısındım. Şunu söylemek gerek windows phone arayüzü inanılmaz sıkıcı bir arayüz sadece 5 dakika elime aldığımda bile sıkılıp diğer telefonları incelemeye geçiyorum. Uygulama marketi açısından da Google Play ile aralarında çok fark var.

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
8.1 güncellemesi gelene kadar bekle derim daha wp8 tam rayına oturmadı henüz :turned:

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
bence s3 ü bırakma memnunsan sıkıntın yoksa sevdiysen bırakma android daha iyi genel olarak. windowsphone un o cıvıl cıvıl arayüzünde telefonun renklerine kanma çevremde lumia 925 kullanan bir kaç kişi var telefondan genelde memnunlar ama windowsphone dan şikayetçiler uygulama sayısı androide göre az sonra android gibi özelleştirme filan yok arayüz karışık vsvsvs.... bence s3 le devam et yada illa değiştereceksen lg g2 gibi bir telefona bak derim yada bir kaç ay daha bekle mat gibi s5 e bak....

semih1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uygulama konusundan sıkıntı çekeceğimiz sanmıyorum. çünkü genel olarak kullanılan uygulamalar bütün platformlarda var artık. windows phone s3 almadan öncede hoşuma gidiyordu fakat s3 e yöneldim android diye donanım olarak da iyi fakat kasma olayı son zamanlarda beni deli etmeye başladı. kendi tarayıcısından çıkarken bile ana ekran 3 4 saniyede anca geliyor artık. ondan sıkıldım. üstelik 4.3 güncellemesini de çocuk oyuncağı yaptılar o da canımı sıktı biraz gelse de ne yapacağıma karar verebilsem. dediğiniz gibi wp için 8.1 i beklemek daha doğru olur. s3 içinde 4.3 ü beklemek. lg g2 çok iyi telefon ama aynı uygulamaları lg g2 içinde de kullanıcam hiç gerek yok o kadar para vermeye bence s3 ile devam ederim para harcamak yerine. zaten daha da samsung a bulaşmam bu telefondan sonra :wink: yorum ve önerileriniz için teşekkür ederim

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
925 öneririm. Bende L625 kullanıyorum. Artık subway surfers ve temple run 2 de geldi brave ve oz da var. Bu yüzden uygulama sıkıntısı fazla yaşanmıyor. Ama paralı uygulamaların sayısı biraz fazla. Oda marketin yeniliğinden dolayı. S3 den 925 e geçersen kasmaların gerçekten azaldığını hissedersin. 925 terchi etmeni öneririm. Ayrıca hiçte karışık değil. Bence android daha karışık. WP de menü daha kullanışlı geliyor bana

semih1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu alalı 3 ay oldu biraz daha zaman geçsin yoksa epey bir zarara gireceğim. nokia üst seviye yeni model çıkardığı zaman fiyatlar biraz daha düşer işte o zaman alabilirim. oyunlarla pek aram yok zaten. whatsapp, twitter, mail kontrolü internette araştırma haber oku anca bu benim işlerim . wp8 haliyle karşılar benim işimi diye düşünüyorum.