AKK Sizce Kaç Gb Olmalı ?

Sizce AKK Kaç Gb Olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    290

zarkon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AKK nedir hocam:lol:. Türkiyede milleti resmen internet dolandırıcılığı ile söğüşlüyorlar:devil:. Zaten herşey yasak bir de üstüne elin libyalısını zengin etmek için internet kotası var. Bir de utanmadan çağı geçtik diye ortalıkta dolaşan sözde büyüler var. Ben ayda 30€ ya 16GB internet kullanıyorum ve üstüne sınırsız yurt içi telefon hakkı. Bir de yeni kontrat yapanlara TR de bulunmayan ve piyasadaki en iyi modemi veriyorlar Fritzbox. Telekom 70 TL'ye ne gibi bir hizmet sunuyor merak ediyorum.

maria2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazı teknik araştırmalarım için indirdiğim dökümanlar 1tb yi aşıyor. Yalnızca bu ay başından bu yana 100 gb indirdim. Bence bu koşullar göz önünde bulunduralarak en az 1tb kişi başına kota açılmalıdır. 1tb kota açana kadar akn olmamasından da yanayım. Sonuçta 10mb da indiren 100bin mb de indiren aynı havuzu kullanıyor.

TozyeT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AKK olmamalı. İnternetin çok yoğun kullanıldığı vakitlerde indirmeler sınırlansın yeter. Gece 2'den 3'ten sonra ne akk'si allah aşkına.

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
75 en ideali bence.. gerçekçi olmak gerek

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Burada ADİL OLMAYAN hakka ve hakkaniyete sığmayan birşey varsa o da AKK dır.

1- Sınırsız Kullanım
2- xxx megabit hız limiti
3- xxx TL/aylık

Koşulları ile sözlü olarak anlaşıyorsunuz, sonra AKK var, sözleşmede de belirtiliyor diyip hız limitinizi kuşa çeviriyorlar.

Bu pazarlığın ve uygulamanın neresi adil. Kullanıcı kendi özgür iradesi ile anlaşmayı istediği gibi yapamıyor. Burada metezori bir durum var. İstemediğiniz halde başlangıçta bu sözleşme hükmünü kabul ediyoruz. Neden? Zira tüm ISS firmalarında AKK uygulaması var.

Ey BTK bumudur ADİL OLAN???

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
AKK olduktan sonra ister 100 ister 1000 insan psikolojisi sonuçta yasaklar çiğnenmek için der akk nin ağzını burnunu kırarız her türlü :)

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Hiç olmasa daha iyi sonuçta o kadar para veriyoruz ve kısıtlıyorlar bunu..

Sry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence hiç olmamalı ama yapıyorlar işte maalesef

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
hiç olmasın ancak madem ki olacak , 200 gb en düşük baz alınmalı.

sinekvale

Asistan
Reaksiyon puanı
8
sanırım herkes KOTA'ya razı oldu..TTNET kazandı bile...

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bu sefer idareli kullanacam oyun oynuyamıyorum düşük hızda en geç son hafta başlarım download a:) artık 50 mi olur 100 mü olur yoksa +200 mü bakacaz:D

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
AKK nedir arkadaş hangi çağda yaşıyoruzda internetimizi kısıtlıyorlar anlamıyorum!

bluejder0007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence bu neti veriyorlarsa kullanın diye ne sınır koyuyorlar ki ulen zaten bu olay sadece turkiyede olur yazık yaık diyorum baska birsey demiyorum.elbet birgun alternatıflerde gelirde kurtuluruz.keser doner sap doner gun gelir bunun hesabıda doner...

mehmet_efe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bence biz 1 tb isteyelim onların bu talebimize cevabı zaten olsa olsa en fazla 100 gb olacaktır :)

TakeRisks

Asistan
Reaksiyon puanı
0
konuyu cumhurbaşkanına taşıyıp yardım istemeyi düşünüyorum belki işe yarar

$ervante$

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aslında pek download yapmam ama ayda 1-2 kere yaparım (Büyük dosyalar için geçerli) oyunları satın alırım :D

Jordan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bu konu altında sorum olacak; AKK'yi bir çok kişi saçma buluyor, bir tek bizim ülkemizde olduğunu söylüyor... peki sizce AKK neden var ?

Konuyla ilgili olarak, bana göre 100GB olmalı.

mrspirates

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hem en pahalı neti kullanıp hem kotalandırılmak kadar saçma bişey yok bencede akk kaldırılmalı