"akılsız" televizyonu akıllı yapma.

Bu konuyu okuyanlar

mahmut ince

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Öncelikle merhabalar,
Bizim televizyon "akılsız" ben de YouTube ye girmek, nete bağlanmak, telden ekran paylaşımı falan yapmak istiyorum.
Bunu yapmak için ne yapabilirim? Daha da önemlisi en ucuza bunu nasıl yapabilirim?
Yardımlarınız için teşekkürler

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Öncelikle merhabalar,
Bizim televizyon "akılsız" ben de YouTube ye girmek, nete bağlanmak, telden ekran paylaşımı falan yapmak istiyorum.
Bunu yapmak için ne yapabilirim? Daha da önemlisi en ucuza bunu nasıl yapabilirim?
Yardımlarınız için teşekkürler
Bir Raspberry Pi cihazı alıp [REHBER]Raspberry Pi cihazınızı ev sinema sistemine dönüştürün(resimli anlatım) konusunda bahsettiğim işlemleri uygulayarak televizyonunuzu akıllı televizyon yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Quantum99

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Bir Raspberry Pi cihazı alıp [REHBER]Raspberry Pi cihazınızı ev sinema sistemine dönüştürün(resimli anlatım) konusunda bahsettiğim işlemleri uygulayarak televizyonunuzu akıllı televizyon yapabilirsiniz diye düşünüyorum.
Farklı bir fikir fakat eğlenceli bir kullanım sunabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

O fiyat ucuz değil benim için başka bir yolu var mı daha ucuza?
Maalesef performans olarak en düşük Mi Stick.

mahmut ince

Asistan
Reaksiyon puanı
171

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Eğer bu adımları uygularsam neler yapabilirim YouTube internet ekran paylaşımı yapabilir miyim?
Daha fazlasını da yapabilirsiniz,Raspberry Pi aşırı çeşitli ve hobi elektroniğinden retro oyun konsoluna,yada ev sinema sistemi olarak çok iyi bir iş çıkarıyor.Benim de kullandığım ve tavsiye ettiğim bir alettir.

mahmut ince

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Daha fazlasını da yapabilirsiniz,Raspberry Pi aşırı çeşitli ve hobi elektroniğinden retro oyun konsoluna,yada ev sinema sistemi olarak çok iyi bir iş çıkarıyor.Benim de kullandığım ve tavsiye ettiğim bir alettir.
Hangi modeli önerirsiniz (link atar mısınız

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Hangi modeli önerirsiniz (link atar mısınız
Raspberry Pi 3B+ için:
Bu modeli kullanıyorum ve gayet memnunum,Raspberry Pi'in resmi Türkiye distribitörü SAMM market olduğu için onu önerdim,fiyatı biraz fazla gelirse Raspberry Pi 2'yi yada son çıkan Raspberry Pi 4'ü de tercih edebilirsiniz.

mahmut ince

Asistan
Reaksiyon puanı
171

Bu ürünün işe yarayabileceğini düşünüyorum.
Yorumlar o kadar zıt ki!
Yine de teşekkürler

Raspberry Pi 3B+ için:
Bu modeli kullanıyorum ve gayet memnunum,Raspberry Pi'in resmi Türkiye distribitörü SAMM market olduğu için onu önerdim,fiyatı biraz fazla gelirse Raspberry Pi 2'yi yada son çıkan Raspberry Pi 4'ü de tercih edebilirsiniz.
Bir sürü farklı model var sitede hepsi yazdığım işlevleri yapabilecek özellikteler mi?

Son düzenleme:
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Yorumlar o kadar zıt ki!
Yine de teşekkürler

Bir sürü farklı model var sitede hepsi yazdığım işlevleri yapabilecek özellikteler mi?
Evet, sorun olmadan video izleyebileceğinizi düşünüyorum.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Yorumlar o kadar zıt ki!
Yine de teşekkürler

Evet,hatta daha da fazlasını yapabileceğinizi düşünüyorum.