Akıllı telefon tavsiyesi istiyorum

emre03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar 5 - 6 aylık akıllı telefon kullanıcısı olarak sizden bir akıllı telefon tavsiyesi istiyorum şu anda elimde htc desire 820 g+ var internetten araştırdıımda o kasıyo bu donuyo şu yanıyo yorumlarını görünce böyle bi telefonla gireyim dedim akıllı telefon dunyasına mediatek 6592 işlemci 1 gb ram 13 e 8 kameralar 2600 batarya genel özellikleri telefonun
Şimdi ise istediğim telefondan bahsedeyim size müzik dinleme noktasında sıkıntı yaşamak istemiyorum kulaklık ve hoparlör olarak, bataryası her halükarda 1 günü çıkarsın istiyorum , internette bana sıkıntı çıkarmasın çok fazla oyun oynamıyorum ama yenı alacağım telefonda ozellikle araba yarışları olmak üzere bana zorluk cıkarmasın istiyorum kamerası da ii olsun bu telefonun kamerası bana yetıyor dıyebılırım on ve arka kameralar bunun gıbı olsa yeter
butce olarak limit yok ama dediğim gibi akıllı telefonlardan fazla anlamayan biri oalrak çok yüksek özellikli bir telefon almama gerek yok çünkü br çok şeyi kullanmıyorum
aklımdan geçen telefonlar ise mesela lenovo vibe p1 e batarya konusunda içim ısındı lenovoya arşı bi sempatim var ama kamera yorumları biraz çekımser bıraktı benı huawei telefonları bilmiyorum ama huawei de hosuma gidiyor tavsiye edeceğiniz modelere açığım sony düşünmüyorum general mobil hakkında bilgim yok tavsiye ettiğiniz tel olursa araştırırım lg tavsiyelere acıgım
gel gelelim bir yanımda htc 10 ya da note 6 diyor nasıl yapacağıma karar veremedim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

somunology

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
yaşınız kaç bilmiyorum ama bulunduğunuz konumdaki manzaraları veya akşam karanlığındaki fotoğrafları kaliteli kamerayla çekmeye başladıkça ve oyun oynadıkça zaten ister istemez üst özelliklere sahip telefona ihtiyaç duyarsınız ve türkiyede telefon almak kelimesi aslında çok zor çünkü telefonun orijinal fiyatının yarısı kadar vergi ödediğimiz için her sene yeni telefon alamıyoruz biraz geleceği de düşünmek gerekir. 1500 1300 tl civarında telefon aldığımızda 1 yıl içinde kasma problemleri yaşanacak veya yeni yeni sorunlar çıkacak yani orta seviye ucuz telefonlar çok çabuk yıpranan eskiyen telefonlar olduğu için uzun süre kullanamazsınız. O yüzden para vermişken yeni telefon alacaksanız şuan elinizde olan telefondan çok daha iyi özelliklere sahip telefon almalısınız ki verdiğiniz paraya değsin. LG G5 HTC 10 Galaxy S7 yeni çıkan güzel telefonlar. bunlar şimdilik pahalı ama her geçen ay değerleri düşecek siz telefonu ne zaman satın alacaksınız bilmiyorum ama benim düşüncem , eğer ben telefon alacaksam 2016 da çıkan yeni model telefon alırım. çünkü günümüzün teknolojisine çok daha yakın özelliklere sahip oluyor 2015 in teknolojisiyle 2016 teknolojisi arasında çok fark var bunları da göz önünde bulundurun.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
İyi günler arkadaşlar 5 - 6 aylık akıllı telefon kullanıcısı olarak sizden bir akıllı telefon tavsiyesi istiyorum şu anda elimde htc desire 820 g+ var internetten araştırdıımda o kasıyo bu donuyo şu yanıyo yorumlarını görünce böyle bi telefonla gireyim dedim akıllı telefon dunyasına mediatek 6592 işlemci 1 gb ram 13 e 8 kameralar 2600 batarya genel özellikleri telefonun
Şimdi ise istediğim telefondan bahsedeyim size müzik dinleme noktasında sıkıntı yaşamak istemiyorum kulaklık ve hoparlör olarak, bataryası her halükarda 1 günü çıkarsın istiyorum , internette bana sıkıntı çıkarmasın çok fazla oyun oynamıyorum ama yenı alacağım telefonda ozellikle araba yarışları olmak üzere bana zorluk cıkarmasın istiyorum kamerası da ii olsun bu telefonun kamerası bana yetıyor dıyebılırım on ve arka kameralar bunun gıbı olsa yeter
butce olarak limit yok ama dediğim gibi akıllı telefonlardan fazla anlamayan biri oalrak çok yüksek özellikli bir telefon almama gerek yok çünkü br çok şeyi kullanmıyorum
aklımdan geçen telefonlar ise mesela lenovo vibe p1 e batarya konusunda içim ısındı lenovoya arşı bi sempatim var ama kamera yorumları biraz çekımser bıraktı benı huawei telefonları bilmiyorum ama huawei de hosuma gidiyor tavsiye edeceğiniz modelere açığım sony düşünmüyorum general mobil hakkında bilgim yok tavsiye ettiğiniz tel olursa araştırırım lg tavsiyelere acıgım
gel gelelim bir yanımda htc 10 ya da note 6 diyor nasıl yapacağıma karar veremedim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba,

Kamera + ust duzey oyunlarda sorunsuz bir performans + iyi bir müzik keyfi ( hem kulaklıktan/ hem hoparlorden) bu işler için lg g4 ürünü işinizi görür fazlasıyla. Lg g4 hepsiburada'da 1200 tl'dn kipada 1400 tl'den satılıyor. Bu fiyatlar bu cihaz için çok uygun. Batarya konusunda 1 günü çıkarmaz ama günün yarısında da pili bitmiyor yani ortalama seviyelerde pil performansı. Zaten dolu dolu kullanımda 24 saatiş çıkaran ürün çok yok piyasada.

Alternatif olarak da lenovo vibe p1 ürünü güzel özellikler sunuyor. Donanımı orta seviye olan bir cihaz yogun kullanımda 2 gün pil süresi veriyor. Kamera konusunda htc 820'den daha başarılı. Kıyaslamanız htc 820'ye göre ise lenovo vibe p1 kamera konusunda daha iyi.