Akıllı Saat Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

wpa_supplicant

Profesör
Görkem bu saatin Honor Magicwatch 2 adıyla satılanını 15 gün kadar kullandım. Şarjı gayet uzun gidiyor fakat akıcılıktan feragat etmek gerekiyor. Android tarafında da hatalar çıkabiliyor. Bu saatler daha çok Huawei veya Honor telefonlarla tam uyumlu çalışabilsin diye üretilmişler.Üstüne GPS var ama navigasyon yok. Huawei Watch GT2 Pro veya Honor Watch GS Pro navigasyon kullanılacaksa tercih edilebilir modeller bana göre.
Navigasyon özelliği gelebilir çünkü ilk çıktığında sadece 15 spor var iken 100 e çıkardılar, ve navigasyon yapılabilecek bir özellik, güncelleme ile geliceğini düşünüyorum.

26¥¥26

Profesör
Telefon almadan almanızın bir manası yok.Bazen kampanyalar oluyor Samsung da.Yeni çıkan telefonların yanında kulaklık vb. şeyler hediye ediyorlar bir bakın.

Fakehero

Profesör
Navigasyon özelliği gelebilir çünkü ilk çıktığında sadece 15 spor var iken 100 e çıkardılar, ve navigasyon yapılabilecek bir özellik, güncelleme ile geliceğini düşünüyorum.
Navigasyon gelmez ve gelmeyecek. Güncelleme ile gelecek birşey olsaydı Pro modellerini piyasaya sürmezlerdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğiniz gibi Huawei telefonlar ile tam uyumlu GT serisi. Ben bu gidişle Apple Watch alırım büyük ihtimalle. iOS ile çoğu Android saat sıkıntı çıkarıyor baktığım kadarıyla. Watch serisinin de şarjı gitmiyor o da ayrı bir durum. Aşağı tükürsen bıyık, yukarı tükürsen sakal durumu var.
Dediğin gibi Apple Watch serisi gayet akıcı ve güzel ama onda da diğe WearOS kullanan akıllı saatlerde de olan kısa kullanım ömrü sıkıcı bir durum.Akıllı saatlerin WearOS ve WatchOS cephesinde uzun kullanım ömrüne sahip olmalarına daha çok zaman var.

SDN Son Haberler