Akbank’ın logosu

Bu konuyu okuyanlar

bum bum ciao

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Merhaba

bu akbankı logosu neden hiç bir yere sığmıyor. Bilen var mı? Baştaki A ve sondaki K heryerde niye kesik. Aylardır kafamı kurcalıyor. Hayır pazarlama taktiği ise altındaki mesaj nedir? Bir basın bülteni falan da göremedim. Bilen anlatabilir mi? Ya da yorumu olan?
AB546503-85DC-4A3F-8A70-E893DB43A53A.png

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Telefon uyarlamalarından ötürü olabilir, büyük ekranlı telefonlara uyarlıysa ufak ekranlı telefonlarda logo taşmalar yapabilir.
Buda yazılımcının hatası maalesef.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Reklamında da böyle bende merak etmiyorum. Ülkeye sığmayız vs gibi bir mesaj olabilir. En güzeli sormak kendilerine.

bum bum ciao

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Telefon uyarlamalarından ötürü olabilir, büyük ekranlı telefonlara uyarlıysa ufak ekranlı telefonlarda logo taşmalar yapabilir.
Buda yazılımcının hatası maalesef.
Arkadaşlar sadece telefonda değil, logoda, atm'de ve hatta televizyonda. Bu bir hata olamaz orası artık kesin ama neden onu merak ediyorum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi milletteki dertlere bak ya gerçekten şaşırıyorum abi yok düşünüyorum düşünüyorum nasıl neden diye yine cevap veremiyorum. . yok gerçekten cevapsız
Senin dertlerin kesin daha büyüktür dostum. Ne konuşalım mesela burada? Sabırsızlıkla merak ediyorum sendeki derleri...