Akbank Sim Bloke Kaldırma

Bu konuyu okuyanlar

xloer00

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Sim bloke kaldırmak için Akbank müşteri hizmetleri aradım . Müşteri hizmetlerine bağlanmak için akbank kart 4 haneli şifresini girdim. Birine bağladılar o kişide sim bloke kaldırmak için şifre isteyince kapattım. Sim blokeyide kaldırmam gerekiyor. Akbank müşteri hizmetleri kart şifresi istiyor mu? Aradığım numara 444 2 525

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Bazen sizin telefonunuza tek kullanımlık şifre yolluyorlar. Onun dışında banka sadece tuşla giriş olacak şekilde yönlendirme yapar. Kart şifresini, internet şifresini istemez

xloer00

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bazen sizin telefonunuza tek kullanımlık şifre yolluyorlar. Onun dışında banka sadece tuşla giriş olacak şekilde yönlendirme yapar. Kart şifresini, internet şifresini istemez
Tek kullanımlık şifre istemedi kart şifresini istedi . Kart şifresini girmen için seni o konuşan robot kadına aktardı .

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Yani kart şifresini girsem bir problem yok orada

Evet sesli söylemiyorsunuz tuşluyorsunuz. Bu işlemi atm üzerinden de yapılıyordu en son kaldırmadılrsa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

xloer00

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Evet sesli söylemiyorsunuz tuşluyorsunuz. Bu işlemi atm üzerinden de yapılıyordu en son kaldırmadılrsa.
Mesaj otomatik birleştirildi:
Bir kaç sefer atm den yaptım. Şuan atmlere gitmek istemediğimden telefondan halletmek istedim. Kart şifresi istediklerini duyunca şüphelendim. Ama sorun olmadığına göre açtrıabilirim telefondan