Ajdar canlı yayını terketti

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
YASAL UYARI: Psikolojik bozukluk yaratabilir..
Bu video hamileler için sakıncalıdır..

:mrgreen:

[SDNTV]http://flv.videonuz.com/flvideo/ajdarcanliyayin.flv[/SDNTV]

çok üzerine geliyorlar :p

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Alihan bunun kelini şaplatmıştı ama biri buna ağız burun daldıktan sonra gerçekleri kafasına kazımalı.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Hala niye gündemde bu adam yaa...ÖFFF

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ne saçma habeerlerle uğraşıo bizim medyamız :)

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
:D:D ajdarın dedeside çıkar yakında :D:D

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Eeee çocuğun canı çekmiş. Televizyonlarda görüyor canlı yayınları terk edenleri...

Allah akıl fikir versin, hem Ajdar'a, hem onu programına konuk edenlere.

tutku44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
burdan ajdara laf söylüyorsunuz ama kanalın yaptığı na neden yorum yapmıyorsunuz adam benim böyle bir abim yok diyor onlar hala ısrarla adamı konuşturuyorlar sonrada terbiyesiz adam ben abisi değilim ve diğer sanatçıyı savunuyor ve sonucu gerçeklerden sonra özür diliyoruz diyor bugüne kadar ajdarı sevmiyordum ama alihan ve flash tv nin yaptıklarından sonra sevmeye başladım burdan idda ediyorum herkes batacak ajdar çıkacak bunu unutmayın.... demedi demeyin allah haksızların yanında haksızların karşısındadır

---------- saat 17:27 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:25 eklenmişti ----------

peki madem sevmiyorsunuz bu adamı neden jüri yapıyorsunuz sonrada dalga geçiyorsunuz bu büyük bir terbiyesizliktir

---------- saat 17:31 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:27 eklenmişti ----------

arayan ajdarin abisi değil uğur denen adam kimse onun taraftarı demek daha doğru olur bu tür şeylerle kendini gündemde tutmak isteyenler hiçmi utanmıyorlar yüzleride kızarmıyor yazık acıyorum onlara

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
burdan ajdara laf söylüyorsunuz ama kanalın yaptığı na neden yorum yapmıyorsunuz adam benim böyle bir abim yok diyor onlar hala ısrarla adamı konuşturuyorlar sonrada terbiyesiz adam ben abisi değilim ve diğer sanatçıyı savunuyor ve sonucu gerçeklerden sonra özür diliyoruz diyor bugüne kadar ajdarı sevmiyordum ama alihan ve flash tv nin yaptıklarından sonra sevmeye başladım burdan idda ediyorum herkes batacak ajdar çıkacak bunu unutmayın.... demedi demeyin allah haksızların yanında haksızların karşısındadır

---------- saat 17:27 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:25 eklenmişti ----------

peki madem sevmiyorsunuz bu adamı neden jüri yapıyorsunuz sonrada dalga geçiyorsunuz bu büyük bir terbiyesizliktir

---------- saat 17:31 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:27 eklenmişti ----------

arayan ajdarin abisi değil uğur denen adam kimse onun taraftarı demek daha doğru olur bu tür şeylerle kendini gündemde tutmak isteyenler hiçmi utanmıyorlar yüzleride kızarmıyor yazık acıyorum onlara

aslında olay şöyle ajdar benim öyle bi abim yok dedi ama telefonu bağlayan kişide kapatmak istemedi çünkü neyin ne olduğu belli değil belki ajdar için abisi öldü demek istiyor anlamına geliyosa ajdar ondan kaçtı diye düşündüler adamda işini profesyonelce götürdü abisiyim abisi olmasam aramıyım bak nasıl kaçıyor diyerek herkes gerçek sandı birazda reyting olayları tabii...

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Ajdar hadi safın önde gideni de onu eleştirenlerinde ondan geri kalır bir tarafı yok...

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
bu flash TV ne zaman adam olacak yaaa ???
allah belanı versin medya.