Airties vs tp link kablosuz adaptör

Bu konuyu okuyanlar

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
modeme mesafen uzak ise Tp-link antenlı olanından al bunların her ikisinide kullandım aralarında bir fark yok

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
modeme mesafen uzak ise Tp-link antenlı olanından al bunların her ikisinide kullandım aralarında bir fark yok
Yazmayı unuttum laptop için alacam, ikisi arasında fark yoksa boyut ve fiyat açısından tp link daha iyi olur heralde.
Ama kalitesi nasıl onda süphem var.

ByBerk

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bi konu daha vardı onada yazdım yeni konu açmaktansa hem arkadaştan yararlanır
bende şu ikisi arasında kaldım

http://www.vatanbilgisayar.com/netw...-n-usb-adaptor/productdetails.aspx?I_ID=35446

everestde anten fln var çok çelişkide kaldım http://www.vatanbilgisayar.com/Netw...uz-usb-adaptor/productdetails.aspx?I_ID=61355

birde şöyle birşey buldum airteis çekim 16 everest 20 ama ısınmadan dolayı kopma fln olurmu varmı kullanan ?

kardeş senin cihazlara baktım 2side çekim gücü 20 istediğini al ama airteis servisi iyi diyolar sadece bunu biliyorum tp linkin modemi var bi sıkıntı olmadı .

Benim cihazlara bi bakarmısınız çünkü online alışveriş yapamıyorum vatandan alabilirim sadece

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
tp link te güzel airtires güzel bence tp link olabilir sıkıntı çıkarmıyor genelde

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Tavsiyeler için sağolun arkadaşlar tp link alacam.

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
sen belki biliyorsundur ama ben yine de söylemek istedim tp link alacaksan eğer mesafesi nekadar yüksek olursa o kadar rahat edersin bilgin olsun

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
sen belki biliyorsundur ama ben yine de söylemek istedim tp link alacaksan eğer mesafesi nekadar yüksek olursa o kadar rahat edersin bilgin olsun

Bilmiyordum da benim için önemli olan sürücü problemi olmaması. Laptopun kendi wifisi bazen saçma şekilde kapanıp duruyor. O yüzden lazım, yoksa çekim problemi yok.

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
pcwolf kardeşim

laptopun kendi wifi kapanıp duruyorsa 2 neden var 1 virüs 2 sürücü kontrol et derim yoksa kapanma sorunu wifiyw uzak olduğu durumlarda olur. ha tplink alırsan driver sorunu yaşamssın emin ol hatta mynette bile bulursun driverini mesela yani :)

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
pcwolf kardeşim

laptopun kendi wifi kapanıp duruyorsa 2 neden var 1 virüs 2 sürücü kontrol et derim yoksa kapanma sorunu wifiyw uzak olduğu durumlarda olur. ha tplink alırsan driver sorunu yaşamssın emin ol hatta mynette bile bulursun driverini mesela yani :)
Virüs yok sürücü kendi otomatik yüklediği, üstüne otomatik güncellemeden geleni kurunca daha da azıtıyor:)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Bilgisayardaki kablosuz aygıtın sürücüsünü kaldırınca, bilgisayar sürücü araması yapmasın. Eğer yaparsa otomatik yükler.

Sürücüyü windows'a yükletme. Bilgisayarın, kendi sürücülerini kullarak yükle. Bunu yaptın mı bilmiyorum ama bir dene istersen.

Tam okumadım ama bilgisayarının kablosuz aygıtı bozuk olduğu için bu aleti alıyorsun.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Bilgisayardaki kablosuz aygıtın sürücüsünü kaldırınca, bilgisayar sürücü araması yapmasın. Eğer yaparsa otomatik yükler. Sürücüyü windows'a yükletme. Bilgisayarın, kendi sürücülerini kullarak yükle. Bunu yaptın mı bilmiyorum ama bir dene istersen. Tam okumadım ama bilgisayarının kablosuz aygıtı bozuk olduğu için bu aleti alıyorsun.
Büyük ihtimalle yapmıştım ama tekrar deneyecem sağol.

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
wifi aleti bozuk değil sadece sürücüde problem var güncelleme yada kendisininkini değil normal sürücüsünü bul kendin yükle