Airdroplardan 0 sermaye ile para kazanmak

hardall77

Öğrenci
24 Mayıs 2024
1
0
1
arkadaşlar amacım spam yapmak değil kazan kazan ilişkisi yapmak bu coinleri ben araştırdım buldum sizede paylaşıyorum hem ben kazanıyorum hem siz sağlam olanların başına yıldız koyucam onlara kesin girin diğerleri airdrop olmayabilir ama olursa çok iyi kazandırır çok erken başlamış oluruz bu ülkede böyle şeyleri kovalamak lazım ; Telegram Botları

1- BunnyApp tavşana tıklayarak coin kasıyorsunuz daha botu bile yok ama topluluğu sağlam

2- Hamster Kombat bu coin çok yeni sayılmaz ama başlamak için geçde değil *

3- MemeFi Coin içlerinden en sağlamı ve fazla vericek olanı bu kesinlikle girin arayüzüde çok iyi *

4- t.me/seed_coin_bot/app?startapp=5797094336 buda yeni bir proje öneririm

5- W-Coin çok bi beklentiniz olmasın geç oldu bunun için görevleri yapın beklesin airdrop olunca biraz alırsınız

6- t.me/IcebergAppBot?start=referral_5797094336 mantığı çok basit telegramınızda bulunsun

7- Bull Run - Mine Bull yeni sayılır topluluğu sağlam geleceği var

8- CEX.IO Power Tap yeni sayılır sağlam proje *

9- Dotcoin çok sağlam kesinlikle girin *

10- CyberFinance basit ve çok güzel bir proje kesinlikle yapın*

11- Pixelversexyzbot kasması biraz sıkıcı ama boş vaktinizde yapılabilir

12- t.me/seed_coin_bot/app?startapp=5797094336 * daha yeni sayılır basit bir mantığı var potansiyeli yüksek

13- t.me/BlumCryptoBot/app?startapp=ref_U6wPaE5hax * blum arkası sağlam aynı claim mantığı basit önemli bir airdrop katılın

14- BBQCoin potansiyeli yüksek tıklama mantığı var botu da mevcut bundada olamk fayda sağlar
15-t.me/vertus_app_bot/app?startapp=5797094336 ** claim mantığı var çok basit sağlam proje

16- t.me/Simple_Tap_Bot?start=1716403642849 not coin in yapımcıları var arkasında çok erken başlayın

17- Daily Wallet günlük doğrulama yapıyorsunuz sadece haziranda airdrop olucak

18- W-Coin yeni bir airdrop katılmakta fayda var

19- https://harvestmoon.meteorwallet.app/nearharvestmoonbot?start=NTc5NzA5NDMzNjp1bmRlZmluZWQ= günlük claim yapıp çıkabilirsiniz

İnternet botları; bunların hepsi çok sağlamdır kesinlikle katılın hepsine çok iyi yazmıyorum gerçekten en iyilerini yazdım çünkü

1- World's Most Rewarding Token | Lingo ********* bu aralarında en güvendiğim çok yüksek beklentim var

2- Tari Airdrop Game görevleri yaparak coin kasın hesabınız olsun

3- Get Your Piece of $10M+ with EARN'MOPOLY earnm arkası çok iyi olan bir coin kesinlikle katılın

4- Grass: Earn a Stake in the AI Revolution ** tarayıcıya eklenti olarak eklediğimiz bir uygulama. internetinizin kullanmadığı kısmını kullanarak size gelir sağlıyor.

5- UpRock 30 mayısta biticek hızlıca yapın internetinizin kullanmadığınız kısmını coin olarak kasıyor aynı mantık grass ile

6- $BUBBLE coin by Imaginary Ones. Sign up, play games, complete tasks to earn $BUBBLE. ** imognry ones yapıyor airdropu görevleri yapsanız yeterli

7- Nodepay: Track your earnings internet üzerinden kasılan çok yeni airdrop