AIMPde Müzik Dinlerken Takılma??

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
selam arkadaşlar aimp uzun zamandır tercih ettiğim güzel bir player fakat son zamanlarda çok aşırı takılıyor müzik dinlerken pc boşta olduğunda sorun yok fakat herhangi bir işlem yapmaya kalkıştığımda bir dosya veya bir klasör veya internete girerken sanki çizik bir cd gibi şarkı takıla takıla ilerliyor programı silip tekrar yükledim en son versiyonuyla güncelledim yine aynı yardımlarınızı bekliyorum

not: bu sadece aimpte oluyor

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bende uzun süredir kullanıyorum ama hiç böyle bir sorun yaşamadım. Ses sürücüsünü ve kodekleri bir güncellemeyi dene istersen.

ByBerk

Profesör
Reaksiyon puanı
3
hdd bozuk veya virüs var

aynısı bendede vardı 2 kere disk değiştir şuanda akıyo

RippLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi hdd bozuk olsa winampta neden bu tür bi sorun yok ? aimpte sıkıntı var..

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Konuyu hortlatmış arkadaş.
Bende farklı bir sorun var. Müzik dinlerken belirsiz bir yerde 3-5 sn ileri atlıyor. Bunun ne zaman nerede yapacağı hiç belli olmuyor. Bazen hiç yapmıyor, bazdende bir parçanın 3-4 yerinde.
Dosyada, diskte herhangi bir sorun yok. Sistemden, sürücüden veya başka bir donanımdan olduğunu düşünüyordum ancak farklı bilgisayarlarda da aynı sorunları yaşadım.
En son bunun kodek sorunu olduğunun farkına vardım. En güncel kodekte de aynı sorun var. 2-3 yıl önceki aimp sürümünde de.
Bunu bir ben mi yaşıyorum?