Ailemden kaçıp duruyorum sürekli kalacak yer bulmam lazım artık

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saints.butchers

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Şuan dışardayım parkta oturuyorum 2 gündür. Yanımda 65 liram vardı şuan 40 liram kaldı 25 lirayla da yiyecek su falan aldım. Kaç defadır evden kaçtım yine eve geri döndüm hep. Abim benden çok nefret ediyor senelerdir benim ruhumu bedenimi çökertti. Sürekli benle uğraşıyor ve annem babam da hiç karışmıyor zaten ne söylesem onlara inanmıyorlar. Artık başka şehre gidip orda hayatımı kurmak istiyorum hiç polis molis falan uğraşmak istemiyorum polislerin artık bu devirde iş yaptığı yok çünkü. Reşitim zaten bir yere sığınamam. Askere gitsem kurtulurum diye düşündüm ama kilom elverişli değil. Üniversite sınavına da çalışmıyorum YKS başvuruları sona erecek zaten. Babamın da eve para getirdiği yok doğru düzgün sabah akşam annemle tartışıyorlar. 1 veya 1 buçuk senede bir ev değiştiriyoruz kira sıkıntısından dolayı. Şuan oturduğumuz evde hayır kalmadı bin pişman olduk bu eve. Altımızdaki ile yandaki daire sürekli gürültü yapıyorlar bu eve taşındığımızdan beri. Apartmanın yöneticisi de bizi ev sahibi ile emlakçıya şikayet ediyor. Birçoğunda böyle şeyler yüzünden ev değiştiriyoruz. Bi gün ailemden birine bişey olcak diye korkuyorum ama o abim umrumda bile değil. Kalan 40 lirayla bilet alıp başka şehre gidecem bunlar beni polislere ihbar etmişlerdir çoktan polislerin beni bulmalarını istemiyorum yoksa aileme geri verecekler reşit olduğum halde de yaparlar bunu çünkü bu polisler uğraşmak istemiyorlar mesleğini yapmıyorlar bu polisler. Şuan parkta oturuyorum kimbilir ne zaman kalacak yer bulurum birinin gelip bana yardım etmesini bekliyorum başka çarem yok gibi ? Bu arada buna benzer konulara rastladım forumda ve diğer forumlarda bazıları beni trol zannetcek. Asla trol değilim sadece sıkıntımı anlatıyorum burda böyle şeyle niye troll yapayım?

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,010
Bazen yanlış ailelere denk gelebiliyoruz maalesef. Bazıları katlanamayacak oluyor, kendimden biliyorum. Ama evden kaçmanızı doğru bulmuyorum. Elinde sonunda dönersiniz. Şuan erken. Konuyu yanlış cevaplar/tavsiyeler gelmesin diye kilitledim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar