Ailem netspeede güvenmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Merhaba değerli sdn üyeleri ailem diğer internet servis sağlayıcılar sözleşmeli diye almıyor taahhütsüz istiyorlar bende onlara netspeed ten felan bahsettim diyorlarki onlar dolandırıcıdır felan turkneti felan gösterdim ben nerden bilicem onlar arıza çıkınca eve gelcek diye sizce onların bu iss lerin güvenilir olduğunu nasıl kanıtlarım

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Merhaba değerli sdn üyeleri ailem diğer internet servis sağlayıcılar sözleşmeli diye almıyor taahhütsüz istiyorlar bende onlara netspeed ten felan bahsettim diyorlarki onlar dolandırıcıdır felan turkneti felan gösterdim ben nerden bilicem onlar arıza çıkınca eve gelcek diye sizce onların bu iss lerin güvenilir olduğunu nasıl kanıtlarım
Ailelere genelde böyle bir şey var. Bilmedikleri bir şey olunca korkuyorlar. Yan komşumun annesi var o da izin vermiyor Türk Telekomdan başka internete :)

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Kesinlikle dolandırıcı değiller, hatta çok güvenilirler... Ben 1 yıla yakın kullanıyorum.

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Hayır, alamazsınız.
Tamam yardımın için teşekkürler netspeedin güvenilir olduğunu nasıl kanıtlayabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler aklıma bir fikir geldi türk telekomun sitesine girip öğeyi denetle yapıp netspeedi övücem

Tam biz
Ailelere genelde böyle bir şey var. Bilmedikleri bir şey olunca korkuyorlar. Yan komşumun annesi var o da izin vermiyor Türk Telekomdan başka internete :)
Tam bizimkilerin düşündüğünü yazmışsın türk telekom sanki nimet değerinde halbuki sözleşmeler yapıp kazı fiyata satıyorlar

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Hepsi zaten telekomun alt yapısını kullanıyor. Turknet de sorun çıkmazsa sorun yok sorun çıkarsa muhattap bulamıyorsunuz.

Netspeed gene müşteri hizmetleri var.

Bölgenizde Türk Telekom hattında sorun yoksa sorun yaşamazsınız.

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Hepsi zaten telekomun alt yapısını kullanıyor. Turknet de sorun çıkmazsa sorun yok sorun çıkarsa muhattap bulamıyorsunuz.

Netspeed gene müşteri hizmetleri var.

Bölgenizde Türk Telekom hattında sorun yoksa sorun yaşamazsınız.
Tamam ama ailem güvenmiyor internet üzerinden başvurulan bir iss olduğu için şubesi yok nasıl güvenli olduğunu kanıtlayabilirim

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Ailen tırttelekomdan daha önce hiç kazık yemediyse bırak başvursunlar :D Bazen bir pişmanlık bin nasihatten evlağdır...

craxy27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben bu işin içindeyim iş yerimde netspeed türktelekom oris telekom d smart satıyorum. Netspeed ve oris telekom kurulumlarını arızalarını kendim yapıyorum bütün firmalar türk telekomun alt yapısını kullanaraktan internet veriyor eğer ilerde bir arıza olursa sorun türk telekomun kendi kutunda oluyor sen hangi issyi kullanıyorsan onu arıyon onlar türk telekoma arıza açtırıp yaptırıyorlar genel bir arıza varsa zaten halloluyor.

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Ben bu işin içindeyim iş yerimde netspeed türktelekom oris telekom d smart satıyorum. Netspeed ve oris telekom kurulumlarını arızalarını kendim yapıyorum bütün firmalar türk telekomun alt yapısını kullanaraktan internet veriyor eğer ilerde bir arıza olursa sorun türk telekomun kendi kutunda oluyor sen hangi issyi kullanıyorsan onu arıyon onlar türk telekoma arıza açtırıp yaptırıyorlar genel bir arıza varsa zaten halloluyor.
Yardımın için teşekkürler 1 yıldır ev interneti kullanmıyoruz evimizde zaten telekom kablosu var ben sadece dsl kablosunu modeme takıcam ve kullanıcı ve şifre giricem ben şuanda iss kullanmıyorum dsl kablosunu herhangi bir iss kullanmasak bile modeme taksak dsl ışığının yanmaması normalmı yoksa dsl ışığının yanmaması kabloda bir arıza olduğunumu gösterir

Ye
Ailen tırttelekomdan daha önce hiç kazık yemediyse bırak başvursunlar :D Bazen bir pişmanlık bin nasihatten evlağdır...
Yediler ama hala ondan başkasını almıyorlar ev interneti olarak

Son düzenleme: