Ah Şu Bayan Sürücüler

Bu konuyu okuyanlar

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Canım sıkıldı.yazayım dedim.Yaklaşık 1 Hafta önce yeni çip taktırdığım otomobilim ile 3. 260 km/sn hız sınamamı yapmaya karar verdim.ve attım kendimi eskişehir/bozüyük karayoluna.Aracım ile yanlış hatırlamıyorsam 256 km ile yol alırken virajı döndüm önüme kocaman range rover jip çıktı ortalama 50 km ile ilerliyor.bindir güçlükle sıyrıldım içimden birkaç küfür saydırdıktan sonra aynaya baktım aracın şöförü manken/dizi oyuncusu Çağla Şikel'den başkası değildi.plakadanda belli 34 ŞKL ... hayatımın atraksiyonumu yaşattı bana :)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
abi sende ilk defa duyuyorum 256 km hızla viraj dönmek süpersin

itiraf bölümüne yazsan ii olmazmıydı

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Viraj Sayılmaz Yol Zaten 4 Şerit Gibi Birşey Giden Bilir.Benim Gibilerin Değişilmez Mekanı ;)

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
RuNaL dedi ki:

Keskin bir viraj değildir heralde ama o sürat en küt virajı keskinleştirir :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
warkortali dedi ki:
RuNaL dedi ki:

Yok o kadar zorlamıyor o viraj dönülürken ama o an önümde at arabası gibi range roverı görünce bayaa bi oynaştım arabam ile hayatımın terini akıtmıştım :)

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
TuningMert dedi ki:
warkortali dedi ki:
RuNaL dedi ki:

Yok o kadar zorlamıyor o viraj dönülürken ama o an önümde at arabası gibi range roverı görünce bayaa bi oynaştım arabam ile hayatımın terini akıtmıştım :)

O duyguyu bilmez miyim geçmiş olsun ;)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
warkortali dedi ki:
TuningMert dedi ki:
warkortali dedi ki:
RuNaL dedi ki:

O duyguyu bilmez miyim geçmiş olsun ;)

Teşekkür ederim.gerçekten inanılmaz titriyor ve terliyor insan.yeni çipim bozulacak diye aklım gittiydi :p

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
yok oradaki nokta şunu izah ediyor,üçüncü 260 km hız denememi yapmaya karar verdim :)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ben matematiksel düşündüm ;D

Bu arada youtube'daki 'yaramazlıkları'da sen yapıyorsun demek ki :) Azıcık yavaş sür.

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
hocam hiç oldu mu şimdi ???
ben olsam arabamın el firenini ani bi şekilde çeker 5-10 spin attıktan sonra şıkelin önünde durur, onu arabadan indirir keskin bir bakış attıktan sonra keskin bi yakınlaşmadan sonra arkama bakmadan 410 ile basar giderdim :p :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Arabam Ford Focus Comfort Max (CMax) (Türkiyeye Gelen 2.Jenerasyon 260 Kadranlısı :) ) 2.0 Duratech Benzinli Motor.Manuel Şamzuman.

K&N Hava Filtersi,Sparco Aktarma Organları Değişimi,Sparco Performans Seviyesi Çip Ve En Yakın Zamandada Ziegen Kule Gergisi ve Alçak Amortisman Sistemim Gelicek.

Rekorum cumartesi İst. otobanında 262 km.o dediğin el freni ile spin olayı asfaltta biraz zor oluyor çünkü el frenim elektronik :( anca düğün salonunun önünde cam gibi buzda anca 4 spin atabildim.ve en kısa zamanda yaptırabilirsem aracımın elektronik el frenini söktürüp manuel fren taktıracağım.

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Bir keresindede caddede ilerliyorum tam McDonald’s a döneceğim baktım yola girmeye çalışan burnu dışarıda bir Mercedes-Benz (bendede şahin var arkadaştan aldım o zaman arabam yoktu :) )tam yanından geçiyorum bi sarsıntı ardından gümm garç etti birşey hemen indim arabay baktım tamponumu almış götürmüş sonra sokakta yüksek sesle bağrındım (klasik laflar) kadında (kız) bi yandan ağlıyor bi yandan sinirlenmeyin beyfendi felan :) o anda aklımdan neler geçtide uygulamaya koyamadım :) .Salak mahlukat frene dokunurken telefonu çalınca yanlışlıkla gaza basmış o anda bana denk geldi onu duyunca dahada psikopatlığım tuttu hiçbirşey yapmadan ne polisi bekledim ne konuştum aldım arabayı gittim...hala o sinir içimdedir aklıma geldikçe kötü şeyler olur :)

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
TuningMert dedi ki:
Bir keresindede caddede ilerliyorum tam McDonald’s a döneceğim baktım yola girmeye çalışan burnu dışarıda bir Mercedes-Benz (bendede şahin var arkadaştan aldım o zaman arabam yoktu :) )tam yanından geçiyorum bi sarsıntı ardından gümm garç etti birşey hemen indim arabay baktım tamponumu almış götürmüş sonra sokakta yüksek sesle bağrındım (klasik laflar) kadında (kız) bi yandan ağlıyor bi yandan sinirlenmeyin beyfendi felan :) o anda aklımdan neler geçtide uygulamaya koyamadım :) .Salak mahlukat frene dokunurken telefonu çalınca yanlışlıkla gaza basmış o anda bana denk geldi onu duyunca dahada psikopatlığım tuttu hiçbirşey yapmadan ne polisi bekledim ne konuştum aldım arabayı gittim...hala o sinir içimdedir aklıma geldikçe kötü şeyler olur :)

:D hoş bir anı telefon fren yerine gaz heheheh harikaymış :)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
abi sende müthiş centilmenlik yapmışsın helal olsun tel numarasını aldınmı bari ilerde işe yarardı :D :D

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
TuningMert dedi ki:
Canım sıkıldı.yazayım dedim.Yaklaşık 1 Hafta önce yeni çip taktırdığım otomobilim ile 3. 260 km/sn hız sınamamı yapmaya karar verdim.ve attım kendimi eskişehir/bozüyük karayoluna.Aracım ile yanlış hatırlamıyorsam 256 km ile yol alırken virajı döndüm önüme kocaman range rover jip çıktı ortalama 50 km ile ilerliyor.bindir güçlükle sıyrıldım içimden birkaç küfür saydırdıktan sonra aynaya baktım aracın şöförü manken/dizi oyuncusu Çağla Şikel'den başkası değildi.plakadanda belli 34 ŞKL ... hayatımın atraksiyonumu yaşattı bana :)

Michael Schumacher'le bi akrabalığın var mı? :D

Valla 260 km/sn hızla giderken aynadan Range Rover'ın plakasını görmek ayrı bi marifet! ;) Tebrik ederim seni dostum! ;)

Eger o kocaman 2 oda 1 salon büyüklüğündeki Range Rover'ın altına girmekten son anda kurtulan adam bundan sonra herşeyi yapabilir bence ;) :)

Başarılarının devamını dilerim! 8)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Bu arada bende bir anımı paylaşmak isterim sizinle....

Marmariste motorlar boldur...ana ulaşım aracı motor...ufak yerleşim yerlerinin vazgeçilmez araçları...
Neyse benim arkadaşımında YAMAHA R1 racing motoru var...(998 cc)Öğle vakti arkadasımdan aldım motoru ünlü datça yoluna gidicem...(datça yolu 15-20 km uzunlugunda dümdüz virajsız harika bir yol...ipek gibi)Arkamdada arkadasım oturuo...datça yolunun başına geldik.ben gazı verdim motora 5 saniye gibi bi sürede 100 km hıza ulastık...(kadran 300 km/sn)yol bombos...bileğim gazı çevirmekten incindi desem yeridir...Trafikte kalabalık değil ama kalabalıklasmaya hazırlanır halde...ben sag sol sag sol hamlelerle hepsının arasından gecıyorum(bu arada hızımız 270 km/sn civarlarında)...bir baktım önümde odun tasıyan bir tır saga dogru dönüyo... ??? ??? ???

frene bassam motor yan gelip şarampole yuvarlanıcaz...hemen aklıma daha hızlı daha öfkeli filmindeki sahneler geldi! ::)

arkadasa hemen kafasını eğmesini soyledım...(şimdi o hızda arkadasa nasıl kafasını eğmesini soyledıgıme sasırıcaksınız.kasklarımız 600 euro luk bluetooth lu kasklar.içindeki kulaklıklar ve mıkrofon sayesınde konusuorsunuz)
tırın ortasındakı yüksek bölmeden kafalarımızı eğip bir geçtik... :-X :eek: :eek:
ben bile şaşırdım ne yaptıgıma...sonra hemen köşeye cektık motoru arkadas beni yanaklarımdan öpuyo...ne yaptıgını sasırdı korkudan...neyse o arada yanımızdaki arabalar falan geçıo onumuzden hepsi camdan cıkmıs alkıslıolar...resmimizi falan cekıolar... :)

işte böyle inanılmaz bi macera geçti basımdan sizinle paylasmak istedim...umarım okurken adrenaliniz yukselicek ;) :)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Nerden geçtiğini anlamadım ???

Evde tek başına filminde bebek yola yatıyor, araba onun üstünden geçiyordu onun gibi bişey mi oldu ;D

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
elektr10 dedi ki:
Nerden geçtiğini anlamadım ???

Evde tek başına filminde bebek yola yatıyor, araba onun üstünden geçiyordu onun gibi bişey mi oldu ;D

hyr ön tarafı değil dostum...

tır tamamen yolda enine duruo.sağa dogru dönüş yapıcak...tırın arkasındakı yük konteynırıda yerden 1,5 m yukseklikte...bende ordan geçtim hayatımızı kurtardım 8)

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Görmeden inanmam. Tırı ayarlıyorum. Kap motoru, arkana da arkadaşını al gel. :p :D

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Volkan Taş dedi ki:
Görmeden inanmam. Tırı ayarlıyorum. Kap motoru, arkana da arkadaşını al gel. :p :D

hahahahahaha :D :D :D :D

Şansım yaver giderse yaparım tabi...neden olmasın :D ;)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
oBsCuR HoMmE dedi ki:
Volkan Taş dedi ki:

hahahahahaha :D :D :D :D

Şansım yaver giderse yaparım tabi...neden olmasın :D ;)

down bende kamera getiriyorum artk yapamazsan sen bilirsin :D :D

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
untitled3kv4.jpg

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
seni idol almıştım oysaki yıktın hayallerimi pis motorcu :D :D :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Türkiyede 300 km/sn hıza hayatta ulaşılamaz.hele şehiriçinde.ben otoyol ve çevre yolunda 260 km hızla giderken bile önüme çukur bilmemne çıkıcak diye korkuyorum siz tırın altından geçmeye uğraşıyorsunuz :D